PREFABRİK EVLERDE MUTFAKLARA YAKINDAN BAKIŞ

Prefabrik evler ve prefabrik mutfaklar hakkında bilmeniz gerekenler

Evlerin herhangi bir kişisel tercih ve stile uyacak şekilde birkaç hafta içinde fabrikalarda inşa edilebileceğini hayal edin. Bu bir prefabrik (prefabrik) veya modüler bir evin gerçeğidir. Bu şık evler her gün daha fazla ülkede popülerlik kazanıyor, çünkü inşa edilmesi hızlı ve uygun fiyatlı. Hava gecikmelerinin olduğu günler ve yeni evinize taşınmayı bekleyen aylardır. Prefabrik ev tasarımı ile sürdürülebilir inşaatın yeni yapı taşlarını oluşturan mimarlar ve inşaatçılar Lego ile oynamak gibi bir şey yaratabilirler. Prefabrik evler ve daha da çarpıcı prefabrik mutfaklar hakkında bilmeniz gerekenler.

Prefabrik Ev

İster modüler bir evin ne olduğunu merak ediyor olun ya da “prefabrik” duymaktan keyif almak için atlıyor olun, kutu yapımı bu küçük evlerin neden ekolojik sevgi kutuları olduğunu açıklamak için buradayız. Ayrıca, sıfır ev gibi tamamen kendi kendine yetecek şekilde tasarlanabilirler .

Modüler bir ev, fabrikada partinizin özelliklerine ve stil tercihinize uyacak şekilde inşa edilmiştir. Konseptten en ince ayrıntısına kadar inşaat ve kurulum iki ay kadar kısa sürebilir.

Sıfır Atık
Prefabrikler, denenmiş ve test edilmiş temel bir modüle dayandığından, her ev için ne kadar malzeme gerektiğini tahmin etmek daha kolaydır. Bu, israfı ve çevreye karşı sorumsuz uygulamaları büyük ölçüde azaltır .

Daha Hafif Ayak İzi Şantiyeye
ve şantiyeden malzeme nakli sınırlı olduğundan, sera gazlarının emisyonu da sınırlıdır. Başka bir artı, şantiyede zemin kirliliği olmamasıdır, çünkü inşaatın çoğu saha dışında gerçekleşir. Finisajların çoğu bile fabrikada uygulanır.

Açık Plan Tasarımı
Prefabrik evler genellikle büyük pencereli açık planlardır . Bu tür tasarımın nedeni yeşil mimari uygulamalarında yatmaktadır. Doğal havalandırma ve mükemmel hava akışı tasarımı sayesinde klima sistemlerine gerek yoktur. Büyük pencereler, yapay ışık kullanımını azaltmak için doğal ışığın hafif iç duvarlardan sıçramasını da teşvik eder.

Prefabrik Mutfak

Prefabrik ev mutfakları mutlaka modüler bir evin parçası değildir, ancak modüler mutfaklar pahalı yerleşik mutfak tasarımlarına bir alternatif olabilir. Tıpkı modüler evler gibi, modüler mutfaklar da ev elektriği üretmeye yardımcı olacak kadar sürdürülebilir olacak şekilde özelleştirilebilir ve donatılabilir.

Prefabrik bir ev mutfak tasarımı, modüler bir evin tasarımına dahil edilmiştir. Öte yandan bir prefabrik mutfak, tesis bünyesindeki bir eve bir ektir. Bu prefabrik mutfaklar, ister geniş ister küçük bir alana sığsın, müşterinin özelliklerine göre tasarlanabilir.

Çağdaş yeşil inovasyonla ilgili en güzel şey, etrafımızdaki dünyayı sürekli olarak yeniden keşfetmesidir. Prefabrik evlerin ve prefabrik mutfakların gelecek için en iyi seçenekler olmasının en önemli nedenleri.

1. Uygun fiyatlı.
2. Mimarlar ve tasarımcılar yeşil teknolojiyi tasarıma kolayca dahil edebilirler.
3. Modüler evler ve dolapları değiştirmek kolaydır.
4. Prefabrik mutfak dolabı ve tezgahları farklı bir düzen oluşturmak için yeniden yapılandırılabilir.
5. İki ay veya daha kısa sürede inşa edilmiş bir eviniz olabilir.
6. Bazı prefabrik ev üreticileri ücretsiz bir düzen seçeneği sunar. Duvarların birleştirilmesi çeşitli şekillerde yapılabileceğinden, bazı duvarları ayırma ve düzeni yeniden yapılandırmak için döndürme olasılığı yaratır.

Referanslarınız ve deneyimlerinizle birlikte yeşil bir ethos içeren favori markanızı veya üreticinizi bulmak için biraz araştırma yapın. Daha sonra çevre dostu yaşam tarzınıza uygun ekibi ve prefabrik ev seçeneğini bulmak için alışveriş yapın

Bir cevap yazın