Parke nasıl temizlenir – Hayatınız için yenilik.

O parke Ortama getirdiği sıcaklık ve ışıltı ile en popüler zeminlerden biridir. Zamanın geçişinin iz bıraktığı canlı bir malzeme olan doğal ahşaptan yapılmıştır. Bu nedenle parkenin nasıl temizleneceği, ahşabın doğru yaşlandığını.

Elektrikli süpürge ile parke nasıl temizlenir

Neyse ki sen Elektrikli süpürge bu görevde size yardımcı olabilir. Her zaman olduğu gibi, zemini süpürmenin üç büyük avantajı vardır: Tozu etkili, rahat ve hızlı bir şekilde giderir. Seçeneğini düşünmediyseniz parkeyi süpür Çünkü kötü gidebileceğini düşündün, olmadı. Aslında, doğal ahşap, laminat parke veya sentetik parke olsun, bu tür zemin kaplamalarının üreticileri, kuru temiz parke. Bunu yapmak için, Bosch elektrikli süpürgeler güvenmek fırçalar sert zemini dikkatli bir şekilde ve iz bırakmadan süpürmeye hazır.

Parkeyi süpürmenizi tavsiye ederiz haftada bir hijyenik bir sonuç elde etmek için. Ek olarak, baskı uygulamadan zeminin üzerinden yumuşak geçişler yapar. Kum veya taş varsa, çizilmelerini önlemek için önce bunları çıkarın. Aksi takdirde, her zamanki gibi vakumlayabilirsiniz. Hatırlamak filtreyi temiz tut böylece iyi bir performans sergiliyor ve köşeleri ve köşeleri unutmayınız. Bu zor yerlere ulaşmak için başvurabilirsiniz elektrikli süpürge aksesuarları, eklemler için özel nozullarla.

elektrikli süpürge-parke-bosch

En iyi parke elektrikli süpürge hangisidir?

Yeni bir elektrikli süpürge alacaksanız ve bunun parkenizi şımarttığından emin olmak istiyorsanız, ihtiyacınız olanı bulabilmeniz için size bazı ipuçları veriyoruz:

  • Enerji etiketine bakın.

İçinde görünen tüm bilgiler arasında enerji etiketiparkeyi temizlerken aşağıdakiler önemlidir: sert zeminde toz toplama kalitesi. Elektrikli süpürge seçmelisiniz Bir ileriye.

  • Tutarlı performans çok önemlidir.

Parke zemini süpürürken elektrikli süpürgenin maksimum performansı koruduğu ve sabit bir hava akışı belirleyicidir. Ahşabın daha fazla toz biriktirme eğilimi olduğundan, kiri hızlı ve verimli bir şekilde çıkarmak için yeterli güce sahip bir elektrikli süpürgeye ihtiyacınız vardır. Bunu yapmak için Bosch elektrikli süpürgelerde akıllı sistemler farklı modellerde performansın sürdürülmesinden sorumludur. Ne zaman sensör hava akışının kötüleştiğini algılarsa, sizi temizlemeniz için uyarır. filtre. Hatta modele bağlı olarak kendi kendine temizlenebilir.

  • Parke temizliği için özel bir fırça.

Bu zeminin inceliği, onu çizmeyen veya çizmeyen bir fırça gerektirir. bizim torbasız elektrikli süpürgeler Parke için özel bir fırça içerirler. Bu durumuda kablosuz elektrikli süpürgeler

Her türlü sert zemini aynı fırça ile süpürme kolaylığına sahiptir. Ve torbalı elektrikli süpürgeler ayrıca sert bir zemin fırçası içerirler.

Zaten buldun mu Parke için Bosch elektrikli süpürge? Zemininizdeki ahşabın ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz.

Yazar hakkında

'src =