Perde panjur fotoğrafı

Telefon: 88760996319ensp, 9ensp, 893715554239ensp, 9ensp, 896564161469ensp, 9ensp, WhatsApp ve Viber: 83735390529ensp, 9ensp, [email protected]

Sahte maske ve şemsiyelerin resimleri. Fotoğraf 1-30

Sahte ürün yelpazesi, web sitesinde gösterilen resimlerle sınırlı değildir. Pek çok ürün özeldir ve çoğaltmayı içermez.

Sahte panjur ve tentelerin fiyatı, işin ölçeği ve karmaşıklığı ile üretim zamanlaması temelinde belirlenir.

1 dövme vizör

Dövme maske 2

3 dövme vizör

Dövme maske 4

Vizör 5 dövme

Dövme maske 6

Dövme maske 7

Dövme maske 8

Dövme maske 9

Dövme tente 10

Dövme maskeler 11

12

Vizör 13 dövme

Dövme maskeler 14

Dövme maske 15

Dövme maske 16

17 dövme maske

Dövme maskeler 18

Dövme maskeler 19

Dövme maske 20

Dövme maske 21

Dövme şemsiye 22

Dövme maske 23

Dövme maske 24

Dövme maske 25

Dövme maske 26

Dövme maske 27

Dövme maske 28

Dövme Maske 29

Dövme maske 30

Tüm hakları saklıdır © Siteye aktif bir bağlantı belirtildiğinde kopyalamaya izin verilir.

Girişin üstündeki şemsiyeler, bina girişini süsleyerek gelenleri yağmur ve güneşten korur. Panjurlar çeşitli malzemelerden yapılır ve giderek daha popüler olan polikarbonattır – sentetik bir polimer.

Polikarbonattan yapılmış vizör çok zarif görünüyor

Neden balkonun üzerinde bir kanopiye ihtiyacımız var?

Sundurma üzerinde bir balkon olmadan, evin girişi çıplak görünüyor. Ancak dekoratif bir işleve ek olarak, maske ayrıca bir dizi başka işlevi de yerine getirir:

 • Ve yağmur ve kardan gelen insanları koruyun. Katılıyorum, anahtar aramak, bir yandan anahtar ve diğer yandan şemsiye tutmak pek uygun değil. Eşiğin önüne bir şeyler yerleştirilebilir ve kapıyı sessizce açarsanız çok daha rahat.

Prezervatif, eve giren herkesi anahtar ararken veya kapıyı açana kadar beklerken korur.

Daha iyi eğimli tasarım güneş ışığından korur

Masa ve sandalyeler yerleştirilerek giriş önündeki alan çardak olarak serbestçe kullanılabilir.

Böyle bir gölgelik altına arabayı koyabilir ve paraşütü açmadan girişe gidebilirsiniz.

Ek olarak, orijinal kanopi, örneğin, dövme elemanlarla polikarbonatın bir kombinasyonu, evin dışını tamamlayacak ve benzer mimariye sahip binalar arasında tahsis edecektir.

Fotoğraftaki gibi bir siperlik ve korkuluk üzerindeki dövme elemanlar yapıyı dekore eder

Polikarbonatın birçok önemli avantajı vardır:

 • kolaylaştırmak. Bu malzeme çok hafiftir, bu nedenle onu tutmak için ağır ve hantal bir çerçeve donatmaya gerek yoktur;
 • Süneklik. Bu malzeme kolayca bükülür ve bir siperliği sadece pürüzsüz değil, aynı zamanda kubbe veya kemerli yapabilirsiniz.
 • Fiyatlar Düştü. Diğer polikarbonat malzemelerle karşılaştırıldığında çok daha ucuzdur. Bütçeniz sınırlıysa, polikarbonat bir kanopi mükemmel bir çözümdür.
 • Geniş bir renk yelpazesi. Hemen hemen her renkten bir maske yapabilir veya hatta süslemeli bir polikarbonat levha seçebilirsiniz.
 • Kurulum kolaylığı. Polikarbonat bir tabakayı kesmek ve çerçeveye takmak için özel aletler kullanmanıza gerek yoktur, bu nedenle isterseniz kendiniz yapabilirsiniz.
 • UV koruması. Giriş kapısı en çok güneş ışığına maruz kaldığı için bu çok önemli bir faktördür.
 • Bakıma gerek yok.

