Neden Bosch 8 Serisi bir fırın istiyorum?

Onları mağazalarda, televizyonda ve hatta masterchef mutfaklar. bizim Seri 8 fırınlar gittikçe daha fazla yerdeler ve hala herkesin mutfağında neden bir tane olmasını istediğini bilmiyorsunuz. Ama bu değişmek üzere. İstediğiniz avantajları bilin fırınlarımızın

Seri 8 fırın satın almak için nedenler

Bosch 8 serisi fırınların avantajları

1. Fırınınız artık “tava çekmecesi” olmayacak: Bu ay fırını kaç kez yaktınız? Bunu yalnızca bir aile toplantısı yaptıysanız veya özel bir şeyler pişirmek istiyorsanız yapmış olabilirsiniz. Fırını kullanmak bizim için karmaşık ve külfetli bir iştir ve yemek pişirmek için çok az zamanımız olduğundan, genellikle ilk seçeneğimiz değildir. Ancak fırını başlatmak sandığınızdan çok daha kolay. bizim Seri 8 fırınlar sezgisel bir ekrana sahip olmak sana rehberlik eder farklı pişirme seçenekleri için. Böylece sadece malzemeleri tepside hazır bırakıp her şeyi fırının yapmasına izin verme konusunda endişelenmeniz gerekecek.

2. Sağlıklı ve çok lezzetli yemekler pişirin: Bazen sağlıklı beslenmemizin tek yolunun salata ve ızgara yemekler olduğuna inanıyoruz. Ama başka bir yol var: buharlı tarifler. Bulaşıklarınızda buhar kullanmak yalnızca gerekenden daha fazla sıvı yağ tüketmenizi engellemekle kalmaz, aynı zamanda yiyeceklerin tüm lezzetini ve besinlerini korumasını sağlar.

Seri 8 fırınlarımızda buharda pişirme çok basittir, sadece ekranda tarifinize en uygun işlevi seçmeniz yeterlidir. Kullanabilirsiniz % 100 buhar işleviBuharda pişirilmiş sebzeler hazırlamak veya balık pişirmek istiyorsanız. Ya da tercih ederseniz, tarifinize bir buhar girişi geleneksel bir şekilde pişirirken. Böylece dıştan gevrek, içi çok sulu bir yemek elde edeceksiniz.

3. Daha önce pişirmediğiniz yemekleri hazırlayabilirsiniz: Kaç kere yaptın tava Evinizde? Ya da kaç kez kurutulmuş meyvelerden bir atıştırmalık yaptınız? Muhtemelen çok değil, hiçbirini söylemem. Ama bu değişmek üzere. Seri 8 fırınların sunduğu olanaklar ve özel fonksiyonları neredeyse sonsuzdur. Meyve ve sebzelerinizi kurutabilir, hamur mayalayabilir, konserveler hazırlayabilir ve turşu yemekleri… Ve hepsini fırınınızın ekranındaki bir düğmeye basarak.

4. Kızartmalar her zaman doğru ve kekleriniz mükemmel olacaktır: Fırınlarımızda (hemen hemen) her şey için bir çözüm vardır ve yemeklerinizin her zaman hazır olmasını sağlamak ana görevlerinden biridir. Bu nedenle, hem kızartmalarınızın hem de hamur işlerinin her zaman mükemmel olması için iki özel işlevi birleştirir.

Thermosonda etinizin ve balığınızın içindeki sıcaklığı ölçün ve seçtiğiniz dereceye geldiğinde fırını kapatın. Böylelikle rosto yapmak istiyorsanız ancak bekleyecek vaktiniz yoksa fırını hazır bırakabilirsiniz, böylece yiyeceğin içi x dereceye ulaştığında otomatik olarak kapanır.

Ve hamur işleri hazırlamak da bir o kadar basittir, Perfectbake sensörü ile sadece pişireceğiniz hamur işinin türünü seçmeniz ve bırakın fırının kontrolü ele almasına izin verebilirsiniz. Sensör, fırının içindeki nemi ölçer ve tatlınız hazır olduğunda otomatik olarak kapanır.

Seri 8 fırınlarla pişirin

5. Hayal edebileceğiniz her şeyi pişirin: Seri 8 fırınlarla, tarifi bilmek konusunda endişelenmenize bile gerek kalmayacak. Hazırlamak istediğiniz yemeği ekranda seçebilir ve fırının pişirme sürelerini ve yemeğinizi gerçek bir Masterchef gibi görünmesini sağlayacak ısıtma türlerini seçmenize yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Mutfağınızda Seri 8 fırınınız, fırını açmaktan zevk almanızı sağlayacaktır. En sevdiğiniz yemekleri hazırlamak çok daha kolay olacak ve tarifleriniz her zaman 10 olacak. Sadece doğru malzemelere ihtiyacınız var ve yemek pişirirken eğlenmek istiyorsunuz.

Yazar hakkında

'src =