PerfectFry veya yağ sıcaklığı nasıl kontrol edilir #LikeABosch

Yağın sıcaklığını uygun şekilde kontrol etmek, #LikeABosch yemek pişirmek, yani yenmesi zor bir verimlilik ve lezzet seviyesine ulaşmak isteyenler için hayati önem taşır.

İşte bu nedenle Bosch’ta PerfectFry teknolojisini bizim indüksiyonlu ocaklar. Bu yenilik sayesinde mümkün yağ sıcaklığını olabildiğince kontrol edin5 sıcaklık seviyesi sayesinde mükemmel yemek pişirmeyi garanti eder.

PerfectFry, sağlık, güvenlik ve sürdürülebilirlik garantisi

Bosch plakalarının bu yeni özelliği, hassasiyet, güvenlik ve sağlık pişirilecek her yemeğin içinde. Neden? Çok basit: yemek organik bir maddedir ve kötüleşmemek için her biri farklı bir pişirme sıcaklığı gerektirir.

Bu otomatik yağ sıcaklığı kontrol sistemi ile malzemeler asla yanmaz. Bu çok daha sağlıklı sağlığa zararlı hiçbir madde oluşmazAkrilamidler gibi, potansiyel olarak kanserojen olan ve patates, churros veya ekmek gibi belirli yiyecekleri çok yüksek sıcaklıklarda kızartırken ortaya çıkan organik bir bileşik.

Bu sistem aynı zamanda ev güvenliği. Kim ateşin üstündeki tavayı unutmadı? Herhangi bir hata durumunda PerfectFry sistemini içeren Bosch indüksiyonlu ocakların sensörleri, cihazın sıcaklığını korur. yağ her zaman istenen pişirme için tam noktada ve ne kadar sürerse sürsün parlama noktasının altında kalmasını sağlar. Böylece kazaların önüne geçilir.

Ayrıca çok verimli bir teknolojidir çünkü sadece doğru güç her zaman uygulanır ve evde önemli enerji tasarrufu sağlayan yiyecekleri kızartmak için gereklidir.

İndüksiyon ocağınızda PerfectFry nasıl kullanılır?

PerfectFry sisteminin Bosch indüksiyon ocaklarında kullanılması son derece basit. İstediğiniz seviyeyi seçmeniz yeterlidir; ideal sıcaklığa ulaşıldığında sesli bir sinyal sizi uyarır, böylece yemeğinizi ekleyebilir ve tarifler oluşturabilirsiniz gerçek bir MasterChef gibi.

5 farklı sıcaklık seviyesi vardır:

  • Seviye 1: Çok düşük Sosları hazırlamak ve ısıtmak için mükemmeldir.
  • Seviye 2: Zeytinyağıyla kızartmak veya tortilla yapmak için belirtilmiştir.
  • 3. seviye: Orta / düşük. Balık, sosis pişirmek için uygundur …
  • Seviye 4: Orta / yüksek. Biftek veya sote sebzeler için uygundur.
  • Seviye 5: Tam olarak patates kızartması yapmak veya biftek pişirmek için idealdir.

PerfectFry sayesinde Bosch ocakların sıcaklık kontrolünün nasıl çalıştığını ayrıntılı olarak anlattığımız aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririz:

Sistem tüm pişirme bölgeleri için, ayrıca 32 cm’lik bölge ve FlexInduction bölgesi için mevcuttur ve ayrıca Teppan Yaki ve ızgara gibi aksesuarlarla da kullanılabilir.

Ve istiyorsun cocinar #LikeABosch ve mutfağınızdaki yağın sıcaklığını maksimumda kontrol edin? Nasıl yapılacağıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize bir yorum bırakın veya sosyal ağlarımız aracılığıyla bize sorun.

Yazar hakkında

'src =