Şaşırtıcı Ev Ofis Tasarım Fikirleri

Home ofis dekorasyon modelleri Evden çalışmak bir kalıptan daha fazlası oldu. Dünyanın dört bir yanındaki yorulmak bilmeyen insanlar, evlerinde yaratıcı ve ilham verici bir işyerini barındırmanın en iyi yollarını ararlar. Kendinizi etkilemeye yardımcı olmak için 42 yenilikçi ofis fikri topladık.

 • ofis tavan modelleri,
 • home ofis dekorasyon modelleri,
 • ofis dekorasyon modelleri,
 • asma tavan ofis modelleri,
 • sanal ofis
 • cam bölme
 • ofis bölme
 • ofis resmi
 • leat ofis
 • açık ofis
 • home ofis dekorasyon modelleri

Zarif bir ortama sahip ev ofisleri, tüm işlevsel ve süs unsurlarının bir toplamıdır. Verimli bir ev çalışma ortamı için modaya uygun hizmetler, özel yapım raflar, rahat bir sandalye veya saksı bitkileri gibi yaratıcı ayrıntılarda bulunabilir.

Büyük bir ev ofisinde veya çalışma masası alanında çalışacak olsanız da, işinizin özü aynı kalır. Öyleyse neden sadece bireysel hikayenizi bilgilendirmekle kalmayacak, aynı zamanda ona daha fazlasını dahil etmenize yardımcı olacak pürüzsüz bir ofis düzeninin tadını çıkarmıyorsunuz?

1. Evde Küçük Ofis

Bir ev ofisi için ek alanınız olduğunu düşünmüyor musunuz? Söylemek için aşağıdayız, evet. Biraz hayal gücü (ve belki biraz çaba) daha fazla yer açmak için yeterlidir. İster küçük bir çalışma masasına veya tamamen dolu bir ofise basmaya çalışın, bu fikirler kesinlikle şaşırtıcı derecede şık, küçük bir ev ofisini kırmanıza yardımcı olacaktır.

2. Loft Uzay Yatak Kompakt Ofis

Bir stüdyo dairede yaşadığınızda ve yapabileceğiniz tüm odayı kullanmanız gerektiğinde, belirli bir niş, hem bir çatı alanı yatağı hem de altında bir kompakt ofis alanı sergileyen alan olabilir. Ayrıca alanın depolama alanı olmadığında, yayınlarınızı ve evraklarınızı kaydetmek için klasik bir ahşap kutu veya daha fazlası kullanılabilir.

3. T Çalışma Masası

Çalışma alanını dağınıklık olmadan en üst düzeye çıkarın. Bu T masası, Mama, Daddy ve çocuklar için yeterli olan dört iş yeri sağlayabilir.

4. Çift Görevli Hava Akımı

Airstream’in küçük alanında (15 ft uzunluğunda, 7 ft genişliğinde), bilgisayar kullanımı için bir sandalye – yemek için artan – Stavropoulos’un gerektirdiği tek şeydir.

5. Alanı Süsleyin

Ev ofis konumunuzu geliştirmek, bölgenizi canlandırmanın yanı sıra zaman geçirmek isteyeceğiniz bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacaktır. Duvardaki gölge ve yerdeki halılar gibi ayrıntıları düşünün.

6. Küçük Özel Niş Ofisi

Tüm ev ofis malzemelerinize uyacak büyük bir özel niş olmadan bile, birkaç raf ve dolap belgelerinizi düzenlemenize yardımcı olabilir. Açıklandığı gibi küçük bir niş ofiste, şirket iyi bir çalışma ortamını korumak için çok önemlidir.

7. Pencere Koltuğu

Aile üyeleri ev ofisi tamamen işle ilgili değildir. Ayrıca, aile üyelerinin sohbet veya rahatlama için birlikte takılabilecekleri davetkar ve rahat bir alan olmalıdır. Bu pencere kenarı okuyucular ve hayalperestler için mükemmeldir.

8. İkili Çalışma Masası

Ofis masaüstü, Makoto Mizutani ve Ben Luddy’nin yaptığı kontrplak depolama rafı ünitelerinin üzerindeki sağlam çekirdekli kapılardan yapılmıştır. Corklike Homasote panosu duvarı örter.

