Saçınızı neden iyonik bir fırçayla tarasınız?

Şurada: saç Bakımı ve senin amacında kıvırcık saçları kontrol et yeni bir müttefikiniz var: iyonik fırça kıvrımı bitirip bakacaksın ipeksi ve parlak bir yele.

Kabarma önleyici fırça, saçınıza özen gösterin

Sahip olup olmadığınızı kıvırcık saç veya saçınıza parlaklık ve hareket kazandırmak mı istiyorsunuz; saçı iyonik bir fırçayla tarayın görevinizde size yardımcı olacaktır.

O yeni iyonlaştırıcı fırça aralığın BrilliantCare Quattro-Ion saçınızı taradığınızda negatif iyon yayar elektriklenmeyi, statik elektriği ortadan kaldırın, ve kazan parla ve pürüzsüzlük yele içinde.

Bosch'tan iyonik fırça, böylece saçlar kabarmaz

Hakkında 3 adımlı tek bir sistem bununla alacaksın düz saçının ekstra parlaklığı var. Adımlar şunlardır:

  • Paso 1: Kolayca kırılmasını önlemek için saçı hazırlar.
  • Paso 2: fırçalama ile saçlar yumuşar.
  • Paso 3: Saç stilini bitirmek için ekstra parlaklık sağlar.

Düz saçlar için ideal

Bu 3 adım, saçınızı fırçalamak için aynı anda gerçekleştirilir. anında size pürüzsüz, ipeksi ve parlak saçlar verir, ayrıca iyonik fırçanın 4 iyon çıkışı sayesinde.

Bosch kıvrılma önleyici fırçadaki negatif iyonlar, saçları elektriklenmeden, pürüzsüz ve ipeksi bir hale getirir.

Bu elektriklenme önleyici fırça düz saçlar için idealdir. Güzel ve hassas bir saç modeli için yüksek kaliteli karışık kıllar tüm saç tiplerini kavradığından, en ince saçtan en kalın olana kadar tarayın.

İyon fırçanın kılları, en kalın ve en ince tüyleri taramak için karıştırılır.

Kullanımı, kablosu olmadığı için rahat ve basittir, ancak pillerle çalışır.

Son olarak, saçı bu iyonik fırçayla şekillendirin Aynı zamanda hijyenik çünkü tırmık kafası çıkarılabilir olduğundan kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Sonuç almak için size ekstra bir ipucu veriyoruz daha da muhteşem: saçını bir ile kurut iyon kurutucu Statik elektriği azaltan ve saçınızı şekillendirmeye hazırlayan. Ayrıca saçınızdaki keratine de dikkat etmek istiyorsanız, seriyi keşfedin BrilliantCare KeratinAdvance.

Saçınızı iyon fırçasıyla düz bir şekilde tarayın ve kıvırcık saçları unutun! 😉

Yazar hakkında

'src =