Neden yemek vermek en iyi ayrıntıdır

Tarihi doğum günü bir akraba veya arkadaştan mı? Ona ne vereceğini bilmediğin bir yıl daha. Onu şaşırtmak gittikçe zorlaşıyor ve beladan kurtulmak için hiçbir şey satın almak istemiyorsunuz.

Giysiler, kitaplar, teknoloji, plaklar ve filmlerden sonra fikirleriniz tükeniyor. Düşündün mü mevcut malzeme dışında mı? Artık her şeye tek bir tıklama ile erişebildiğimize göre, deneyimler her zamankinden daha fazla değere sahipler.

Bir deneyimden bahsediyoruz, sonsuza dek hoş bir anı haline gelen duyusal bir şey. Bir gezi, tiyatroya bir bilet, bir konser … Ve ne düşünüyorsun fiyat? Bir restorana gidebilirsiniz, ancak biz başka bir şey öneriyoruz. Deneyimler gibi, son yıllarda çok değer kazanan bir şey daha var: el yapımı. Her zaman acelemiz olduğu için birisinin bize zamanını yatırdığı bir detaydır.

Yiyecek ver

Zaten tahmin ettiniz mi? Ona yiyecek verin!Ona bir akşam yemeği hediye et! Tarifin kendisine ek olarak, beraberce içilebildiği için iki değerinde bir hediyedir. Yani her şeyin tadı daha güzel!

Fikirlere mi ihtiyacınız var? Klasik hazırlayabilirsiniz çikolatalı kek doğum günü. Tam bir menü ile cesaretiniz varsa, bir tane öneriyoruz 30 dakikada hazırlayacağınız özel akşam yemeği. Ve onu evde ya da işte şaşırtmak istiyorsanız, mükemmel tarifimiz var: kurabiye çikolata. Hatta onları içinde saklamak için güzel bir kutu yapmaya teşvik edebilirsiniz. Çok fazla şişmemesi, ağırlık yapmaması, leke bırakmaması, taşınması kolay olması, depolanması gerekmemesi nedeniyle mükemmel bir reçetedir. Buzdolabı ve birkaç gün sürer. Çerezler eşliğinde bir kafe, Ve daha ne isteyebilirsiniz! Sonra size tarifi bırakıyoruz.

Çikolatalı kurabiyeler

Kurabiye

Kurabiye yapmak için malzemeler

260 gr un

½ çay kaşığı karbonat

½ çay kaşığı ince tuz

170 gr tereyağı

220 gr esmer şeker

100 gr beyaz şeker

1 tatlı kaşığı vanilya özü

1 yumurta

1 yumurta sarısı

300 gr çikolata parçaları

Çerez yapmak için detaylandırma

  • Hamuru hazırlayarak başlayın. Bir kaseye tereyağı, esmer şeker ve beyaz şekeri ilave edip, mikser.
  • Sonra vanilya özünü, yumurtayı, sarısını ekleyin ve tekrar çırpın.
  • Un, tuz ve kabartma tozunu birlikte eleyin. Sonra onları önceki karışıma ekleyin ve her şeyi tekrar çırpın.
  • İçerir Çikolata parçaları ve tahta bir kaşıkla karıştırmayı unutmayın, çünkü blender ile parçalanırlar.

Hornos Bosch

  • Karışımın bulunduğu kaseyi Buzdolabı 20 dakika boyunca.
  • Bu süre boyunca, ön ısıtma yapın. fırın 170ºC.
  • Hamur taze olduğunda elleriniz ve bir çay kaşığı yardımıyla küçük toplar oluşturup üzerine koyun. tepsi pişirmek. Birbirlerine yapışmamaları için aralarında yeterince boşluk bırakın.
  • Onları fırına koyun ve sensör PerfectBake böylece neme bağlı olarak fırın sizi uyarır ve kurabiyeler hazır olduğunda kapanır. Fırınınızın bu işlevi yoksa, yaklaşık 15 dakika pişmesine izin verin. Altın kahverengi ve biraz yumuşak olmalılar.
  • Pişirdikten sonra dinlenmelerine izin verin … ve işte!

Hiç hamurun kaldı mı? Unutmayın, bunu şuraya koyabilirsiniz dondurucu başka bir gün daha fazla kurabiyenin tadını çıkarabilmek için.

Yazar hakkında

'src =