Polikarbonat panjurların fiyatları düşüktür ve oldukça güzeldir, bu nedenle genellikle küçük işletmelerin girişini dekore etmek için kullanılırlar.

Giriş grubunu krom çelik çerçeve süslüyor

Kamu binasının girişinde geniş gölgelik

Dikey duvarlar güçlü eğimli bir duştan korur

En popüler modellerin yorumları

Polikarbonat maskelerin sayısı çok fazla. Belirli bir şemsiye seçerken, aşağıdaki faktörleri önceden belirleyin:

 • Boyama. Panjurlar hem nötr gölge hem de tam tersi ve parlak olabilir. Olağandışı renkteki bir kanopi, evinizin dışına şık bir ek olabilir.

Taze mavi, binanın en çekici cephesi değil

Renkli bir güneş kremi, güçlü güneş ışığına karşı korur

Kenarlara daha yakın yükseklikte alışılmadık şekil, maskeyi daha orijinal kılar

Vizör, eşiği ve merdivenleri tamamen kaplar

Şeffaf polikarbonattan yapılmış şık maske

Polikarbonat bronz rengi, tuğlanın rengiyle mükemmel uyum sağlar

Girişin üstündeki tüm maskeler iki büyük gruba ayrılmıştır:

 • Askıya alındı. Ek destek elemanları olmadan binaya bağlanır. Ve yapının boyutları küçükse böyle bir seçenek mümkündür;

Dövme dekoratif bağlantı elemanlı süspansiyonlar

Standart olmayan bir çokgen şekli, asma siperliği ile dekore edilmiştir

Dar bir kanopi girişi süsler ve yağmurdan korur

Dövme rulmanlar üzerinde lüks kanopi

Desteğe uzun bir maske takılmalıdır

Böyle bir gölgelik altına bir araba yerleştirebilirsiniz

Şekle gelince, binanın genel tarzına uymalıdır. En popüler olanları aşağıdaki biçimlerdeki maskelerdir:

 • Shed. Bunları en kolay hale getirin, böylece en popüler olurlar. Su ve altlığın maskede kalmaması için eğim yapılması önerilir.

Büyük bir vizör, kafeye ve yazlık alana girişi kapatır

Yuvarlak kenar, kanopiden su akışını kolaylaştırır

Çok ilginç üçgen çatı

Evinizin beşik çatısı varsa, bu vizör daha iyi görünecek

Küçük kemer şekli maskesi

Bu yüz çok zarif görünüyor

Polikarbonatın girişine oyulmuş maske

İstenirse basit bir maske yapılabilir. İnternette, bir kanopi veya kaputun bağımsız tasarımına ve yapımına izin veren birçok fotoğraf ve video talimatı bulabilirsiniz, ancak yeterli deneyime sahip değilseniz, malzemeyi kolayca bozabilirsiniz. Bu nedenle bir profesyonelle iletişime geçmek en iyisidir.

Şirket, her model ve boyutta polikarbonat kanopi ve kanopi üretimi, montajı ve montajı ile uğraşmaktadır. Şirketimizdeki sistemin bir takım avantajları vardır:

 • Profesyonel kadro, elde edilen ürünün size birkaç yıl sorunsuz hizmet etmesini sağlar;
 • İşe başlamadan önce kesin bir çizim çizeriz, böylece kurulum tamamlandıktan sonra büyük malzeme kalıntıları ortadan kalkar;
 • Katalogdaki fotoğraflar için projelerden birini seçme veya bireysel bir projede vizör sipariş etme fırsatı;
 • Bölgedeki en düşük fiyatları sunuyoruz. Polikarbonat kanopi sadece 3000 rubleye mal oluyor – düşük fiyatlar bulamayacaksınız!

İşin siz ve akrabalarınız için keyifli olacağından emin olabilirsiniz ve mükemmel kalitesi sayesinde kanopi on yıl dayanacaktır!

Kır evinde bir ülke için lüks prezervatif

Bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınız, battaniyeniz veya akıllı telefonunuz var mı? Bu yüzden temyizde taraf olun ve parayı 10 dakikalığına alın! Alt click78.top/x03’te günde 25.000 ruble’den

Şirkette geçmiş çalışmalar ve inşa edilmiş ortaklar. Burada 1 aylık bir Polonyalıyım – Avon’da 2 yıldır Kotelco Exact, Skulpco. Click78.top/2d2z bağlantılarını bulun

Ev içi kullanım nesneleri inşa ederken, koridorun girişindeki kemerler ve kanopiler çok popülerdir: fotoğrafları çeşitli mühendislik çözümleriyle doldurulur. Tasarım sayesinde atmosferi hızlandıran yağmur, balkona düşmez, kir birikintileri ve diğer istenmeyen unsurlar olmadan tamamen kurumasını sağlar. Özellikle, kışın, oluşan buz kabuğunda halka üzerinde kayma tehlikesinin arttığı maskelerdir. Tasarımın ayırt edici özelliği, uzun süre dayanacağı için çeşitli iklim bölgelerinde rahatlıkla kullanmanıza olanak tanır.

Metal profil desteği ile evin girişinde gölgelik

Girişin üzerindeki perdeler ve kanopiler: resimler, desenler ve şekiller

Bugün, bireysel parametrelere sahip cepheler için harika olacak çeşitli şekillerde ürünlerin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaya göre ilgili perdeler sadece girişin önüne değil aynı zamanda verandalara, verandalara (açık balkon) da yerleştirilmektedir. Formun parametrelerine göre, aşağıdaki stiller ve yapım türleri ayırt edilebilir:

 • Düz, herhangi bir kıvrım, kavis ve dekoratif unsur içermeyen belirgin bir eksiklik.

Girişin üzerinde ahşap vizör, hatta geometrik şekil

 • Kırılma, tüm düzlem boyunca asimetrik bir karakterin varlığı ve özel kıvrımlar. Ve böyle bir yapı, mutlaka yapının cephesinin parametrelerinin ve boyutlarının zorunlu ölçümlerinden sonra hazırlanır;
 • Klasik tarzda yapılmış, doğrudan cephedeki kurulumda gerçek çözüm olan kemer şekli. Bu model, çatıdaki önemli yüklere dayanabilen pahalı bir yapıdır. İşletme ve bakım kolaylığı açısından farklılık gösterir, kar tortularını, diğer yağış birikintilerini ve düşen yaprakları temizlemek kolaydır.

Kanopi ahşaptan yapılmıştır ve beyaz cephe boyası ile boyanmıştır.

Şemsiyeler ve şemsiyeler, müşterinin bireysel özelliklerine göre, form, kullanılan malzemeler ve renk çözümü dikkate alınarak geliştirilir. Bu, öncelikle dekoratif öğelerle süslenmiş metalden yapılmış yapılar için geçerlidir.

Çeşitli kesitlere sahip borulardan ürünler yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu tenteler, fotoğrafların en prestijli ve seçkin evlerde görülebildiği, yüksek güç ve güvenilirlik parametreleri ile ayırt edilen ve uzun bir hizmet ömrü için kullanılabilen balkonda ayırt edilir. Zarif bir dövme yapı seçmeye karar verirseniz, özel dekoratif öğeler, damgalı parçalar eklemeniz gerekir.

Evin girişi, akşamları yerleşik ışıklarla aydınlatılıyor.

