Resimli 20 Çarpıcı Yemek Odası

  • R Kimberly tarafından

Banklı yemek odaları

Büyüyen aileler ve sosyal çevreler, geleneksel dört sandalyeli masa düzeninin sunabileceğinden daha fazla konaklamaya ihtiyaç duyabilir. Mevcut yemek yemeğinizi daha büyük bir kapasite ile değiştirebilir veya partiye Banklı Yemek Odaları da dahil edebilirsiniz. Uygun maliyetli ve uyarlanabilir bir tezgah tasarımı, davetkar bir ortama rahat bir yaklaşım için zemin hazırlayacaktır. Aile yemekleri ve eğlenceli konuklar, ömür boyu sürecek anılar yaratacaktır. Yemek odanızdaki banklar şık beklentilerinizi karşılayabilir ve aşabilir. Çok yönlü konsept, yemek odası temanızı tamamlamak için yukarı veya aşağı giyilebilir. Dokular ve tonlar, tezgahınızı kendi moda ayarlarınıza göre şekillendirecek.

Bir Yemek Odası Tezgahının konaklamayı nasıl özelleştirebileceğini tam olarak gösteren yirmi cömert illüstrasyon derledik. Geleneksel yemek odaları, tasarımcı yemek odası takımına modaya uygun katkılardır. Her bir illüstrasyon, kusursuz bir sunumu sergileyen tamamlayıcı dokuları ve vurgulayıcı koltukları gösterecek.

Düğmeli Tepeli Bank

Banklı Yemek Odaları
Resim: Daha İyi Evler ve Bahçeler

Taupe pelüş dekor, klasik tarzda ve mükemmellikle hazırlanmış. Rustik masa, büyüleyici bir yemek odası alanına rahat bir çekicilik katıyor.

Çivili Tezgah

Banklı Yemek Odaları
Resim: Lindsay Hill InteriorsEv

Tozlu mavi ve beyaz, çivili ahşap kaplama ve ince döşemeli bir doku ile biçimlendirilmiştir. Karmaşık detaylar, stilin gerçek bir ifadesidir.

Yerleşik Tezgah

Banklı Yemek Odaları
Resim: House Beautiful Magazine

Yerleşik bir duvar bankı, dairesel bir masayı kucaklayarak evde rahat bir yemek mekanı oluşturur. Sanatsal yaklaşım, hayali bir tasarım için bir couture karışımı ile buluşuyor.

Duvar Tezgahı

Banklı Yemek Odaları
Resim: marşalllar

Bu şirin koyda bembeyaz ve bol bej damağa sahip seçkin bir oturma yeri var. Klasik sandalyeler, elit bir tarz için zarif bir bankla eşleştirilmiştir.

Döşemeli Banklar

Banklı Yemek Odaları
Resim: Tay Swift

Geleneksel ancak görkemli bir restoran için iki uyumlu döşemeli bank, ahşap bir masayı sıralıyor. Nötr damak, güzel bir düzen ile inceliklidir.

Beyaz Bank

Banklı Yemek Odaları
Resim: Güney

Cömert bir tarz retro dokunuşlara sahiptir. Modaya uygun set, ek oturma için bir çift dinamik sandalye ile klasik bir fildişi modern bir tezgah içerir.

Retro Bank

Banklı Yemek Odaları
Resim: Becki Owens

Döşemeli hafif bir deniz mavisi tezgah, bu yemek alanına taze bir retro ve Vintage tasarım verir. Zarif tezgah, parlak ve davetkar bir çekicilik için bir patiska renk ile birlikte tasarlanmıştır.

Ahşap banklar

Banklı Yemek Odaları
Resim: HGTV

Çağdaş ve modern olan bu geleneksel tezgah seti bir sonraki seviyeye taşınıyor. Klasik ahşap kaplamalı siyah çerçeveli bir masa görüntülenir.

Yastıklamalı Tezgah

Banklı Yemek Odaları
Resim: DecorPadmobilya

Yerleşik yastıklı bir tezgah, bu kır mutfağında taze beyaz duvarlarla harmanlanıyor. Şık ve şık olan eşleşen yemek sandalyeleri ile ek oturma mevcuttur.

Yerleşik Tezgah

Banklı Yemek Odaları
Resim: Apartman TerapisiMimari Özet2

L şeklindeki bir bank, yastıklı koltuklar ve canlı vurgulu yastıklarla tamamlanan bu yeni yemek alanının köşesini kucaklıyor. İlahi restoran neşeli ve canlandırılmıştır.

