Saçıma bakmak için ipuçları

Yaz bitiyor ve şimdi seninle ilgilenme zamanı saç yaz tarafından çok cezalandırıldı. Güneşe, klora, tuzlu suya, kuma, yüksek sıcaklıklara uzun süreli maruz kalma … kürk susuz kalır, uçlarımız kırılır ve saçın parlaklığını ve sağlıklılığını kaybederiz.

İçinde Bosch Bunu biliyoruz ve bu nedenle bu basit ipuçlarını izleyerek saçınıza bakabilir ve her zaman mükemmel kalması için şımartabilirsiniz.

– Saçınızı sıcak sudan kaçınarak ılık veya soğuk suyla yıkamaya çalışın. Bu kadar basit hile sen hızlandır Saç uzaması. Kurutma Saçınız doğru sıcaklıkta her zaman sağlığına saygı duyacaksınız.

– a kullanır özel şampuan saç tipiniz için olduğu gibi besleyici maskeler. Saç tipi bir kişiden diğerine büyük ölçüde değişir ve herkesin aynı tedaviye ihtiyacı yoktur. Pazarın sunduğu çeşitli ürünlerden yararlanın.

– Ayrıca evimiz için giderek daha fazla profesyonel tedavi ürünümüz var. İçerenler keratinArgan yağı, pantenol veya sıvı altın mükemmel bir tamamlayıcıdır ve ütü ve doğru kurutucu anında etki eder daha güçlü ve daha parlak saçlar. Yağlı saçlara sahipseniz, onları sadece orta uçtan uca ve az miktarda kullanın.

– Saçlarımız sağlığımızın net bir yansımasıdır, sana diyet saçınızın daha güçlü, canlı ve parlak olmasına yardımcı olur.

– Fırçalama saç bakımının önemli bir parçasıdır, daima kullanmalıyız doğal veya karışık kıllı fırçalarSaç derisine en çok özen gösterenler ve koruyanlar. Saçımızın ıslakken daha kırılgan olduğunu unutmamalıyız, bu nedenle şu anda fırçalama daha dikkatli olmalıdır.

Saç kurutma makinenizin işlevlerini kullanın saçınıza bağlı olarak. İnce ve kırılgan saçlarınız varsa, onu maksimum sıcaklıkta bırakmaktan kaçının. Kalın saçlar için daha yüksek güçler kullanabilirsiniz, ancak yüksek sıcaklıkların kullanılmasının tavsiye edilmediğini unutmayın.

– Kullanım roman ütüler, saçınıza mümkün olduğunca az kötü davranan özellikler. Saçınız hala ıslakken, bu küçük cihazlara özel ısı koruyucularla bile birleştirebilirsiniz. Ütüyü kullanmadan önce saçın tamamen kuru olduğundan emin olmalıyız.

Boyaları kötüye kullanmane de agresif kimyasal ürünlerle yapılan muameleler. Bu ürünler saçı kurutur ve doğal parlaklığını kaybetmesini sağlar. Bu ürünlerin geniş yelpazesi içinde en az agresif olanları kullanır. Renk banyoları, kapsamları ve süreleri çok daha kısa olmasına rağmen daha az agresiftir.

Uçları kes yılda en az iki kez. Kadın cinsiyeti saçlarını kestirmek konusunda çok isteksiz olsa da tamamen Sağlıklı saç. Saçınız ne kadar çok keserseniz o kadar hızlı uzar. Ayrıca, bu şekilde alacaksınız Daha büyük hacim, parlaklık ve bir daha güçlü saçlar.

Yazar hakkında

'src =