Odanız için Beyaz Tuğla Duvar Fikirleri

Dekoratif tuğla panel- Tuğla, artan sayıda içeride geliştiriciler tarafından önemli ölçüde kullanılmaya başlandı. İçini kontrol eden açığa çıkan tuğla duvar, biri için geleneksel olmayan bir eleman ve birileri için eksantrik olan, yaşlanmayan bir stildir. Herhangi bir bakış açısından bakıldığında, son düşünce birdir – hiç kimse etkileyici görünümüyle ilgilenmeye devam edemez.

  • dekoratif tuğla panel
  • ses yalıtımlı tuğla
  • kumaş kaplı akustik panel
  • dış cephe tuğla kaplama modelleri
  • doğal taş kaplama cephe
  • dekorasyon tuğla
  • antik tuğla kaplama
  • gri tuğla duvar
  • dış cephe duvar kaplama panelleri
  • gri taş kaplama

Evin tasarımına dayanarak, bloklardan oluşan zarif ve zarif duvar yüzey alanı içeride farklı bir ortam yaratırken, kırmızı tuğlalar kesinlikle daha soğuk ticari ortama katkıda bulunacak, ayrıca beyaz boyalı tuğlalar daha sıcak ve aynı zamanda uyumlu iç mekanlar geliştirecek.

Dekorasyon ve mobilyaların doğru seçimi ile birleştirilen özel doğal işlevleri, evi çağdaş, rustik, çeşitli veya çağdaş bir görünüme yerleştirebilir. Şimdi her iç tasarıma beyaz tuğla duvarı dahil etmenin bazı örneklerine bakın!

dekoratif tuğla panel
ses yalıtımlı tuğla
kumaş kaplı akustik panel
dış cephe tuğla kaplama modelleri
doğal taş kaplama cephe
dekorasyon tuğla
antik tuğla kaplama
gri tuğla duvar
dış cephe duvar kaplama panelleri
gri taş kaplama

1. Ahşap Vurgular

Beyaz boyalı tuğla duvar yüzeyleri, süslenmeyi bekleyen boş tuvaller gibidir. Başlık tahtaları gibi ve aynı zamanda masalara yakın koyu ahşap mobilyalar kullanmak beyaz duvarlar için çarpıcı bir kontrast sağlayabilir.

2. Badanalı Tuğla Loft Duvarlar

Bu yatak odası modern, konforlu ve sadeliği ile göz alıcıdır. Beyaz boyalı zeminler ve beyaz badanalı tuğla duvarlar yaratıcı ve aynı zamanda cesur bir ruhu temsil eder.

3. Boho Yatak Odası

Badana tuğla duvar, içerideki boho ve yıpranmış modaya uygun kurulum için sert ve canlı bir sonuç ile mükemmel bir arka plan olarak işlev görür. Desenli yorgan, dinamik ve aynı zamanda canlandırıcı görsel notu tanıtmanın yanı sıra, badana tuğla duvar odasının kadınsı ve modaya uygun görünümünü yükseltiyor.

4. Açıklama Duvarı

Siyah ve beyaz, özellikle evde, asla tasarımdan çıkmayan bir gölge kombinasyonudur. Ve bir tuğla duvara sahip olmak bunu engellememelidir. Süper sofistike bir alan için tuğla duvarınızı beyaz ve bitişik duvar mat siyahını yeniden boyamanız yeterlidir.

5. Taze

Konum açıklığı güzel ve rahatlatıcı hale getirir. Bir tarafında tuğla duvar, diğer tarafında doku duvar bulunan alan için cam kapı ve pencereler kullanılmaktadır. Ayrıca ahşap zemin kaplamasıyla da güzel görünüyorlar.

6. Rustik Tuğla Sıçrama

Bu zarif rustik mutfak alanı, balıksırtı tuğla sıçramalarına sahiptir. Hafif beyaz badanalı bloklar, beyaz betona gömülür ve alanın sıcak ve büyüleyici bir merkez parçası geliştirilir.

dekoratif tuğla panel
ses yalıtımlı tuğla
kumaş kaplı akustik panel
dış cephe tuğla kaplama modelleri
doğal taş kaplama cephe
dekorasyon tuğla
antik tuğla kaplama
gri tuğla duvar
dış cephe duvar kaplama panelleri
gri taş kaplama

7. Beyaz Tuğla Duvarlı Güçlü Oda

Sıradan badana tuğlaları, minimalist odada yumuşak ve aynı zamanda kaba bir görünüm kazandırır. Etnik baskı yastığı, ovanın yanı sıra kolay odanın canlı ve güçlü görünümünü şekillendirir ve geliştirir.

