Paslanmaz çelik ile parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik arasındaki fark nedir?

Paslanmaz çelik, beyaz ile birlikte, seçim yaparken en yaygın kaplamalardan biridir ev Aletleri evimiz için. Satın aldığınız cihazın olup olmadığını bilmek önemlidir. paslanmaz çelik (alışık olduğumuz malzeme hangisidir) veya parmak izi bırakmayan paslanmaz çelikbakımı ve temizliği aynı şekilde yapılmadığından.

parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik bulaşık makinesi

Parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik buzdolapları, tüm avantajlar

Görsel olarak, parmak izi bırakmayan paslanmaz çeliğin bir daha mat Çelik, ön tarafa, cihaz üzerindeki izlerin ve parmak izlerinin temizlenmesini kolaylaştıran ek bir kaplama eklendiğinden. Bu ince kaplama parmaklarınızın işaretlenmesini önlemeye yardımcı olacaktır. Nedeni basit: var bir katman daha çelik yüzey ve el arasında.

onun temizlik Aynı zamanda farklıdır çünkü parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik aletlerinizi temizlemenin en iyi yolu, nemli yumuşak bez. Kaplamaya zarar verebileceklerinden asla aşındırıcı ürünler kullanmayın.

parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik cihazlar

Bu nedenle, parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik bir cihaz satın aldıysanız, doğru şekilde temizlemeniz çok önemlidir. Yanlış ürün kullanırsanız bu tabakayı kaldırabileceğinizi ve ayrıca çeliğe zarar verebileceğinizi unutmayın.

Paslanmaz çelik nasıl temizlenir

Yerine, cihazınız paslanmaz çelikten yapılmışsa kullanmanızı tavsiye ederiz. temizleme mendilleri. Cihaza parlaklık katacak, leke ve parmak izi kalmasını engelleyecek özel bir yağ içerirler. Ayrıca hem sıcak hem de soğuk yüzeylerde kullanılabilirler.

Ek olarak, var diğer ürünler satın alabileceğiniz bu malzemeye özel Online mağaza de Bosch.

Hangi paslanmaz çeliğin size ait olduğundan emin misiniz? Hala şüpheleriniz varsa, mutlu olacağız sana yardım etmek.

Yazar hakkında

'src =