9. Dikey Belgeler

İşiniz çok fazla kağıt tasarrufu yapmanızı gerektiriyorsa, düzenlemek ve korumak için dik dosyaları göz önünde bulundurun.

10. Dikey Raf Çalışma Masası

Küçük bir ev ofisi fazla yer gerektirmez, ancak çok fazla yaratıcılık gerektirir. Zarif bir çalışma masasının yanında dikey bir rafta kitaplar sergilemek, ahşap bir merdiven üzerinde dekoratif bir şekilde tutan dergiler harika bir ofis yapar.

11. Çoklu İş Terminalleri

Ailenin her üyesi için farklı bir iş yeri, depo odası ve ofis ekipmanı vererek tutarlılığı teşvik edin ve kişisel gizliliğe saygı gösterin.

12. Sakin Çalışma alanı

Master süitin alt katında ofis, ana kattan uzakta sakin bir alan ve ayrıca günlük yaşamın kısa ömürlü için bir iniş yeri var.

13. Rahat Sandalye

İşi almak için saatlerce oturabileceğiniz rahat bir sandalyeye sahip olduğunuzdan emin olun.

14. Oturma Odasında Ofis

Bu küçük oturma odasındaki mobilya kurulumunu değiştirmek ofis için gerekli alanı üretti. Yapılan işi elde etmek için, Emily Henderson’ın Design’daki profesyonelleri kanepeyi en uzun duvara yerleştirdiler ve daha sonra çalışma masasını doğrudan pencerenin önüne yerleştirdiler.

Odanın merkezinde bu şekilde açılan kare video çekimleri yapmak, alanı kapalı ve havadar hissettirir, aynı zamanda kapalı ve zıpkın yerine.

15. Kenar Alanını Kullan

Oturma odasının bir kenarı, iş yapmak için kullandığınız yer olabilir. İyice seçilmiş tasarım, bu alanın toplam stilin bir parçası olmasına yardımcı olur. Rahat bir ofis koltuğu, masaya çok fazla zaman harcayanlar için son derece önemlidir, bu nedenle hem sürdürülebilir hem de görsel olarak hoş olan birini seçtiğinizden emin olun.

16. Araştırma Alanı

Bu araştırma alanı temeller dışında çıplaktır. Minimalist tarz dikkat dağıtıcı unsurları uzak tutar ve ayrıca akıl, eldeki göreve odaklanır.

17. Mutfak Alanı Ofis Alanı

Küçültülmüş dolaplardaki bir kırılma (fırın sıçramasından uzak), tezgah yüksekliğinde bir sandalyeyi yukarı çekmeye ve akşam yemeği pişirirken biraz evrak işi yapmaya yer açar.

18. Aydınlatma Konumu

Çalışma yeriniz için mükemmel ışıkları hatırlayın. Rahat bir sandalye ve iyi aydınlatma uzun bir yol kat edecektir.

19. Otur veya Stand İş İstasyonu

Bütün gün serseri dinlenmek, sağlığınız için müthiş değil, bu yüzden bu edge iş istasyonunu ile övüyoruz. Kısacası, projeleri ucuz ahşaptan yararlanıyor ve kullanılmayan bir duvarı etrafına sarmak , ayakta kullanabileceğiniz bar yükseklik çalışma masasına dönüştürmek için mahzeni raf desteklerini kullanıyor. Oturmanın zamanı geldiğinde, bir bar taburesi getirin.

20. Ev Ofisi

Alan bir sorun değilse ve ofisiniz bütün bir odada yaşıyorsa, olasılıklar neredeyse sınırsızdır. Krem rengi mobilyalardan sıçrayan doğal ışıkla dolu ofis, taşan çevikliği dengeleyen gri duvarlarla zenginleştirildi ve rahatlatıcı bir atmosfere yol açtı.

21. Aile Üyeleri Kurumsal

Bu aile üyeleri ofisinin yönetim kurulu alanı düzenlemesi büyük çocuklu aileler için tercih edilir. Tek tablo düzeni, açıklığın yanı sıra işbirliği, paylaşım ve reklamcılığın da reklamını yapar.

