Özel Banyo Dolabı

Rustik banyo bâtıla – Klasik bir banyodan çağdaş bir banyoya, rustik bâtıla daha fazla cazibe katmak için asla başarısız olmadı. Herhangi bir banyo stiline klasik dokunuş sağlarlar. Rustik tarzın hayranıysanız ve banyonuza rustik bir makyaj masası eklemek istiyorsanız, ancak hangisinin banyonuza iyi uyduğuna dair bir fikriniz yoksa, bu çekici rustik banyo vanity’lerine göz atın .

1. Basit DIY Rustik Banyo Bâtıla

Bu rustik banyo vanity çok basit ama işlevsel. Özellikle cebinizde bir delik yakmak ve telaşlı işlere dalmak istemiyorsanız, DIY projeniz için harika bir plan olabilir.

Bu makyajı inşa etmek için bazı dübellere, levhalara ve kenar yapıştırılmış panellere ihtiyacınız olacak. Ancak, lavabonun ve musluğunuzu inşa etmeden önce almanız gerekir, çünkü lavabonun uzunluğunu ve genişliğini ölçmeniz gerekir, böylece tezgahı mükemmel bir şekilde sığabilir.

İpucu:

 • Otantik bir rustik görünüm için, makyaj daha iyi leke vardı. Jel lekesini uyguladığınızdan emin olun, çünkü jel lekesinin dokusu, ahşabın doğal desenini yok etmeden kibri mükemmel bir şekilde kaplayan puding gibidir.

2. Egzotik Ve Rustik Banyo Vanity

Kabin tarzı evler genellikle doğayı iç mekana getirmek için açık kiriş tavanlara, kabaca kesilmiş taşlara ve hatta boynuzlara sahiptir. Bir çentik atmak için, banyonuzda bu egzotik ve rustik makyajın olması daha iyi olurdu.

Bu makyaj, herhangi bir tipik rustik makyaj gibi sıkıntılı tahtalardan yapılmıştır. Yüzey alanını doldurmak ve vurgulamak için, bazı dallar ve dallar onlara eklenir. Rustik görünümü bir sonraki seviyeye taşımak için, tezgah üzerine gemi taş lavabo monte edilmiştir.

Pro:

 • Lavabonun yanlardan birine yerleştirilmesi, tezgah üzerine daha fazla şey koymak için daha fazla alan sağlar, böylece onları hemen yakalayabilirsiniz.

con:

 • Lavabonun makyajın yanlarından birine yerleştirilmesi gariptir. Kibir dengesizlik gibi görünüyor. Daha güzel görünmesini ve dengesini sağlamak için, lavabonun tezgahın ortasına yerleştirilmesi daha iyi olurdu.

3. Çok Fazla Depolama Alanı Ile Rustik Makyaj

Çok fazla alan sağlayan bir banyo makyajına yatırım yapmak çok parlak bir fikir. Banyonuzu vurgulayabilir, ayrıca sabun, şampuan ve havlu depolayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda hiçbir zaman onları almanızı sağlayacaktır.

Rustik makyaj, mermer tezgah ve benzersiz bakır musluk ile harika görünüyor. Makyaj masasına temiz bir görünüm katmak için, az miktarda bir lavabo monte edilmiştir. Gerçekten dolapların ince bej uygun.

İpucu:

 • Ters sıçrama daha geniş olmalıdır.

4. Log Banyo Vanity

Bu günlük banyo makyajı ile rustik görünümü bir sonraki seviyeye taşıyın. Levhalar kullanmak yerine, bu makyaj etkileyici bir görünüm oluşturmak için bazı ahşap kütükler kullanıyor. Dolapların olmaması banyoyu daha büyük gösterir.

Sıkıntılı tahtaları ortaya çıkaran diğer rustik banyo lavabolarının aksine, çağdaş bir banyonun şık görünümünü uygular. Şık tezgahı sığdırmak için iki adet mermeraltı eviye monte edilmiştir.

Pro:

 • Dolapların ortadan kaldırılması, lavabonun altında daha fazla alan sağlar ve bu da banyoyu daha büyük gösterir.

con:

 • Dolap olmadığı için banyo malzemeleri ve havluları saklayamazsınız.

5. Küçük Banyo Vanity

Bu banyo makyajı sınırlı alan için gerçekten uygundur. Çok fazla yer kaplamayan küçüktür, ancak yine de işlevseldir. Sıkıntılı ahşap dolap, bej mermer tezgah ve düşük lavabo ile doldurulur.

Makyajın üzerinde asılı olan ayna bunun için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Çerçeve, dolap kapısı olarak renk ve desene sahiptir ve rustik ve klasik görünmesini sağlar. Küçük olduğundan, bu makyajı banyoda herhangi bir yere, banyonuzun köşesine bile yerleştirebilirsiniz.

Pro:

 • Küçük boyutu onu çok yönlü bir banyo makyajı haline getirir.

con:

 • Makyaj oldukça küçük olduğundan, kabinde daha fazla şey saklayamayacaksınız. Tezgahın üzerine diş fırçası ve diş macunu koyamazsınız.

6. Destansı Rustik Banyo Vanity

Banyonuz zarif bir görünümü hak ediyor. Zarif bir görünüm elde etmek için süslü mobilyalara yatırım yapmanız gerekmez. Uygun fiyatlı biri yeterli olacaktır.

Bu banyo vanity, banyonuza rustik bir dokunuş sağlayan sıkıntılı dolap kapılarına sahiptir. Küçük bej tonlu fayans aynaları güzelce çerçeveler. Şık bir görünüm yaratmak için beyaz tezgahın üzerine iki beyaz mermer gemi lavabosu oturur.

Lavabonun altındaki boşluğu doldurmak ve vurgulamak için bazı dallar eklenir. Dallar tezgahı çok iyi destekliyor.

Pro:

 • Dallar banyo makyajının daha güzel görünmesini sağlar.

con:

 • Onlarda yanlış bir şey varsa borulara kolay erişim sağlamanız zor olacaktır.

7. Siyah Rustik Banyo Vanity

Gizemli ama çekici. Bu kibir budur. Siyah kömür kaplaması banyonuza rustik bir cazibe katar. Beyaz beton tezgahla kaplı bu makyaj, zarif bir görünüm sağlamaya hazır. Düzgün vücutlu bronz musluk çok klasik görünüyor, ama tarihli değil.

Pro:

 • Siyah her zaman lüks ve cesurluk hissi vermiştir.

con:

 • Duvarın ıslanmasını önleyen backsplash yoktur.

8. Fantastik Sürgülü Kapı Ile Rustik Banyo Vanity

Banyoya girerken, bu fantastik makyaj tarafından gobsmacked olacak. Rustik ve modern görünümün kombinasyonu açıkça görülüyor. Sıkıntılı ahşaptan yapılmış dolaplar ve tezgah, kibirli bir dokunuş katan koyu kahverengi metal ile çerçevelenmiştir.

Tutamaklı kapılar yerine, bu makyaj dolabına kolay erişim sağlayacak bir sürgülü kapıya sahiptir. Ayrıca tuvalet kağıdı tutucusu vardır.

İpucu:

 • Sürgülü kapıya eklenirse tek bir tutamak çok iyi olurdu.

Bunlar banyonuzda sahip olabileceğiniz 8 rustik banyo makyajıdır . Onları bu şekilde uygulayabilir veya ihtiyacınızı çok iyi karşılamak için biraz değiştirebilirsiniz. Etkileyici bir rustik görünüm eklemek için hayal gücünüzü keşfetmekten korkmayın.

Bir cevap yazın