Okul üniformalarını ütülemek için püf noktaları

Okul üniformaları, sizi küçüklerin okula gitmek için giyecekleri kıyafetleri düşünmekten kurtarıyor, ancak sizi m olmaya zorluyorlar.üniformanın zamanında temizlenmesi ve ütülenmesi için çok organize. Bunlar yıl boyunca en çok yıkadığımız ve çoğu zaman çıkarması zor lekelere sahip olan giysilerdir. Buna ek olarak yıkandıktan sonra ütüleme ihtiyacı da vardır.

Kapınızdan çıkmadan beş dakika önce üniformalarınızı ütülemeyi bitirdiğiniz tüm zamanları saymayı unuttuysanız, demir okul üniformaları için püf noktalarımızı not edin ve her zaman hazır bulundurun. Başlayalım mı?

1. Giysilerin üzerinde parlamayı önlemek için giysileri ters çevirin.

Okul üniformaları, lekeleri gizlemek için genellikle sentetik kumaşlardan ve koyu renklerde yapılır. Ancak ütü yaparken bu özellikler farklı bir parlaklığın ortaya çıkmasına neden olabilir. Görünüşünden kaçınmak için en iyisi demir giysiler içten dışa. Bu basit numara, parlaklığın görünümünü azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Öte yandan bir Bosch ütünüz varsa parlaklık görünümüne karşı büyük bir yardımınız var. Hakkında AntiShine işlevi, mevcut ProHygienic ütü merkezleri, ne parlak görünümden kaçınarak koyu renkli giysileri korur. Size yardımcı olabilecek başka bir alternatif de ütünüzün üzerine parlaklık önleyici bir ağ yerleştirmektir.

2. Giysileri aynı sıcaklıkta ütüleyin.

Bu numarayı kullanarak üniformaları daha kısa sürede ütüleyebileceksiniz. Ve işte bu, Aynı sıcaklığı seçerek ütünün sıcaklığa ulaşmasını beklemenize gerek kalmaz. Bosch ütünüz varsa, daha da kolaydır. Ve Bosch plakaları, Gelişmiş i-Temp işleviTüm kumaşları aynı sıcaklıkta ütülemenizi sağlayan, kırışıklıkların giderilmesini ve mükemmel sonuçların alınmasını sağlar.

3. Kırışıklıklara veda etmek için buharlı ütü.

Okul üniformalarındaki kırışıklıkların hızla yok olmasını istiyorsanız, buhar en iyi müttefikinizdir. Bu, dokuya nüfuz eder özellikle Bosch enjeksiyon plakanız varsa bunları tek geçişte çıkarın. Modellerimizdeki entegre motor, kumaşlara% 45 * ‘e kadar daha fazla buhar nüfuzu sağlar. Yani, daha önce bitireceksin ve üniformanın kırışıklığı olmayacak. Elbette çocuklar okuldaki bir günden dönene kadar ?

Kırışıklıkları unutacak bir başka müttefikiniz de sensin kurutma makinesi. Yeni Iron Assist programları, ütü ihtiyacını önemli ölçüde azaltır. Ve durumunda Home Profesyonel kurutucuTamburun sallanması sayesinde kırışıklık önleyici korumaya sahip olursunuz, elbiseleri korur, böylece aşırı kırışıklık görünümünü engeller.

4. Pantolon, ters yüz.

Pantolonunuzu geriye doğru ütülemeyi denediniz mi? Öyle görünmese de, bu giysiyi ters çevirmek çok daha kolay olduğu için iyi bir numara. Eğer takip edersen bu ipuçları, pantolonun kırışıksız görünmesini sağlayacak ve hatta pantolonun klipsini bile yapabileceksiniz.

5. Daima boynun etrafından ütülemeye başlayın.

Gömlekleri ve polo gömlekleri hızla ütülemek ve en iyi sonucu almak için her zaman aynı adımları takip etmek en iyisidir. Tavsiyemiz, her zaman boynunuzu ütüleyerek başlamanızdır. Keşfedin adımların geri kalanı gömlekleri ve polo gömlekleri ütülemek için mükemmel bir seçimdir.

6. Giysiye ekstra hijyen katın.

Aceleniz varsa üniformayı bir su ile yıkamanız gerekebilir. hızlı programya da küçüleceğinden korkuyorsunuz ve bu yüzden her zaman soğuk suyla yıkarsınız. Tüm bu durumlarda, deterjan izleri olabileceğini veya bakterileri giysilerden tamamen ortadan kaldıramadığınızı bilmelisiniz. Ütü merkezleri ProHijenik Herhangi bir kimyasal katkı maddesi eklemeden bakteri, mikrop vb. Ortadan kaldırmak için sıcaklık, buhar basıncı ve farklı buhar aralıklarını birleştiren en iyi teknolojiye sahiptirler.

7. Bir yıkama ve kurutma programı kullanın

Aceleniz mi var ve ertesi gün üniformanın kurumamasından mı korkuyorsunuz? çamaşır yıkama-kurutma makinesi Bosch size Giysiler için en iyi sonuçları ve bakımı garanti eden 6 kg’a kadar sürekli yıkayın ve kurutun. Yani üniforma için endişelenmenize gerek yok. Kısa sürede temiz ve kuru olacaksınız! Aslında Yıka & Kurut programı sadece 60 dakikada temiz ve kuru giysiler elde etmenizi sağlar. Ve eğer aceleniz varsa, deneyin Buhar programı, giysilere yıkamaya gerek kalmadan tazeleme uygulamak, kumaşlara emdirilmiş olası kokuları ortadan kaldırmayı başarmak.

Üniforma yarın için hazır mı? Rekor sürede hazır olması için tavsiyelerimize uyun.

Yıkayın ve kurutun #LikeABosch.

Yazar hakkında

'src =