Yemek Sırası

Banklı Yemek Odaları
Resim: sfgirlbybay / victoria smith

Uzatılmış bir tezgah, çiftlik tarzı bir mutfağın duvarını kaplar. Geleneksel ahşap masa, vurgular ve çevreleyen dekorla hemen güncellenir.

Yerleşik Tezgah

Banklı Yemek Odaları
Resim: Sadie ve Stella

Pencere kenarı kimse var mı? Bu güzel beyaz yerleşik tezgah, rustik bir masa ile donatılmıştır. İnce detaylar, ortama zevkli bir tasarım kolajıyla yaklaşıyor.

Rustik Tezgah

Banklı Yemek Odaları
Resim: Megan R

Couture krem ​​koltuklar lüks bir stile sahiptir. Eşlik eden rustik tasarım, trend olarak sergilenen bir masa ve tezgah ile gösterilir.

Basit Tezgah

Banklı Yemek Odaları
Resim: Christy @ 11 Magnolia LaneEv Dekoratörleri Koleksiyonu

Siyah ve krem, göz alıcı bir ikili. Sadece şık izlenimler, aile yemeklerinizin tadını çıkarmak için harika bir yol yaratır. Oturma, mutfak tasarımında yiyeceğiniz bir dizi stille bol miktarda bulunur.

Depolama Tezgahı

Banklı Yemek Odaları
Resim: Housetohome

Çevresinde retro olan narenciye tonlarının neşeli bir derlemesi. Ev gibi çekicilik, rahat konuşmalar ve oturma planları için bir tezgah sunar.

Yemek Tezgahı

Banklı Yemek Odaları
Resim: Ev Dekoratörleri Koleksiyonu

Vintage lüks kolektif bir tarza sahip tgat, retro bir dokunuşu davet ediyor. Geniş oturma düzeni, evinizde büyük bir izlenim bırakacak büyüleyici detaylar sağlar.

Dahili Tezgah

Banklı Yemek Odaları
Resim: elmueble

Beyaz ahşap bir bankın üzerinde yumuşak bir yastık ve bir dizi yastık bulunur ve bu zaten rahat olan bu masa görüntüsüne daha da ev gibi bir his verir.

Uzun Yemek Tezgahı

Banklı Yemek Odaları
Resim: Daha İyi Evler ve BahçelerDaha İyi Evler ve Bahçeler2

Gevrek yeşiller, çizgili nötr dolgu ile ferahlatıcı ve hafiftir. Doğal ışık, hoş bir pencere setinden geçer.

Peluş Yemek Tezgahı

Banklı Yemek Odaları
Resim: Mimari Kazılar

Şık hisler, bankın etrafına leylak rengi bir peluş sargı ile tanıtıldı. Pembe alt tonlar, efekt için gül rengi mermer bir masa ve retro sandalyeyle dengelenmiştir.

Yemek Tezgahı

Banklı Yemek Odaları
Resim: Mimari Özet

Odanın doğal temasına uygun yemyeşil bir damakta rahat bir oturma düzeni görülmektedir.

Yemek düzeninize bir bank eklemenin ilham veren konsepti, ek bir koltuk ve şık bir inceleme sağlar. Cömertçe pelüş ilaveler, rustik olarak zar zor tezgah tasarımları kadar modaya uygun. Konaklama ve moda dengesi, yemek yeme niyetinizin gerçek bir ifadesini oluşturur. Mutfakta veya resmi yemek odasında yemek, bir tezgah tasarımından yararlanabilir.

Geniş tezgah tarzı oturma düzeni ile masa etrafında toplanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sandalyeler genellikle yemek temanıza klasik bir ton için yan yana eşleştirilir. Evinizin ihtiyaçlarına uygun kendi trend tezgahınızı tasarlayabilir veya incelikle hazırlanmış bir tezgah satın alabilirsiniz. Her iki seçenek de sizi kısa süre sonra günlerin düşünceleri ve dostça sohbetler için bir buluşma yeri haline gelecek olan mükemmel bir yemek deneyimine götürecektir.

Farklı ama aynı zamanda ilham verici bir tasarım için en yeni Beton İç Merdiven Tasarımları gönderimizi de kontrol ettiğinizden emin olun.

Bir cevap yazın