Piknik tariflerinizi nasıl vakumla paketleyeceğinizi keşfedin

Şimdi her zamankinden daha fazla dışarıda güzel bir yemeğin tadını çıkarmak istiyorsunuz. Bahçede, sahilde veya havuzda oturun ve güneşi yüzünüzde hissedin. Bu anın tadını çıkarmak için evde yemek hazırlamaktan ve hava geçirmez bir kapta taşımaktan daha iyi bir şey olamaz. Bazı modeller Bosch el mikserleri yiyeceklerinizi vakumlamanıza izin verin, böylece tüm vitamin ve besin maddelerini daha uzun süre korur.

Bir karıştırıcınız varsa, piknik tariflerinizi vakumla paketlemek çok basittir MaxoMixx Ö ErgoMixx . Ve bu onların 1.000 watt güç Sadece çırpmanıza veya öğütmenize değil, aynı zamanda özelliklerini daha uzun süre korumak için yiyecekleri vakumla paketlemenize de olanak tanırlar.

Bu mikserler şunları içerir: vakumlu paketleme için eksiksiz kit. Bir paketleme pompası, vakumlu paketleme için yaklaşık 1 litrelik 3 torba, yaklaşık 4 litrelik 3 torba ve bir litre kapasiteli dikdörtgen bir kap. Ek olarak, hem kaplar hem de torbalar yeniden kullanım için bulaşık makinesinde yıkanabilir.

O yüzden işe koyul, seç mikser en çok sevdiğinizi ve nereye giderseniz gidin tariflerinizin tadını çıkarmaya hazırlanın.

En iyi piknik tarifleri

Artık ev yapımı tariflerinizi evin dışında nasıl yiyeceğinizi bildiğinize göre lezzetini ve tüm besinlerini korumak, sadece bir tarife karar vermelisin. İçinde #cookingwithBosch çok sayıda tarif bulacaksınız. Bunlar favorilerimiz:

Soğuk patates salatası

Bir piknik klasiği patates salataları. Biraz limon ekleyerek özel bir dokunuş katmanızı öneririz. Hazır olduğunuzda, el mikserinizi kullanarak paketleyin ve keyfini çıkarmaya hazır olun!

Humus con çiğ sebzeler

Kolay bir başlangıç ​​yapmak ve şirket ile birlikte tadını çıkarmak istiyorsanız, humusu tercih edebilirsiniz. #CocinaconBosch’ta hem geleneksel humus tarifi senin versiyonun olarak renkli humus. Mikseriniz sayesinde birkaç dakika içinde hazır olacaksınız.

Lezzetli sandviçe

Klasik sandviç küçükler için her zaman bir zevk ve çok rahat bir seçenektir. Sandviçinizi hazırlayacağınız malzemelerin tüm besinlerini saklamak için karıştırıcınızdan vakumla paketlemek için yararlanın. Yemek zamanı geldiğinde kabı açın ve taze ve mükemmel şekilde korunmuş malzemelerin tadını çıkarın.

Makarna salatası

Makarna salatası olmadan havuz günü yok! Hazırlarken yazın yüksek sıcaklıklarını hesaba katın. Soğuğa ihtiyaç duyan yiyecekleri dahil etmemeye çalışıntaze peynir gibi. Bunun yerine mısır, fındık veya tohum gibi malzemeler ekleyin.

En sevdiğin piknik tarifi nedir? Hazırlıklarınızı #cocinaconBosch hashtag’i de dahil olmak üzere sosyal ağlarınıza yükleyin, böylece tüm fikirlerinizi görebiliriz. Ne yaptığınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

Yazar hakkında

'src =