Salon İçin Taş Duvar ve Tüm Renk Örnekleri

Salon İçin Taş Duvar ve Dekorasyon Örnekleri

 1. deniz taşı duvar kaplama
 2. dekoratif tuğla modelleri
 3. taş kaplama duvar fiyatları
 4. dekor tuğla uygulaması
 5. tv ünite duvar taş kaplama
 6. doğal taş cephe kaplama
 7. doğal taş kaplama çeşitleri
deniz taşı duvar kaplama

Oturma odasının dekorasyonunu planlamaya başladığımızda, yer döşemesinden duvar kaplamasına, tavan döşemesinden perde seçimine, ev tekstili seçimine kadar birçok ayrıntı var. Bu detayların en önemlilerinden biri duvarlar. İçeriğimizin her birinde, evin farklı bir odası ve bu odanın farklı bir kısmı için dekorasyon fikirlerini paylaşıyoruz.. Salon için taş duvar dekorasyon örnekleri son zamanların yükselen dekorasyon trendlerinden biridir. Makalede, salon dekorasyonunda taş duvar kullanımı, taş görünümünde doğal taş kullanımı ve taş benzeri duvar kağıdı kullanımı hakkında çeşitli bilgiler bulabilirsiniz.

deniz taşı duvar kaplama
 dekoratif tuğla modelleri
 taş kaplama duvar fiyatları
 dekor tuğla uygulaması
 tv ünite duvar taş kaplama
 doğal taş cephe kaplama
 doğal taş kaplama çeşitleri
deniz taşı duvar kaplama
dekoratif tuğla modelleri
taş kaplama duvar fiyatları
dekor tuğla uygulaması
tv ünite duvar taş kaplama
doğal taş cephe kaplama
doğal taş kaplama çeşitleri

Modern zamanların yeni ve şık ev dekorasyonunda doğal taş görünümü veya tuğla benzeri dekoratif öğeler en çok tercih edilen detaylardır. Odadaki en yaygın kullanılan yerler televizyonun arkası veya yaşadığımız alanın duvarıdır. Çok dokulu ve dikkat çekici bir unsur olduğundan, tüm odaya uygulanması uygun değildir. Tüm odayı dört duvara uygulamak yerine, televizyonun arkasına veya oturma grubunun önünde bulunduğu tek duvara uygulamak en iyisidir. Salon için taş duvar dekorasyon örnekleri duvar panelleri ile yapılmış örnekleri içerir.

Farklı duvar uygulamaları bize bir ev dekorasyonu nasıl veriyor? Tarihi bir görünüm, havalı ve klasik bir duruş, müze gibi eski bir tarz ve evimize birçok esintiler getiriyor. Eski tarz ateş tuğla duvarlara ek olarak, beyaz, parlak, daha modern görünümlü taşlar vardır.

Bunlar, beyaz taşların modern örneklerini ve aynı zamanda en ağır tarihi taşlarla inşa edilmiş evleri içerir. Evinizin ışığına, pencerenizin boyutuna ve odalarınızın genişliğine göre hangi taşın daha uygun olacağına karar verebilirsiniz. Çünkü hatırlayın, taş duvar dekorasyonu, biraz da olsa odaları karartıyor.

En Güzel Salon Boya Renkleri Nelerdir?

Mimari yapıları diğerlerinden farklı kılan tasarımdır ve en çarpıcı unsur renkleridir. Yan yana bir sürü aynı evi olan eski bir mahalleyi hayal edin. Eski evleri yenilerken, sadece boyalarını değiştirmek mahalleye yepyeni bir atmosfer verir ve anında her şeyi değiştirir. Aynısı evlerimiz için de geçerlidir. Sadece odanın boya rengini değiştirmek, evi aynı anda diğer evler gibi yapar. Bu yüzden vitrin salonlarımızı dekore ederken boya ile sıkışıp kaldık. Peki, en modern salon boya renkleri nelerdir? Ayrıca salon boyalarının temeli olarak daha uzun ömürlü ve sağlıklıdır. Bu makaleden sonra, odanızda hangi renk tonlarını istediğinize ve ne tür bir boya satın alacağınıza karar vereceksiniz.

