Renkli buzdolapları: mutfağınıza neşe getirin!

Bu 2019 Bosch, ürün yelpazesini güçlendirdi renkli buzdolapları, VarioStyle buzdolaplarına altı yeni renk ekliyor. Zaten var 24 renk mevcuttur herhangi bir mutfağa neşe getirmek için!

VarioStyle buzdolabı dondurucularında kapılar (konutlar) renkler birbirinin yerine kullanılabilir Birbiriniz, mutfak dekorasyonunuza yeni bir görünüm kazandırmanızı sağlar, böylece asla sıkılmazsınız. Tüm renk çeşitlerini keşfedin Bosch VarioStyle buzdolapları.

Bosch renkli buzdolapları nasıl?

Bosch olarak, mutfağın yaratabileceğiniz bir alan olduğunu ve sıkıcı ve tek renkli olması gerekmediğini biliyoruz. Mutfağınız evinizin bir parçasıdır ve bu nedenle VarioStyle buzdolapları dekorasyonunuzun tarzına uyum sağlar. Buzdolabınızı göz alıcı ve eğlenceli bir öğeye dönüştürün. Cesaretin var mı?

Buzdolaplarımız size izin verecek mutfağınızın tarzını kolayca değiştirin, en iyi özelliklerden ödün vermeden: aydınlatma, uzatılabilir cam tepsiler veya yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutmanızı sağlayan VitaFresh koruma sistemi gibi. Peki VarioStyle buzdolapları nasıldır? Ardından, size temel özelliklerinin neler olduğunu gösteriyoruz.

  • Mutfağınızı dekore etmek için 24 renkhem buzdolabı hem de dondurucu kapılarında birbiriyle kombine edilebilen.
  • Mutfağınızın dekorasyonunu değiştirme kolaylığı. İster derin dondurucunuzun kapılarının tek renkli olmasını isterse iki renkli olsun, ister buzdolabının ve dondurucunun kapılarını değiştirebileceğiniz için. Nasıl yapılır? Mıknatısları sayesinde çok basit. Bunu yapmak için, sadece alttan değiştirilecek kapıyı alıp bırakılıncaya kadar kaldırmak yeterlidir. Daha sonra üst kısmı kolayca ayırabilirsiniz. Bu videoda ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz:


  • Muhafaza sistemi sayesinde gıdanın muhafaza süresini üç katına çıkarmak mümkündür. VitaFresh Pro. Bu şekilde yiyecekleri tekrar atmanız gerekmeyecek.
  • iç LED aydınlatmatek tip ve verimli, buzdolabının ömrü boyunca en iyi ışığın keyfini çıkarmanızı sağlar.
  • bandejas EasyAccess Buzdolabının içindeki tüm ürünleri mükemmel bir görünürlükle almak için hızlı erişim ve tam güvenlik sunarlar. Bu tepsiler, çıkarıldıklarında ürünü size yaklaştırmanın yanı sıra tepsideki her şeyin devrilmesini ve düşmesini engelleyen durduruculara sahiptir.
  • onun No Frost teknolojisi Dondurucuyu periyodik olarak çözmenize gerek kalmaz, bu da yiyecekleri optimum durumda tutmanıza yardımcı olur. Bu arada, No Frost teknolojisine sahip bir buzdolabınız olacak kadar şanslı değilseniz, size biraz Dondurucunuzun buzunu adım adım çözmek için ipuçları.
  • Bir tane var büyük depolama kapasitesi203 cm yüksekliği ve 60 cm genişliği sayesinde 366 litre kullanışlı iç hacim sunar.

Mutfağınızı dekore etmenin 1001 yolu

Farklı renkleri birbiriyle birleştirmek mutfağınıza neşeli bir dokunuş katmanın en iyi yoludur. Ayıklığı seviyor musun mat siyah yoksa tutkuyu mu tercih edersin Kiraz kırmızısı? Ya mutfağınıza eğlenceli bir ekolojik ve alternatif bir dokunuş katsanız nane yeşili? Gerçekten modaya uygun bir mutfak ister misiniz? O zaman renkleri seçebilirsin Sarı, patlıcan Ö turkuaz. İstediğiniz gibi birleştirebileceğiniz 24 renge sahipsiniz!

VarioStyle renkli buzdolabı almaya karar verirseniz, en beğendiğiniz renkteki kapılı buzdolabı satın alabilirsiniz. O zaman aksesuar olarak sadece kapılar olan 23 farklı renk referansına sahip olacaksınız. Böylece ne zaman istersen rengini değiştirebilirsin tüm buzdolabını değiştirmeye gerek kalmadan kolay, rahat ve basit bir şekilde.

Kısacası Bosch VarioStyle renkli buzdolapları, benzersiz, farklı ve özel bir mutfağa sahip olmanın ve onu istediğiniz kadar dönüştürmenin en iyi yollarından biridir. Renkli buzdolaplarımızın özellikleri veya işlevleri hakkında herhangi bir şüpheniz var mı? Eğer öyleyse, bize bir yorum bırakın. Mutfağınıza neşe getirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Yazar hakkında

'src =