22. Dolaptaki Ofis

Küçük San Francisco evinde bir ofis için alan yoktu, bu yüzden Sara Menuck oturma odası dolabını modaya uygun, aerodinamik bir iş istasyonuna dönüştürdü. 1000 dolar için ürünler ve işçilik de dahil olmak üzere geliştiricisi, depolama odası direğini ortadan kaldırmanın yanı sıra üstü kapalı depolama alanı konumu, yüzer orta raf ve neredeyse gizli bir çekmeceye sahip bir iş yüzeyi. Menuck, “Kapıları nadiren kapatıyorum” diyor.

23. Masanızı Donatın

Oh Pleasure’da bunun gibi, sizi mutlu ve aynı zamanda motive eden puanlarla çalışma alanınızı kişiselleştirin. Çalışma masası düzenleyicileri ve aksesuarları için bazı harika DIY fikirleri.

24. Gardırobunuzu Ofise Doğrudan Dönüştürün

İç mekan geliştiricisinin dar alanlardan en iyi şekilde yararlanmak için dar ve düşük hesaplı bir çalışma masası seçildi. Üzerindeki raflar yayınları ve bir yazıcıyı içerir. Turuncu boya, uyarıcı gölge ile köşeyi neşelendirdi. En etkili bileşen, çalışmayı bırakmanın zamanı geldiğinde kapıyı kapatmak ofisi görünmez tutar.

25. Gri Tonlu Ofis

Daha açık gri bir ton seçmek ve sandalyeye pırıltılı yastık gibi kadınsal yönler eklemek, rahat bir çalışma ortamı geliştiren detaylara odaklanmak anlamına gelir. Orkide ve yaprak desenli kilim tasarımı topraklarken, bu karışıma yönlü ayna yan masası yardımıyla bir güzellik dokunuşu yapıldı.

26. Loft Ofisi

Tavan odanızı silin ve bu büyük çatı alanı ev ofisini üretin. Taahhüt edilen alan huzurlu, havalandırmalı ve ferahtır – daha büyük aile üyelerinin ofis gereksinimleri için idealdir.

27. Beklemeye Alma Workdesk

Sundown’ın Modern Home prefabrik şov evindeki ofiste, buzlu camla kaplı eski kapıdan yapılmış bir çalışma masası vardı. t 3/16 inç kablo kablosu ile tavana asılır.

28. Uzay Bölücü Panel Perdesi

Ofisiniz için Sheer ve Firma tarafından bu New York City City evini aldığı gibi bir örtü kullanarak bir köşe alabilir. Tekstil “duvar” odanın genişliğini genişletir. Kapatıldığında çalışma alanını oturma odasından ayırır.

29. Kadınsı Bölge Ofisi

Çalışma odanıza kadınsı bir dokunuş katmanın bir başka yolu, rahatlatıcı incelikleri tamamen doğal ışıkla birleştirmektir. İki çalışma alanına ev sahipliği yapan bu uzun, ince ofis, iki koltuk için bile yeterince büyüktü – bu kadar sık ​​kullandığınız bir mekana konfor ve tasarım katmanın güzel bir yolu.

30. Zanaat Alanı ve Ev Ofisi

Birbirleriyle el işi yapan hane halkları için bu ofis, tüm yaratıcı arayışlarınız için yeterli alana sahiptir. Merkez ada, zanaat ve yerleşim işleri için idealdir ve ayrıca aşağıda yenilikçi depolama alanları sağlar.

31. Akıllı Ofis Alanı

Alan maksimize eden özellikler, bu römorkun ev tasarımcısı Megan Georgopoulos tarafından özelleştirilmesini gerçekten olağanüstü geniş hissettiriyor. Birkaç rafın altında biraz kare video çekimlerini küçük bir ofise dönüştürün.