gri renk ev boyası

orkide boya rengi

gri badana boyası

beyaz badana boyası

açık gri ev boyası

gri badana

2019 badana renkleri

marshall panel kapı boyası renkleri

2019 marshall boya renkleri

marshall gri boya

marshall yağlı boya renkleri

marshall boya kartelası

marshall silikonlu boya renkleri

marshall boya kataloğu 2019

marshall boya kataloğu

boya renkleri marshall

efekt boya örnekleri

metalik gri duvar boyası

duvar sedef boya modelleri

Fil dişleri, krem ​​tonları, beyazın mat tonları, nane yeşili veya buz beyazı, mavi ve yeşil arasındaki garip renk tonu, hepsi eskimiş renklerden biri haline geldi. Elbette, bir retro evi dekore ediyorsanız, elbette salon boya rengi olarak bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Fakat modern bir ev dekorasyonu için bunlar kaçınmanız gereken renklerdir. Ve onları kim değiştirdi? Gri, mavi tonları, lacivert, hardal sarısı, dişbudak beyazı, farklı beyaz tonları, canlı yeşil tonları, lila rengi ağır tonları ve lila tarzı renk tonları. Burun dediğimiz renk tonları ve evlerimizin bir parçası olmak için hangi mesafeyi kullandık. En modern oturma odası boya renkleri nelerdir sorusuna tek bir cevap olsaydı, gri derdi. Gri renk, son zamanların en dikkat çekici duvar boyası renklerinden biridir. Bu duvar boyası rengini çeşitli renkteki koltuklarla birleştirmek de aslında göründüğünden çok daha kolaydır. Örneklerimizi galerimizde daha net bir şekilde görebilirsiniz.

En modern oturma odası boya renkleri nelerdir sorusuna bir başka cevap aslında mat renkler olabilir. Modern salonlarda yer bulamayan tonlardan biri olan parlak duvar renkleri

Salon Dekorasyonu için Eşleşen Renkler

tüm renkler
füme rengi,
pastel renkler

 • gri renk ev boyası
 • orkide boya rengi
 • açık gri ev boyası
 • marshall gri boya
 • marshall yağlı boya renkleri
 • boya renkleri marshall
 • duvar sedef boya modelleri
 • metalik gri duvar boyası

Ev dekorasyonunu planlarken yapılacak çok fazla seçenek var… renkler, desenler, dokular, mobilyalar, duvarlar, döşeme ve tavan dekorasyonu derken onlarca başka şey arasından seçim yapmalıyız. Bir evi daha hafif veya daha karanlık yapan, bir evi daha klasik veya daha sportif yapan nedir? Tabii ki, renkler! O zaman ilk şey, stile ve renklere karar vermek.

Şimdi burada oturma odası dekorasyonu için uyumlu renkler hakkında biraz konuşmak istiyoruz. Görsel estetik detayların vurgulandığı canlı ve aydınlık bir salon mu, yoksa nötr renklerin hakim olduğu minimal bir modern salon mu? Cam karınlı turkuaz dekorlarla retro ve vintage günlere tebrik mi göndermeli? Hangi stilde olursa olsun her stile tam olarak uyan renkler var, bunlara bir bakalım.