8. Durulanmış

Beyaz bir tuğla duvar sergileyen bir mutfağı yeniden şekillendiriyorsanız, mobilyaları ve ev aletlerini karşılaştırılabilir tonlarda kullanmayı düşünün. Bu gri tonlu pişirme alanı, ahşap zeminler ve dolaplar ile ısısını korurken modern görünüyor.

9.Konutları

Çeşitli renklerde eşyaların şeffaf kaplarda saklanması, duvar dekoru olarak iki katına çıktığı için harika önerilerdir. Bu rezidansta kullanılan eski süsleri seviyorum.

10. Balıksırtı Tuğla Döşeme

Beyaz badanalı tuğla döşemenin klasik ve gelişmiş görünümüyle gidin. Balıksırtı deseni tasarım yönünü yükseltir. Mutfak alanınız, yaşam alanınız, veranda, güverte ve açık hava yaşam alanları için mükemmeldir.

11. Yoğun Yatak Odası

Badana tuğla duvar, basit ve rahat yatak odasının modern estetik cazibesini tamamen arttırır, güçlü ve aynı zamanda kaba bir yapı getirir ve gri döşemeli ana tahta ile ana yatak için mükemmel bir yapı sağlar.

dekoratif tuğla panel
ses yalıtımlı tuğla
kumaş kaplı akustik panel
dış cephe tuğla kaplama modelleri
doğal taş kaplama cephe
dekorasyon tuğla
antik tuğla kaplama
gri tuğla duvar
dış cephe duvar kaplama panelleri
gri taş kaplama

12. Çeşitli Dekor

Etkilenen bir tuğla duvarın ham cazibesi, odanıza çeşitli mobilya parçaları ve kumaşlar eklemek gibi fantastik şekillendirme seçeneklerine sahiptir.

13. Çatı Katı Düş Kapanı

Bu oturma odasında siyah ve beyazın kontrastı, duvarın yapısının yanı sıra merdivenin yanı sıra mobilyadaki kırmızıdan çıkıntıları da muhteşem.

14. Beyaz Tuğla Duvar

Mekanın canlı renklerini çizmek istediğinizde, beyaz boyalı bir tuğla duvar mükemmeldir. Yayılma ve yayılma yine de doku açısından önemlidir. Beyaz bir tuğla duvar kaba, serin, zarif ve aynı zamanda büyüleyici.

15. Büyüleyici Yatak Odası

Yan çiçek duvar kağıtları ile dekore edilmiş badanalı tuğla duvarlı bu şımarık odada Orta Yüzyıl Modern ve Kadınlık cazibesinin karışımını seviyoruz. Badana tuğla duvar, şık ve şık yatak odası iç mekanında serin ve gevşek atmosferi arttırır.

dekoratif tuğla panel
 ses yalıtımlı tuğla
 kumaş kaplı akustik panel
 dış cephe tuğla kaplama modelleri
 doğal taş kaplama cephe
 dekorasyon tuğla
 antik tuğla kaplama
 gri tuğla duvar
 dış cephe duvar kaplama panelleri
 gri taş kaplama
dekoratif tuğla panel
ses yalıtımlı tuğla
kumaş kaplı akustik panel
dış cephe tuğla kaplama modelleri
doğal taş kaplama cephe
dekorasyon tuğla
antik tuğla kaplama
gri tuğla duvar
dış cephe duvar kaplama panelleri
gri taş kaplama

16. Minimal Raflar

Çarpıcı açıkta kalan tuğla duvar yüzeylerini büyük raflarla kaplamak üzücü olacaktır. Sürüklenen rafları çok küçük bir düzende kullanmak, o tuğlayı gizlemeden tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

17. Beyaz Tuğla Duvar Modern Merdiven Boşluğu

Sonra badanalı tuğla duvar seçeneği var. Bu, beyaz boyayı suyla seyrelterek elde edilebilir (bazıları yüzde elli boya / yarım su karışımı önerir, yine de parçalar kesinlikle seçeneklerinize bağlı olacaktır).

18. Salón

Sadece bir galeri duvarını sergilemeyen, aynı zamanda çeşitli sandalyelere sahip güzel bir eklektik oda. Halı bile farklı görünüyor.

19. Dışarıdan Bir Şey

Dramatizasyonu iki katına çıkarmak için iki farklı ve karşıt düzen türü kullanın! Bu çok heyecan verici yatak odası şık çiçek baskıları ve ayrıca avlu temalı bir dekora sahiptir. Grafiti boyalı tuğla duvarların eski ve şehir yol tasarımından farklı.

