Mutfakta daha fazla keyif için 4 aksesuar

Sinema, pizzacı, pastane … Yemek yapmak sadece bir zevk değil, aynı zamanda evinizi en çok sevdiğiniz şeye dönüştürme imkanı da veriyor. Bosch olarak onu seviyoruz en iyi sonuçları almak için tüm aksesuarlarımızı kullanın. Bugün size mutfağınızda bir tur atabileceğiniz dört tanesini sunuyoruz. Hangisini tercih ediyorsun?

Taşta pizza pişirin

Gerçek bir taşta pişirilmiş pizzadan daha lezzetli bir şey yoktur. Evinizi mahallenin gözde pizzacısına dönüştürmek istiyorsanız, bu aksesuarı not edin. Bu bir fırında yemek pişirmek için seramik taş. Pizza pişirme konusunda tutkuluysanız veya sık sık ekmek hazırlıyorsanız önemli bir parça. Daha ileri, ekmeği veya pizzayı çıkarmak için kayın ağacı kepçe ile birlikte gelir of fırın seni yakmadan Gerçek bir pizzacı gibi hissedeceksiniz!

Zaten sahipseniz, sadece bizim mükemmel pizzayı hazırlamak için tarif. Ve sağlıklı bir noktaya değinmek istiyorsanız, her zaman lezzetli bir yemek hazırlayabilirsiniz. brokoli pizza.

Ev yapımı patlamış mısır ile film gecesi

Bu gece kanepede oturduğunuzu, ailenizle çevrili olduğunuzu ve en sevdiğiniz dizi veya filmi izlediğinizi hayal edin. Ya ev yapımı patlamış mısır hazırlayarak akşamı daha da canlandırırsanız? Bunun için size mikrodalga patlamış mısır yapmak için silikon kalıp. Patlamış mısır yemenin en sağlıklı yoludur.

Bunları hazırlamak için mısır tanelerine biraz yağ ve tuz eklemeniz ve mikrodalga. Ve tatlılardan hoşlanıyorsanız, bir çorba kaşığı su ve bir çorba kaşığı şeker ekleyebilirsiniz. Hazır olduklarında aynı kapta servis edebilirsiniz. Kullanması daha kolay bir şey yok!

Ev yapımı patlamış mısır dünyası moda. Onları binlerce şekilde hazırlamaya cesaret edin. Örneğin kırmızı biber, çikolata, köri veya… Parmesan ve kekik ile! Bu son sürümü yapmak için patlamış mısırınıza bir çorba kaşığı tereyağı ekleyin. Diğer yandan Parmesan peynirini bir çay kaşığı kekik, tereyağı ve karabiberle karıştırın. Patlamış mısırınız sıcakken karıştırın ve karıştırın. Muhteşem!

Mükemmel pasta evde yapılır

Pişirme, en iyi sonuçları elde etmek için en üst düzeyde hassasiyet ve özen gerektiren hassas bir tekniktir. Malzemelerin iyice tartılması ve fırın sıcaklığının ayarlanmasının yanı sıra, kalıba dikkat etmek önemlidir. Kek yapmak için mükemmel kalıbı arıyorsanız, bunu kaçırmayın.

Bu bir hafif, esnek, yapışmaz kalıp ve mükemmel pastayı hazırlayabileceğiniz sökülmesi kolaydır. Sadece mükemmel tarifi seçmelisiniz. İçinde #cookingwithBosch çok lezzetli alternatifler bulacaksınız. Ne hazırlayacaksın?

Kendi turşunu yap

Turşu konusunda tutkuluysanız, onları evde hazırlamanın çok kolay olduğunu bilmelisiniz. Örneğin, turşu hazırlamak istiyorsanız, sadece soğuk suya batırmanız ve Buzdolabı birkaç saat için. Bu sürenin sonunda turşuları durulayın ve kurulayın. Yarım yemek kaşığı tuz ve bir yemek kaşığı şekeri karıştırın. Karışımı turşu hazırlamak için kap, önceden sterilize edilmiştir. Tüm turşuları yerleştirin ve yarı soğuk su ekleyin. Şeker ve tuzun seyreltilmesi için karıştırın. Turşuların hava ile temas etmemesi için kabı baskı diskini kullanarak beyaz sirke ile doldurun. Kavanozu kapatın ve tarifinizle tarih atın. 10 gün içinde tüketime hazır olacaklar! Onlara lezzetli bir Humus ve .. atıştırmalık hazır!

Artık tüm mutfak aksesuarlarınızı hazırladığınıza göre, ilk tarifiniz ne olacak? Hazırlıklarınızı sosyal ağlar aracılığıyla #cocinaconBosch hashtag’ini kullanarak bizimle paylaşın.. Ne yaptığınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

Yazar hakkında

'src =