Saçınızı acı çekmeden ütülemek için 4 ipucu

Çantanıza koyduğunuz ilk şeyin Demir saç çünkü neredeyse her gün kullanıyorsunuz, sanki sadece mükemmel bir yele giymek istediğinizde en özel günlerde kullanıyorsunuz, bunlar saçınızı acı çekmeden ütülemeniz için ipuçları onlar senin için.

1. Saçınızı uygun şekilde kurutun

Mükemmel bir düzleştirmenin ilk adımı tamamen kuru saç. Ütüleme işleminde daha hızlı ilerlemek için önerimiz, şekillendirmeye başlamak için bir fırça yardımıyla kurutmanızdır.

2. Eloksal plakalı bir ütü seçin

Eğer düşünüyorsan bir ütü aldeğerlendirilmesi gereken yönlerden biri, tabak çeşitleri o demir var. Herşey Bosch saç düzleştiriciler oğul anodize plakalar saçınıza özen gösterebileceğiniz ve koruyabileceğiniz yüksek kalitede.

Eloksal plakalı Bosch demir

Bu plakaları diğerlerinden ayıran şey, yüzeyin plakanın bir parçası olması ve zamanla yıpranan ek kaplamaların olmamasıdır. Bu özellik onları daha dayanıklı plakalar, dayanıklı ve hangisinde ısı eşit olarak dağıtılır. Daha ileri, saç daha düzgün kayar onlar hakkında.

3. Uygun sıcaklığı seçin

Her saç tipinin durumuna bağlı olarak önerilen bir sıcaklığı vardır. Saçınızı korumak ve ısının etkisiyle zarar görmesini önlemek için seçmeniz önemlidir, özellikle de saçınız varsa boyalı saç. Tabaklarımızda 100 – 200ºC arasında bir sıcaklık seçebilseniz de tavsiye edilir. saç tipine ve durumuna göre sıcaklığı seçin. Bu sayede daha az geçişle mükemmel bir sonuç elde edersiniz.

Bu tabloyu saçlarınızın her zaman korunması ve bakımı için hazırladık. Keratine ekstra koruma sağlamak için her zaman ısı korumalı bir ürün uygulamayı unutmayın.

Saç tipine göre saç ütüleme sıcaklığı

4. Saç tellerine bölün

İster kısa ister uzun olsun saçınızı ütülemenin en pratik ve etkili yolu, onu farklı tellere ayırmaktır. Tek bir geçişte saçı köklerden uçlara kadar düzleştirebilmeniz için genişliğin plakalarınkine benzer olması gerektiğini unutmayın.

Renkli saçlar nasıl ütülenir

Saçınızın kıvrılma eğilimi varsa, Bosch saç düzleştirici ile KeratinAdvance işlevi beri kalıcı iyonlaşma İyonların etkisi sayesinde elektriklenmeyi azaltmanın yanı sıra saçlar daha parlak ve yumuşak olacaktır.

Bu ipuçlarını takip ederek, saçınız her zaman düzleştikten sonra düzleşerek korunacaktır.

Yazar hakkında

'src =