20. Zarif Oda

Bu yatak odası, cesur badana tuğla duvarının süblime ettiği ve sürdürdüğü şık, rustik, modaya uygun ve çağdaş bir zenginlik karışımına sahiptir. Badana tuğla duvarın sert ve rustik yapısı, bu iç mekanın güçlü estetiğini yaratmada önemli bir işleve sahiptir.

21. Endüstriyel Stil

Beyaz tuğla duvarların bazılarını (veya tümünü) yeniden boyayarak endüstriyel bir çatı katını veya evi aydınlatın! Görünüm aynı şekilde modern, ancak iri değil.

22. Kıç Turner Evi

Bu oturma odasının içinde geleneksel bir dokunuş var. Yakacak odunun depolanabileceği zamansız duvar hakkında neler söyleyebilirsiniz?

23. Gri Tuğla Duvar

Pürüzsüz mobilyalar, nötr tonlar, çıplak zemin ve ayrıca gri tuğla duvarlarla klasik rustik görünümü modernleştirin. Popüler öneriler ve bloklarla çağdaş stiller arasında, mevcut minimalist tasarımla daha doğal hale getirmek için blokları tipik koyu kırmızı tonla karşılaştırıldığında hafifletmektir.

24. Çağdaş Yatak Odası

Parlak bir ticari etki ile ultra modern sanat eseri yelpazesi ile çağdaş bir kuruluş, badana tuğla duvar iç mekanında inanılmaz duruyor. Badana blokları temiz ve canlı bir temel oluştururken, yoğun, sıcak renkler popları bu iç mekanın yaratıcı ve modern cazibesini geliştirir.

25. Boyalı Blok

Tuğlaya ek olarak ahşap, metal ticari bir alanda birleştiğinde, ahşap ile birlikte çelik, duvar yüzeyi beyaza boyandığında kesinlikle daha fazla yapışacaktır. Buna ek olarak, sonuç hakkında kesinlikle yenilenen bir şey var!

26. Yaşam Alanları

Beyaz tuğla duvar zeminiyle harika görünen siyah ev mobilyalarına sahip minimalist bir yaşam alanı!

27. Beyaz Tuğlalı Mutfak

Blokları kullanarak şehir dairenize doku ve eğlence ekleyin. Bu ev öncelikle ticari çelik, beton ve kerestedir. Beyaz tuğla pişirme alanı, tarzın yanı sıra çok fazla çekicilik ve kişilik katıyor.

28. Şaşırtıcı Yatak Odası

Polka noktalı dekora sahip badanalı tuğla duvar, bu odaya canlı ve farklı estetik etki sağlayan harika bir çarpıklık üretir. Sıcak mercan şeftali popu rahatlatıcı bir sonuç verir ve canlı yatak odasında neşeli bir ışık konsepti getirir.

29. Rustik Panache

Shoddy Stylish’den rustik-modern, beyaz bir tuğla duvara da aynı şekilde doğal alanların yanı sıra büyüleyici ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan güzel bir hissi arttırır.

30. Vantage Parkı

Bu oturma odası, yerden tasarruf sağlayan daha fazla duvara monte edilmiş TV ile temiz ve minimal bir görünüme sahiptir. Standart bir yumuşaktan ziyade 2 bank kullanıldı. Tezgahlar, iyi arkadaşların ziyaretle ilgili olduğunda uyarlanabilir oturma imkanı sunmak için ayrılabilir.

31. Beyaz Tuğla Çatı Katı Özelliği

Bu yumuşatılmış ve telaşsız çatı katı düzeni, yabani çayır ve çiftlik evi ambiyansının ipuçlarını içerir. Zeminler, açık ışık huzmeleri ve boyanmış tuğlaların basit ama dikkat çekici beyaz duvarı için çıplak ahşap döşeme.

32. Olağanüstü Oda

Neden, merhaba! İçinde yüksek ton karşılaştırmalı ultra modern ve şık yatak odası ve rustik doğaya sahip beyaz badanalı tuğla duvardan pürüzlü görünüm, tamamen rahatlatıcı ama canlı bir atmosfer gösterir.

33. Rustik Bir Alanda Boyalı Tuğla Duvar

Beyaz bir tuğla duvar, pastel doğal ve taze doğal otlar gibi aksanlara uygun bir arka plandır. Bu görünümün rustik mutfaklar için önemli bir seçim olduğu beklenmedik değil! Aşağıda listelenen resimde, Alexander Waterworth Interiors tarafından kurulan London delis Hally’s’i görüyoruz.

34. La Casa Belleza

Bu oda muhteşem değil, çok sanatsal değil mi? Kesinlikle! Sadece duvar sanatlarına bir göz atın, hatta çekmeceleri!