Yapının kendisi, kemerli, tek aralıklı, üçgen veya başka herhangi bir şekilde yapılan ayrı bir çalışma gerektirir. Çatıyı örtmek için yüksek kaliteli polikarbonat, hücresel veya monolitik ve bu tür kaplamalar için geleneksel olan pratik metaller kullanılmıştır.

Bu elemanın özelliği, çatının birimi başına büyük yüklere dayanmanın gerekli olacağı ve kışın düşük sıcaklıkların ve yazın yüksek sıcaklıkların etkisinin alınması gerektiğinden kaynaklanmaktadır. Klasik cephe tasarımına sahip binalar için, yapının herhangi bir şekline kesinlikle uyan benzersiz kemerli elemanlar kullanılır.

Rahat bir dinlenme alanının bulunduğu geniş bir ahşap kanopi

Şehrin en prestijli semtlerinde bir fotoğrafı bulunan özel bir evin balkonunda bir kanopinin nasıl göründüğünü düşünürsek, polikarbonat gibi eşsiz bir malzemeden bahsetmek imkansız. Vizörün tasarımında metal ile birleştirilen malzeme, genel tasarıma mükemmel bir şekilde uyuyormuş gibi her türlü cephe için idealdir.

Daha yakın zamanlarda, bu unsuru sadece özel evlerle değil, aynı zamanda ofis binaları, otel kompleksleri ve diğer idari ve hatta idari olmayan binalar ve yapılar ile donatmak bir uygulama haline geldi.

Örneğin gri ve bulanık yapı göründüğünde bu tasarım öğesini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu durumda balkonun mükemmel tarzını ve çekici görünümünü sağlamanın belki de tek yolu budur. Ve bu sadece polikarbonat ve mineral karışımından yapılmış bir maske.

Ahşap destek üzerinde polikarbonattan yapılmış vizör

Halka açık yerleri donatmak için maske kullanın

Girişte, çeşitli ülkelerin kilise kurumlarında, tiyatrolarında ve büyükelçiliklerinde görüntüsü belirtilen mükemmel görünümlü maskeler ve şemsiyeler. Ve bu tür kurumlarda, genellikle herhangi bir yapıyı tamamlayan sahte yapılar vardır.

Bu ürün hızlı bir bakışta bile göze çarparak bu nesnenin çekiciliğini ve mükemmel özelliklerini açıkça gösterir. Özel evlerin aksine, bir tasarımın dekor unsurlarının kurulamadığı evler, halka açık yerlerde kurulumları tercih edilir.

Sundurma ve balkon üzeri kanopi metal destek ile desteklenmiştir.

Kaybolan ve tentelerin önemli avantajları şunlardır:

 • Ve işyerinde yaşayan insanlar için maksimum koruma düzeyini sağlamak. Nemin girme olasılığına, tortul olaylara ve hatta buzlanmaya karşı güvenilir bir güvenlik seviyesi garanti eder. Ve ikinci durumda, darbenin etkisi altında çatlayabilen güçlü ve güvenilir malzemelerin deforme olmasına gerek yoktur. Vizörü güneş ışınlarının olası etkilerinden ve diğer belirtilerden korumaya özel dikkat gösterilmelidir;
 • Yapıda yer alan vizör veya kanopi, yapının kendisini mükemmel bir şekilde tamamlar, ancak değilse, bazı önemli detayların olmaması, vizörü vazgeçilmez bir bileşen haline getirir. Ek olarak, bu, kolayca dönüştürülmesi ve ona mükemmel bir görünüm kazandırması gereken herhangi bir yapının tasarımına benzersiz bir ektir.

Girişin üzerinde küçük bir gölgelik sac ile kaplanmıştır.

 • Ofis personeli ve diğer idari işler için prezervatif, tesisten, dolabından çıktıktan sonra kanopiden biriken nemin temizlenmesini kolaylaştırması açısından uygundur. Diğer panjur türlerini çalıştırırken elde edilemeyen mükemmel düzeyde konfor ve güvenilirlik sağlamak.
 • Girişin yukarısındaki maskeler ve sığınaklar, tam spektrumda bir fotoğrafını gösteren, bu ekipmanın gayrimenkulün bir parçası olarak ne kadar pratik göründüğünü, tasarımla tamamlanan ve mükemmel bir tarz sağladığını gösteriyor. İnsanlar, mülk üzerindeki diğer yapıları, örneğin verandalar, sundurmalar gibi donatmak gerektiğinde başarıyla uygular.

Ahşap bir gölgelik altında, yazın dinlenmek için rahat sandalyeler düzenleyebilirsiniz.

Gövdenin yapısı, kare, üçgen veya kemerli olabilen, temel olarak yapının önündeki mevcut alanın özgüllüğünden dolayı ayırt edilir. Bu parametre sadece etkileyiciyse, bir zincir veya kubbe şeklinde bir vizör takmayı deneyebilirsiniz. Özellikle profesyoneller tarafından kabul edildiğinde kurulum prosedürünün zor olmadığı belirtilmektedir. Neredeyse zamanında maske takmak yaklaşık üç ila dört saat sürer.

Kanopi ahşap, profil ve sac kullanılarak yapılmıştır

İpucu! Herhangi bir tasarım, ek özel unsurlar eklenerek kolayca süslenebilir. Örneğin, ek bir ekipman olarak, potansiyel müşterinin tercihlerine bağlı olarak bir arka ışık veya sanat eseri kolayca kullanılabilir.

Kanopi, duvarların çevresi ve evin cephesi boyunca donatılmıştır.

Balkonda yayınlayın, renk ölçerden fotoğraf

Fotoğrafları mükemmel nitelikler gösterecek olan balkondaki perdeler, mevcut tasarımı biraz süsleyen farklı renklerde yapılabilir. Kural olarak, seçenekler açıktır, ancak çeşitli renklerin formülasyonu, örneğin koyu ve açık versiyonların bir kombinasyonu da dahil olmak üzere iyi rezervasyon yapmayı deneyebilirsiniz.

Ahşap bir evin sundurması. Profesyonellerin fotoğraf galerisi. Açık ve açık balkon çeşitleri. Yapıyı inşa etmek için basamakları düzenlemek ve malzeme seçmek için ön koşullar.

Son zamanlarda, yüzeydeki tortul olayları tutabilen ve bir tehdit durumunda onları potansiyel kiracılardan çıkarabilen yüksek kaliteli, dayanıklı cam kullanımı popüler hale geldi. Şeffaf cam tasarımı ve çoğu durumda dekorasyon için ek renk kullanımına gerek yoktur.

Ek olarak, bu çözüm, standartlarına göre etkileyici bir tasarımın oluşturulmasını garanti eden diğer unsurlarla mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Mülkün kendisinin bireysel özelliklerini oluştururken hesaplamada, alan ve düzen parametreleri, aydınlatma seviyesi ve balkonun caddenin kenarına çıkışı.

Düzenli geometrik şeklin şık şemsiyesi

Bir sundurma veya tente üzerinde bir vizör, mülkünüz için seçilebilecek en iyi çözümdür ve kesinlikle bundan yararlanmalıdır.

Özel bir evin bahçesinde döküm: hafif ve zarif yapıların fotoğrafları

Özel bir evin bahçesinde polikarbonattan perdeler: orijinal yapıların fotoğrafları

Özel bir evin balkonunda gölgelik. Fotoğraf – çalışma aşamaları

Metal panjur: fotoğraf, açıklama, nasıl yapılır

Polikarbonattan kendi elleriyle özel bir eve perdeler: modern menteşeli yapıların fotoğrafları

Polikarbonattan yapılmış balkon üzerinde vizör. Resimler ve tasarım özellikleri