Salon Tasarımı İçin 10 Fikir Küçük Köşe Rafları

Duvar Raf modelleri , Mutfak, köşe rafları koymak için iyi bir yerdir. Artık rafın uygun olduğunu biliyorsunuz, bitirmenin zamanı geldi. Köşe rafı küçük bir televizyon için harika bir yer olabilir.

Köşe Raf Modelleri,

Günümüz evleri daha büyük dolaplarla üretilmiştir ve bu nedenle ek depolama için fazla bir talep yoktur.Köşe Raf Modelleri, Çıtayı rafın arkasına koyun ve her limiti yan desteklerin kapağına hizalayın. İhtiyacınız olan tek şey açık bir köşe ve çeşitli tasarım stilleri ve kaplama renklerinde kısa veya uzun köşe kitaplık ekleyebilirsiniz.

Duvar Rafı Kitaplık,

Kabinin sıcak aydınlatması, ana ışıkları çalıştırmadan evinizden geçmenizi sağlayan olağanüstü bir gece lambası yapar. Duvar Rafı Kitaplık, Eşsiz mevsimler için mobilya değiştirmenin uygun fiyatlı ve en iyi yöntemi kullanılır. Köşe raflarını güzel ve ilginç görünmek ve aynı anda işlevlerini en üst düzeye çıkarmak için yöntemler var.

İşyeri Raf Modelleri,

Heyecan verici ve hoş görünen bir yer oluşturmak için her zaman kalın renklerle bir vurgu duvarı ekleyebilirsiniz. Bir köşeye geri dönmek tartışmasız harika bir şey olabilir. Evinizi dekore etmenin mutlaka bir angarya olmadığını görmek istiyorsunuz.İşyeri Raf Modelleri,

Ahşap Raf Modelleri,

Ahşap ücretsiz olmayacak ve yüksek maliyetli bir ahşap kullanmak her zaman gerekli değildir. Bir tanesi duvara monte edilebilen veya gömülebilen temel bir dolaptır. Bu tür bir raf satın almak istediğinizde bunları ahşap, metal ve modüler olarak bulabilirsiniz Ahşap Raf Modelleri,

Metal Duvar Rafı,

Bir cevap yazın