Beyazın şıklığını krem ​​renginin asaletiyle birleştirebilirsiniz. Beyaz ve krem ​​tonları birbiriyle mükemmel uyum içindedir. Aynı zamanda, bu iki renk bir arada kullanıldığında, çok klasik, zarif ve estetik bir görünüm yaratırlar. Aslında, bu oturma odası dekorasyonu için uyumlu renkler dediğinizde akla gelen ilk renk kombinasyonlarından biridir. Kırık beyaz tonlarını daha yaramaz mavi tonlarıyla tamamlamak da çok başarılı bir hareket. Yeşil, mavi, leylak ve turkuaz dışındaki tüm tonların, kireç beyazı dışındaki tüm tonlar için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Günümüz oturma odası dekorasyonlarında özellikle belirgin olan kontrast renkler bu yılın trend renkleridir. Canlı ve sıcak renklerle mavi tonlarda halılar. Galerimizde zıt renkli oturma odası dekorasyonlarını gördüğünüzde ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Sakinlik, huzur, huzur ve huzur dolu bir salon. Nötr renklerin mükemmel uyumu tam olarak böyle bir oda vaat ediyor. Salon dekorasyonu için uyumlu renklerden biri nötr tonlar. Pudra rengi, soluk pembe, açık gri, açık krem ​​ve kirli beyaz tonlar en popüler nötr renklerdir.

Country Salon Dekorasyon Örnekleri

Ülke tarzı dekorasyonun tanımı İngilizce olan ve kırsal olan sözcükten geliyor. Dekorasyon literatürümüze bu şekilde girmiştir. Salaş tasarımlarının kullanıldığı, canlı çiçek ve kareli desenlerin öne çıktığı bir dekorasyon türüdür. Bu tasarımları kültürümüzde olmayan bir dekorasyon tarzında kullanıyoruz ve çoğunlukla mutfaklarımızda kullanıyoruz.

salon duvarında ayna dekorasyonu,
ikea dekoratif ayna
gri boya ev dekorasyonu

Kırsal mutfaklardan sonra çoğunlukla salonlarda kullanılan bir dekorasyon stilidir. Aynı zamanda yabancı ülkelerdeki yatak odası dekorasyonlarında da kullanılır, ancak salonlardan daha çok hoşlanırız. Bu yüzden bugün sizin için en güzel ülke oturma odası dekorasyonunu bir araya getirdik. Evimizi farklı ve ekonomik bir şekilde dekore etmek isteyenler için en güzel tasarımlar galerimizde bir arada!

Koridorun içine girdiğinizde, sıcak renkleri ve sıcak desenleri bir arada görürseniz ve çok samimi bir yere geldiğinizi hissederseniz, kahverengi ve gölgeler kır tarzı bir salonda olduğunuz her yerdedir. Damalı koltuklara, küçük desenli perdelere, kırmızı tuğla duvarlara ve şömineye sahipseniz doğru yerdesiniz. Bazıları bu salonları aşırı samimi ve çekici bulabilir, bazıları ise çok sıradan bulabilir. Ülke oturma odası süslemeleri örnekleri bu engeli var. Diğer stillerden oldukça uzak, çünkü stilini doğrudan yansıtıyor. Bu nedenle, diğerleriyle karşılaştırmak çok zordur. Bu odayı dekore etmeden önce örnekleri dikkatlice incelemenizi ve iyi bir karar vermenizi öneririz.

Ülke tarzının rengi kahverengi, krem ​​rengi, turuncu gibi yumuşak ve yumuşaktır. Bu tarz rustik tarz ile karıştırılmamalıdır. Rustik tarzı tamamen esinlenerek tasarlanan doğal yapılardan ilham alan çiftlik evleri. Bahsettiğimiz stil daha modern ve daha zarif. Kırsal ev dekorasyonu, tarzın modern bir versiyonudur. Günün modern unsurları hem renklerde hem de desenlerde mevcut. İlham kaynağı geçmişten gelse de, son dokunuşlar günün izlerini taşıyor.

Galerimizde bu yıl oldukça şık olan salon dekorasyon örneklerini ve uygulama stillerini görebilirsiniz. En sevdiğiniz tasarımlardan ilham alabilirsiniz.

“Salon İçin Taş Duvar ve Tüm Renk Örnekleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir