Saç düzleştirici ile bukleler nasıl yapılır

Takvim dolu çok özel tarihler. Daire ile işaretlediğimiz ve içinde olmamız gerektiğini bildiğimiz durum için mükemmel. Seçmeye ek olarak uygun giyim, seçtiğimiz saç modeli de hakkımızda çok şey söylüyor. saçımıza iyi bak aynı zamanda temel.

Bu özel günler için tercih edenler var her zamanki görünüşünü koru çünkü kendilerini daha rahat hissederler ya da tam tersine farklı bir şeyler giy rutinden çıkmak için. Her iki durumda da, saç düzleştiriciler onlar bizim olabilir en iyi müttefikler.

Ütüyle bukleler, adım adım

Nasıl bir görünüm giyeceğinizi zaten düşündünüz mü? ¿Pürüzsüz kürk? Ya da belki tercih edersin demirle bukleler yapmak? Elbette nasıl yapıldığını gördünüz, ancak hala şüpheleriniz varsa, size adım adım açıklayacağız. saç düzleştirici ile nasıl bukleler yapılır:

Bukleler-ile-demir-Bosch

Bosch İpucu: Tüm düz ütüler bukleler veya dalgalar için uygun değildir. Çok belirgin bukleler elde etmek için, plakaların da olduğu gibi dar, yuvarlak ve uzun olması gerekir. kalbur Klasik Kuaför.

Basit, değil mi? Bileğinizi hareket ettirene kadar sadece biraz pratik yapmanız gerekecek. Bu arada, döndüğünüzde yanlışlıkla ütüdeki düğmelere basmanız çok olasıdır. Bunu önlemek için, bazı saç düzleştirici modellerinde anahtar kilitleme sistemleri bulunur.

Kilit anahtarları-plaka Bosch

Bosch ipucu: durumunda plancha BrilliantCare KeratinAdvanceTek yapmanız gereken, sıcaklık kontrolü üzerindeki eksi (-) tuşuna 3 saniye süreyle basmaktır. LCD ekranda bir anahtar sembolü görünecektir. Kilidi açmak için eksi (-) sıcaklık tuşuna * 3 saniye boyunca tekrar basın.

Saç şekillendiriciyi kullanın!

Ütü ile bukleler yapmak istemiyorsanız saçınıza şekil vermek için başka bir seçenek de kalıpçı. İpuçları almak için, uzun bob veya sadece saçınıza daha fazla hacim vermek için.

Bosch saç şekillendirici

Hala emin değil? Belki bunlar Vogue Stilist Parti Saç Modelleri karar vermenize yardım edin!

* Saça aşırı sıcaklık uygulamanın ona zarar verebileceğini ve hatta düşmesine neden olabileceğini unutmayın. Bu nedenle saç düzleştiricilerimiz, izin verilen maksimum sıcaklığı düzenleyen mevcut düzenlemelere uygundur.

Yazar hakkında

'src =