Paslanmaz çelik cihazları temizlemek için Cheklist

eelektrodometrikve paslanmaz çelik asla modası geçmezler. Son yıllarda şıklıkları ve tasarımları sayesinde mutfaklarımızda popüler hale geldi. Bosch olarak, ilk günkü gibi görünmesini sağlamak için temizlenmesi gereken en kaliteli çeliği kullanıyoruz. Cihazların paslanmaz çeliğinin temizlenmesi bu basit bir görevonlara zarar vermemek için özel bir dikkatle yapılmalıdır. Bu yazıda nasıl doğru yapılacağını anlatacağız, bize katılır mısınız?

Paslanmaz çelik cihazların temizlenmesi sadece birkaç dakika sürecektir. Hızlı bir şekilde, cihazımızın ilk günkü gibi görünmek. Elbette, cihazlarınız varsa parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik kapılar daha dikkatli olmalısın. Bu tip paslanmaz çelik cihazlar kum, renk veya asit içeren deterjanlara karşı hassastır ve çelik için özel ürünlerle temizlenemez. Temizlemek için yumuşak, nemli bir bezle silin.

Paslanmaz çelik cihazların iyi temizlenmesi için 5 adım

Sonra açıklayacağız paslanmaz çeliği temizlemek için ne kullanılır. Aşağıda okuyacağınız püf noktaları, mikrodalganın paslanmaz çeliğini, buzdolabını, davlumbazı … ve genel olarak tüm paslanmaz çelik aletleri temizlemenize yardımcı olacaktır. Ve bu sadece beş kolay adım!

  1. Söz konusu cihazdan bağımsız olarak şunları yapmalısınız kapalı ve soğukken temizle.
  2. Bir bezi hafif sabunla ıslatın ve ovun çeliğin yönünü takip ederek cihazla birlikte. Bu, yüzeyin çizilmesini önleyecektir.
  3. Cihazı durulayın ve tekrar ovala Birlikte Bayeta bir parçasıyla ıslak sirke ve üç su. Bu şekilde yağları tamamen ortadan kaldıracaksınız.
  4. Cihazı bir bezle kurulayın, izlerden kaçınarak. Bu şekilde hiçbir iz veya kir izi olmadan parlak olacaktır.
  5. Emprenyeli mutfak kağıdı birazcık ile paslanmaz çelik temizleme yağı ve yay cihaz tarafından. Bu şekilde ona parlaklık verebilecek ve hatta bazı çizgileri gizleyebileceksiniz.

Paslanmaz çeliğin temizlenmesi için ürünler: maksimum verimlilik

Şimdi ne olduğunu söyleyelim paslanmaz çelik cihazları temizleme ürünleri evinizde kullanabilirsiniz. Derinlemesine temizlik yapmak istiyorsanız bazıları basittir.

Zaman zaman başvurmak uygundur, örneğin bu paslanmaz çelik yüzey temizleme seti, izleri ve kiri gideren bir toz temizleyici ve çeliği parmak izlerinden ve izlerden koruyan yağla ıslatılmış mendiller içerir.

Bu ürünü kullanmak için aşağıdaki basit adımları izlemeniz yeterlidir:

  1. Temizleyiciyi içeri alın toz, az miktarda nemli bir beze yayın ve bezi tekrar ıslatın.
  2. Filo tüm lekeler ve parmak izleri çıkana kadar cihazınızı.
  3. Sonra başka bir nemli bezle silin. kalıntılar ürün.
  4. Son olarak, yüzeyi şunlardan biriyle ovalayın: temizleme mendilleri paslanmaz çelik yüzeyler için damar yönünde.

Ayrıca bizim paslanmaz çelik cihazlar için temizleme yağı, bu sadece çeliği parmak izlerinden temizlemek ve korumakla kalmaz, aynı zamanda parlaklığını geri kazandırır. Bu durumda önce yüzeyi nemli bir bez ve birkaç damla nötr deterjanla temizlemelisiniz. Sonra az miktarda temizleme yağını çeliğin damarları yönünde ıslatılmış bir bezle ovalayın. Birkaç dakika bekleyin ve kuru bir bezle silmeyi bitirin.

Paslanmaz çelik cihazlardaki çizikler nasıl giderilir

Paslanmaz çelik aletler zamanla ve kullanımla çiziklere maruz kalır. Yapabilmek daha yumuşak çizikleri giderin biraz uygulamak paslanmaz çelik temizleme yağı, zeytinyağı veya vücut yağı, paslanmaz çelik temizleme bezleri. Kuvvetle fırçalayın ve cihaz yeniden yeni gibi parlasın!

Eğer çizikler oğul derin ideal olan, danışmanızdır Talimat kitabı cihazınızın veya bizim Resmi teknik servis en iyi tavsiyeler için. 976 305 722 nolu telefondan bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz, size yardımcı olalım.

Paslanmaz çelik cihazları temizlemeye yönelik ipuçlarımızı beğendin mi? Herhangi bir sorunuz olursa bize yorum bırakabilir veya sosyal medya kanallarımız üzerinden bize sorabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Yazar hakkında

'src =