32. Beyaz Çalışma Masası

Parlak renklerle zenginleştirilmiş güzel mekanlar, ilgi çekici ev iş odaları yaratır. Yukarıda, bir ev pencere koltuğunun yanındaki beyaz çalışma masası, yaratıcı yazarlar ve düşünürler için, yayınlarda ve doğada motivasyonu keşfedenler için kesinlikle harika bir alan olacaktır.

33. Koridor Ofisi

Her evin bir ev ofisi için belirli bir alanı olamaz. Oda yok? Sorun değil. Bu koridor ofis kurulumu, aile üyeleriniz için gereken tüm odayı ve ev ofisini sağlar.

34. Yaratıcı Dolap Masası

Sadece şık depolama alanı fikirlerini seviyoruz. Burada, Fransız iç geliştirici Christophe Vendel’in Paris oturma odasında modaya uygun bir masa rafları çerçeveliyor. Üzerindeki galeri duvarı, çalışma alanından uzaklaşıyor. Ayrıca, oynaklık hissi veren farklı sandalyeleri de takdir ediyoruz.

35. Dış Mekanlara Erişim

Dış mekana erişimi olan ev ofisleri, yoğun iş programı sırasında size rahatça ulaşılabilecek bir duraklama anı sunarak tekdüzeliği kırma eğilimindedir. Ve aynı zamanda ışığın birlikte etkili bir şekilde birlikte gittiği göz önüne alındığında, canlı bir gölge paletine sahip bir ofis alanı, motive edici bir ev ofis tasarımı için hayati önem taşır.

36. Giriş Yolu Ofisi

Nazik bir giriş yolu Alvhem Makleri’de görülen bir İsveç evinde bir ev ofisi olarak işlev görür. Çalışma masasının yanında, vb. Gizli parçaları koruyan basit bir çekmece cihazı bulunmaktadır.

37. Parlak ve Uzun Boylu

Yoğun ve uzun boylu olduğu gibi, yukarıda görülen ev ofisi yan yana çalışan 2 kişi tarafından kullanılmak üzere yapılmıştır. Kelly Deck Style tarafından hayal edilen bu ofisin geri kalanı, sahiplerinin gereksinimlerine göre tasarlanmış çok fazla depolama alanı ve çalışma alanı sağlıyor.

38. İkili Görev Sayacı

Bazen en kolay çözüm en etkilidir. Faktör durumda, Marion Alberge tarafından bu küçük stüdyo daire. Duvar yüzeyi boyunca raf, işin yanı sıra yemek için bir alan yaratır.

39. Çevre Dostu Dekor

Çekici bitki sergileyen bu ev ofisi, işin çok daha kolay göründüğü şık ve kullanışlı bir ortamla çevreleyen saf bir zevk hissi gösteriyor. Kendi çalışma takviminizi kişisel evinizin rahatlığından yaptığınızı anlamak çok özgürleştirici.

40. Cater-Köşeli Ofis

Köşeli bir masa yerleştirerek, ıssız bir köşeyi mini bir ofise dönüştürün. Örnek olarak, Roost Interiors’un bu tipik evinde güzel bir kereste ve 2 pencere seti arasına yerleştirilmiş pirinç masa, manzaralı bir ofis yaratıyor.

41. Parlak Ofis

Parlak, canlandırıcı ofis, yaratıcı yönetmen ve grafik tasarımcı Julia Kostreva tarafından kendisi için yaratıldı. Hayalindeki düzenleriyle San Francisco’daki evinin rahatlığında baş edebileceği samimi bir oda.

42. Duvara Monte Ekran

Çok büyük bir ekrana sahip olduğu için masaüstünüzden gerçekten hoşlanıyor. Yine de itiraf etmeliyim; darn şey benim çalışma masası ek olarak odanın çoğunu kaplar başka bir şey için çok az yer bırakır. Bu yüzden Havenly’nin bu küçük ofisi gözüme çarptı. Duvara monte ekran, alanı boşaltan zarif bir çözümdür.

Ne tür bir iş yaparsanız yapın, profesyonellik, güven ve şık bilgileri ev ofis tarzınıza entegre etmek çok kolaydır. Umarız bu ofis fikirleri size başlamanız için bazı fikirler sağlamıştır!

Bir cevap yazın