Plastik Kepenk Boyayabilir miyim?

Glidden Ekibi:
Plastik panjurlar boyanabilir mi?

Kıdemli Ürün Müdürü ve PPG Boya Uzmanı:
Evet, ancak aradığınız adhezyonu elde etmenin anahtarı hazırlıktır. Boyamadan önce, panjurların kirlenmediğinden ve önceden kaplanmışsa pullanma veya hasar görmüş boya * olmadığından emin olun. Temiz bir yüzeye sahip olduğunuzda, uygun olanı tek bir kat uygulayın. Glidden Astar Yüzeyi astarlamak ve boyanın yapışmasına yardımcı olmak. Renk seçiminize göre% 100 akrilik lateks, saten veya yarı parlak bir dış cephe boyası ile takip edin. Glidden Premium Dış. İlk katın astarı ne kadar iyi kapladığına ve aradığınız renk / kapatıcı olup olmadığına bağlı olarak bir ila iki kat gerekecektir.

Hatta kullanabilirsiniz Glidden Dış Cephe Boyası + Astar ve hazırlama aşamasını atlayın. Ama önce, bu testi yap.

kepenkleri-nasıl-boyama-1.jpg

Glidden – acıyı resimden çıkarmaya yardım ediyoruz.

Her zaman olduğu gibi, lütfen güvenlik ve ayrıntılı uygulama talimatları için Ürün Etiketine, Teknik Veri Sayfasına ve Güvenlik Bilgi Formuna bakın.

*UYARI! Eski boyayı kazıyır, zımparalarsanız veya çıkarırsanız, kurşun tozu açığa çıkabilir. KURŞUN ZEHİRLİDİR. KURŞUN TOZ MARUZ KALMA ÖZELLİKLE ÇOCUKLARDA BEYİN HASARI GİBİ CİDDİ HASTALIKLARA NEDEN OLABİLİR. HAMİLE KADINLAR MARUZ KALMADAN KAÇINMALI Kurşuna maruz kalmayı kontrol etmek için NIOSH onaylı bir solunum cihazı kullanın. HEPA vakum ve ıslak paspas ile dikkatlice temizleyin. Başlamadan önce, 1-800-424-LEAD numaralı Ulusal Lider Bilgi Hattını arayarak veya www.epa.gov/lead adresinde oturum açarak kendinizi ve ailenizi nasıl koruyacağınızı öğrenin.

Bir cevap yazın