No Frost buzdolabı nedir? Ve döngüsel olanı?

Biz biliyoruz ki en iyi buzdolabını seç ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak kolay bir iş değildir. Şüphesiz “mutfağın kralı” ve artık koruyabildiği en hassas teknolojik yenilikler sayesinde üç katına kadarhem taze yiyecekler hem de meyve ve sebzeler. Mevcut tüm modeller arasından bir buzdolabı No Frost rahatlık istiyorsanız bu iyi bir karardır. Hala nedenini bilmiyorsanız, size bu yazıda anlatacağız.

No Frost ne anlama geliyor?

Bu teknoloji sayesinde hem buzdolabı hem de dondurucu otomatik olarak buz çözer. Artık elle yapmak zorunda değilsiniz! Kolaylık ve sağladığı zaman tasarrufuna ek olarak, buzdolabının otomatik buz çözme işleminin önemli ölçüde daha fazla avantajı vardır:

don teknolojisi yok

Artık No Frost sistemini bildiğinize göre: nasıl çalıştığını biliyor musunuz?

Bu sistemde, dondurucu öncü bir rol oynar: dondurucu, kuru bir soğuk üretmekten sorumludur. Buzdolabının tüm bölmelerine dağılmıştır. Sırasıyla, evaporatör alanında bulunan bir fan, bu soğuk havayı sürmekten sorumludur. Tüm bölmelere eşit olarak dağıtılmasıyla, buzdolabında çok daha kararlı bir sıcaklık ve dolayısıyla daha iyi gıda koruması elde edilebilir.

No Frost Bosch Buzdolabı

Döngüsel buzdolabı nedir?

Kısaca, döngüsel buzdolapları “ömür boyu olanlardır”. No Frost sisteminde hava sürekli dolaşırsa, döngüsel sistemde nemli soğuk üst kısımda bulunan bir havalandırma deliğinden dağıtılır. Ya sıcaklığın düştüğünü algıladığında ya da kapı birçok kez açıldığında başlar. Bu şekilde seçilen sıcaklığa geri döner. En büyük dezavantajı bu sürecin manuel olarak kaldırmanız gereken bir buz tabakası oluşturur (eski modeller kadar olmasa da) sık sık.

Özel niteliklerinden dolayı, döngüsel buzdolapları Özellikle normal sıcaklık ve nem koşullarına sahip kuru alanlar için uygundurlar.

soğutma-odun-döngüsel

Ne tür bir buzdolabı istiyorsunuz?

Bosch ile en sevdiğiniz No Frost buzdolabını seçebilirsiniz: tümü kombilerimiz bu çok rahat sistemle çalışın, hem 60 hem de 70 cm genişliğinde Mutfağınızdaki maksimum alandan yararlanarak daha fazla kapasiteye ihtiyacınız varsa. Hala daha fazla depolama kapasitesi istiyorsanız, americano No Frost ihtiyacın olan şey. Ya da yan yana tek kapılı buzdolabı-dondurucu kombinasyonu. Bir artı kapasite.

Bunun yerine evet döngüsel bir buzdolabı tercih edersin evinizin koşullarına daha iyi uyum sağladığından, şunlardan birini seçebilirsiniz: Seri 6 ve Seri 4 bağımsız tek kapılı buzdolaplarıAyrıca tüm yiyecekleriniz için en iyi koruma teknolojilerine sahip.

Şimdi keşfettiğine göre NoFrost teknolojisi buzu buzdolabınızdan çıkarmak gibi zahmetli bir işi unutmak istiyorsunuz. Ama en iyi seçeneğe sen karar veriyorsun, Çok yakında aradığınızı kesinlikle bulacaksınız!

Yazar hakkında

'src =