Pişirmeye başlamak için ipuçları

Bosch’ta yemek pişirme konusunda tutkuluyuz. Basit, lezzetli ve geleneksel tarifler hazırlamayı seviyoruz, aynı zamanda diğer ülkelerden daha sofistike yemekleri ve tatları denemeye cesaret ediyoruz. Hayatta kalma tariflerini bir kenara koymak ve daha ayrıntılı yemekler hazırlamak hayal edebileceğinizden çok daha kolay. Okumaya devam edin çünkü size yardımcı olmak istiyoruz pişirmeye başlamak için bazı basit püf noktaları.

1. Basit tariflerle başlayın birkaç adımda birkaç malzeme ve ayrıntıyla. Böylelikle sonuç başarılı olacak ve mutfakta kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Ve sadece bu değil! Yemek pişirmenin yeni yollarını öğrenecek ve tava, tencere ve kaşıkların etrafında dolanmaya alışacaksınız.

2. Cihazların sizin için pişirmesinden yararlanın. Örneğin, eğer varsa yeni fırınlarımızdan biri, seçin Yardımcı pişirme asistanı işlevi ve seçmeyi unutma yağ sıcaklığı kontrolü eğer sende varsa tabaklarımız. Kızartma yapmak istiyorsanız, yağın ne zaman sıcak olduğunu size bildirerek, tam o anda tavadaki yiyeceği tanıtmanız size yardımcı olacaktır.

3. Pişirdiğiniz yemekleri tadın. Tadı güzel olup olmadığını, tuzu düzeltmek veya daha fazla baharat eklemek gerekip gerekmediğini bilmek önemlidir. Pepe, Jordi ve Samantha’nın her zaman verdiği bir numara MasterChef’te.

4. Mutfakta düzeni ve temizliği sağlamaya çalışın. Aletler için, tercihen kesme tahtasının ve tavanın yanında bir yer ayırın. Ayrıca kullanacağınız farklı malzemeleri de sıralayın. Çok fazla kir yapmamaya çalışın, bu sizi toparlamak için daha az tembel hale getirir. Birçok insan yemek yapmaz, bu yüzden kirlenir, çok sayıda kap kullanmadan veya mutfağı baş aşağı bırakmadan yemek yapabileceğinizi kendiniz kanıtlayın.

Pişirmeye başlamak için ipuçları

5. Bulaşıklarınızı garnitür ile birleştirin. Yeşil kuşkonmaz, dolmalık biber, soğan, çiğ turp, kabak veya patlıcan gibi sebzelerle yemeğinizi daha da sağlıklı hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda daha ayrıntılı görünecek. Sadece yapmalısın Sebzeleri kesin ve onları avlayın. Yemeği süslemek için biraz frenk soğanı veya maydanoz ekleyin. Tabaktaki yalnız bifteği unutun.

Garnitür ekleyin, pişirmeye başlamak için iyi bir numara

6. vermeye cesaret edin rock and roll ne pişirirsin. Bazı ızgara tavuk göğsü, kızartmadan önce lezzet kazanmak için yağla birlikte kıyılmış sarımsak koyarsanız aynı tadı vermez. Kızardığında çıkarın ve eti koyun. Soğan için de aynısını yapın. Herhangi bir yemek ve eşlik için hizmet eder. Bunları birleştirmeye karar verirseniz, her zaman önce sarımsağı koymak, böylece yağın lezzetini alması ve ardından soğanı eklemek daha iyidir.

7. Tavada kızartmalar ve soslar her zaman ev yapımıdır. Bir teneke kutuyu veya bir tuğlayı açmak çok basittir, onları evde de yapın. Sebzeleri keserek başlayın ve önce yüksek ateşte kızartın ve bir süre kızartmaya bırakın. Soslar için birkaç seçeneğiniz var, domates veya bir bardak likör ekleyin ve azaltın ve sonra çırpın. Sosu hazırlarken, sıcak yemek için ilk yemeği hazırlamaya başlayın.

8. Et suyundan korkmayın. Ev yapımı bir et suyu hazırlamak hayal edebileceğinizden çok daha kolay. Balığın baş kısmından veya kalan etten yararlanın ve donuyor şu anda kullanmayacaksanız. Aynı şey karides kafaları için de yapılabilir. Soğan ve domatesli bir sos hazırlayın ve buğulandığında balık ve eti ekleyerek birkaç dakika kızartın. Sonra biraz beyaz şarap ekleyin, karıştırın ve et suyu yapmak için yeterince su ekleyin. Biraz defne yaprağı eşliğinde bir saat kaynatın ve birçok yemek hazırlayabileceğiniz lezzetli bir et suyunuz olacak. güven gibi, pirinç veya çorba.

9. Baharatların heyecan verici dünyasını keşfedin. Sadece biraz kırmızı biber, kekik ve karabiber serperek, sığır filetosu bifteği iyi olmaktan lezzetli olmaya gider. Daha geleneksel yemeklere farklı bir tat veriyorlar, evet onlarla denize girmeyin ve aklınıza gelen herhangi bir kombinasyonu önceden deneyin.

10. Yemek gösterilerini kaçırmayın. Kolay, çok basit, açık ve sağlıklı fikirlerle size yardımcı olabilirler. Aklınıza hiç gelmemiş olabilecek ve tarif kitabınızda yer almanızı takdir edeceğiniz fikirlerdir. #CocinaconBosch ve Torres kardeşlerle her öğlen yemek yaparsanız başınıza gelecek olan budur. Mutfaktaki kuleler.

Yazar hakkında

'src =