35. Kaba Sömürge Tuğlası

En iyi konseptler ve aynı zamanda bloklu modern düzenler pişirme alanındadır. Modern pişirme alanınızın affetmez çizgilerini sallamak için yaşlı kolonyal tuğla duvar takın. Sert ve şok edici duvar, ortak bir modern mutfak alanını hemen dikkate değer bir alana dönüştürecektir.

36. Kadınsı Yatak Odası

Gerçek bir çene damlalığı değil mi? Olağanüstü ve olağanüstü sakin çekicilik, her türden kelimeyi geçmiş durumda. Endüstriyel, şık ve sorunlu karışım, bu olağanüstü yatak odasında en iyi arka plan oluşturan beyaz badanalı tuğla duvar ile sürdürülmektedir.

37. İskandinav Aksanları

Beyaz blok, özellikle İskandinav düzeni fikirleri doğrudan karışıma serpildiğinde çağdaş bir hisle başa çıkabilir. Evinizde tuğla duvarlı küçük bir alanınız varsa, beyaza boyamak açık bir vibe üretmeye yardımcı olabilir.

38. Canlı Modern Karışım

Kesinlikle bu sadece kullanılan tonları nedeniyle kontrol listesinde benim favori oturma odalarından biri olduğunu söyleyebilirim. Duvardaki hangi dekor sadece beyazlığına daha fazla zarafet getiriyor!

39. Samimi Yatak Odası

Bu resmi olmayan odanın küçük ve aynı zamanda dar stili, daha geniş bir alanın optik yanılsamasını güçlü bir şekilde yaratan ve iç mekana parlak ve canlı bir his veren beyaz badanalı tuğla duvar tarafından estetik olarak daha büyük.

40. Hafif ve Havalandırmalı

Şu anda tasarım mizanpajlarından beyaz bir tuğla duvarın alabileceği genel etkiye kadar çıkarıyoruz ve ayrıca tüm noktalarla aydınlık ve havadar olarak başlıyoruz. Bir alanın göz kamaştırıcı hissini arttırmak için beyaz aksanları ikiye katlamayı deneyin. Beyaz bir yemek koleksiyonu ve beyaz kolye ışığı, beyaz bir tuğla duvardan önce mükemmeldir.

41. Dovercourt Parkı İyileştirme

Bu yaşam alanı çok stressiz ve aynı zamanda güzel görünüyor. Gürültü veya rahatsızlık olmadan tam burada rahatlayabileceğinizi andırıyor. Boşluğun geri kalanına uyacak şekilde tuğla duvar yüzeylerini beyaza boyamak iyi bir fikirdi.

42. Doğal Yatak Odası

Bu yatak odası aynı zamanda hem basit hem de modern görünmektedir. Çıplak badana tuğla duvar, büyüleyici ve çekici odada heyecan verici ve ferahlatıcı bir temel oluşturur.

43. Aydınlık ve Karanlık Karşılaştırması

Zengin dolap, beyaz duvar yüzey alanlarına karşı öne çıkıyor, aşağıda listelenen pişirme yerinin beyaz tuğlasına ek olarak daha iyi bir destek olmayabilir. Ve bloklar, ultra modern alanları ısıtabilecek görünüm katıyor.

44. Devlin-Baldassari Rezidansı

Tavanda görebileceğiniz yapıya ek olarak, duvar yüzeylerinde de görebilirsiniz. Burada kullanılan desenleri ve gölgeleri sevin!

45. İskandinav Yatak odası

Badana tuğla duvar yüzeyleri tarafından yükseltilen ortak İskandinav düzeni, bu havadar ve aynı zamanda serin yatak odasında canlı ve temiz bir görünüm sağlar.

46. ​​Çağdaş Yaşam

Aynı şekilde şöminede beyaz tuğla duvar yüzeyleri ve bu yaşam alanında görebileceğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bu kesinlikle güzel bir kontrol listesi! Senin hakkında hiçbir fikrim yok, ancak bunlardan hoşlanıyorum! Beyaz rengi olmasına rağmen hepsi de hoş ve çok çekici görünüyor. Söylediklerim gibi, yerin görünüşünü gerçekten değiştiren yapı da bu. Mekanların günümüzden çeşitli mekanlara değiştiğini fark edebilirsiniz.

Evet, mekanınızın konsepti, tasarımı veya stili ne olursa olsun beyaz tuğla duvar yüzeylerini kullanabilirsiniz. Sadece yaratıcı ol. Ayrıca renkler, desenler ve dokularla da oynayabilirsiniz! Bu listeyi beğendiniz mi? Devam edin ve arkadaşlarınızla paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir