Mutfak robotu sahibi olmak için 5 neden

Yararlı mı mutfak robotu? Biz öyle düşünüyoruz! Sağlıklı ve dengeli beslenmenin karmaşık bir iş olmaması için size her gün yardım eden küçük aletlerden biridir, özellikle de soba arasında olmak isteyecekleri her zamanı olmayanlar için.

Bir mutfak robotu mükemmel bir piştir! Şu anda düşündüğünüz tarifleri neredeyse kesinlikle yapabileceksiniz, ancak daha fazla mazerete ihtiyacınız olursa, onlarla yapabileceğiniz bazı şeyleri size anlatacağız. Bunları keşfedin Birine sahip olmak için 5 neden!

5-avantaj-mutfak-robot-mum5-Bosch

Beyazları zahmetsizce kar noktasına monte edin

Çoğunuz soracak bir mutfak robotu ne yaparve bu soruyu cevaplamayı seviyoruz: her şeyi sizin için biraz daha kolaylaştırın. Örneğin: Kabarık keklerin ve şişirilmiş sufle pişirirken düşmeyen sırrını biliyor musunuz? İyi monte edilmişlerdir. Artık kolunuz ağrıyana kadar elle yapmak yok: teşekkürler mutfak robotu MUM5 ve 10 telli çırpıcı çubuğu beyazları kar noktasına monte edebilirsiniz.

Sadece bir düğmeye basarak bile, bizim seçeneklerimizden birini seçerseniz robots de cocina OptiMUM SensorControl Plus ile. Mükemmel kar noktasını elde etmenin yanı sıra, bu robot ile her zaman doğru miktarlarda tarif hazırladığınızdan emin olacaksınız. yerleşik ölçek. Güzel bir çelik tasarım ve 1500 watt güç. Bu robottan başka bir şey istemek ister misin?

Bu arada, Görünüşte hile!: Açık olanların doğru olup olmadığını biliyor musunuz? Sadece robotun karıştırma camını çevirmeniz gerekiyor ve beyazlar düşmüyorsa mükemmel oldukları anlamına geliyor.

Mutfak robotu ile krem ​​şanti

Her türlü hamuru yoğurun

Başka neden kullanışlı bir mutfak robotu? Ekmek, kek hazırlamak için ideal hamuru yapabilirsiniz. Ev Yapımı Makarna hatta doğru aksesuara sahipseniz bazı köftelerin etini doğrayın. Bize güven, o senin mükemmel pisliğin olacak. Mutfak makineleri her türlü hamuru yoğurur tatlılar salata gibi. Ek olarak, çırpma çubukları, hamur kancası ve profesyonel mikser eliptik olarak dönerek 3 boyutlu bir hareket gerçekleştirdiğinden, tüm bileşenlerin mükemmel bir şekilde entegre edildiği için homojen sonuçlar elde edersiniz.

Bosch MUM5 robotunu yoğurmak için kullanma

Sebzeleri senin için kes

Birçok tarif, sebzelerin hepsinin aynı kesim ve kalınlığa sahip olmasını gerektirir.. Doğru el becerisine sahip değilseniz, bunu bir bıçakla elle yapmak zor olabilir. Ve burada mutfak robotu bir kez daha en iyi müttefikiniz çünkü sebzeleri kes mutfak robotu aksesuarının ince ve kaba kesme diskleri sayesinde.

Robotla aynı sebzeleri kesin

Smoothie, shake, püre, sos veya meyve suları hazırlıyorsunuz

cam mutfak robotu blender sürahisi tüm meyve sularını yapmanızı sağlar ve sağlıklı smoothieler fantezi Maksimum kapasitesi 1,25 l’dir. ve meyve sularına ek olarak, püre yapmanıza, fındık ezmenize, sos hazırlamanıza ve buz kırmak. Demek ki, doğru aksesuarları birleştirmek, çok çeşitli hazırlıklar yapmak için yalnızca bir cihaza ihtiyacınız vardır.

Blender sürahili MUM5 mutfak robotu

Mutfak robotunuz aynı zamanda bir buzdolabı olabilir

Yazın dondurma sever misin? Peki, onları kendiniz hazırlayın!

Yemek yedikten sonra acıkmamak ya da en çok beğendiğiniz tatlar ve süt ile beğeninize hazırlamak için mutfak robotunu isteğe bağlı aksesuarnal buzdolabı karışımı soğuturken malzemeleri karıştırmak için her gün farklı bir dondurma yiyin.

Robot de cocina Bosch

Ve artık tüm avantajlarını bildiğinize göre, Hangi mutfak robotunu satın alacağım? Bu sorunuz varsa, web sitemizdeki farklı robotların görüşlerine başvurmanız yeterlidir. Veya bizden bu soruyu çözmenize yardımcı olmamızı isteyin! Bir an önce keyfini çıkarmaya başlamanızı istiyoruz.

Yazar hakkında

'src =