Mutfak robotlarının ne kadar yararlı olduğunu keşfedin

Bir süredir, onlar bir mutfak severlerin evlerinde vazgeçilmez unsur. Birçok görevi yerine getirirler ve zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olurlar. Ayrıca sağlıklı ve dengeli beslenmeyi kolaylaştırırlar. Evet, hakkında konuşuyoruz mutfak robotları.

Tüm işlevlerini bildiğinizi düşünebilirsiniz, ancak sizi temin ederim ki, sizin için neler yapabileceklerini keşfettiğinizde, neden mükemmel bir mutfak yardımcısı olduklarını anlayacaksınız. Öyleyse, zaten bir tane varsa ve ondan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız veya almayı düşünüyorsanız ve sizin için yapabileceği her şeyi öğrenmek istiyorsanız, bu yazıyı kaçırmayın.

Mutfak robotu nedir?

Kısacası, o mükemmel bir pislik. Uzman bir aşçı veya yeni başlayan biri olun, işleri sizin için çok kolaylaştıracak. Bazıları gibi Otomatik pişirme Bosch’un bir ısıtma fonksiyonu vardır ve sizin için yemek pişirir: Sadece tencereye malzemeleri eklemeniz, programı seçmeniz ve zamanı seçmeniz gerekiyor, her şeyle ilgilenecekler ve sizin için lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirecekler.. Diğerleri gibi OptiMUM ve MUM5, yoğurma ve yemek hazırlama gibi görevlerde size yardımcı olacaktır., mutfak robotlarının da çok yararlı olduğu bir şey.

Autocook robotlarımız teklif pişirme sıcaklığı aralığı 40ºC ile 160ºC arasında, ve onların önceden tanımlanmış programlar çok sayıda teknik içerir: pişir, fırında pişir, kızart, buğulama veya sous vide pişirme, size sundukları tüm pişirme olanaklarını hayal edin.

AutoCook Pro’nun Mükemmel ısı dağılımını ve sıcaklık değişikliklerine daha hızlı reaksiyonu garanti eden indüksiyon teknolojisiaşırı ısınmayı önlemek için.

Bu yardımcılarla yemek yapmanın ne kadar kolay olduğunu keşfedeceksiniz. Robotun Sensör Teknolojisinden yararlanın Optimumsağlayan tüm demleme süreci boyunca sabit hız, sadece bir düğmeye basarak. Ve onun 3D PlanetaryMixing karıştırma sistemi, her tür hamurun mükemmel ve homojen karışımını garanti eden üç yönde eliptik hareketler üretir.. Ek olarak, bazı modellerde, onu tanıttığınızda yiyecek miktarını tartan bir tartı vardır.

Mutfak robotları ne işe yarar?

Yemek hazırlarken zamandan tasarruf edin

Yemek yapmanın kaçınılmaz ve bazen sıkıcı bir parçası da gıda işlemedir. Zorunda kalacaksın soyun, doğrayın veya rendeleyin ve ardından dövün, yoğurun … bunlar bir mutfak robotunun oldukça kolaylaştırdığı pişirme aşamalarıdır.

Bosch mutfak robotları Maksimum hassasiyet ve güvenliği garanti etmenin yanı sıra tariflerinizde zamandan tasarruf edecekler. çok işlevli Supercut bıçak. İhtiyacınız olan şeye göre hızını da ayarlayabilir veya bunlardan birini kullanabilirsiniz. Ek aksesuarlar örneğin, kızartma için patatesleri mükemmel şekilde kesin. Ayrıca, gibi modellerde MultiTalent 8işlemci, her eylem için gereken gücü otomatik olarak ayarlar, böylece her zaman en verimli şekilde çalışacaksın.

Ayrıca şunları da yapabilirsiniz buzu ezin, krema çırpın ve hatta suyu sıkın. Bu kadar çok olasılıkla, bunun bir mutfağınızın temel parçası.

Her bileşen, tam oranına göre

Bir yemek pişirdiğinizde, başka bir durumda daha iyi olduğunu fark ettiğiniz hiç başınıza gelmedi mi? Bazen “hata”, malzemelerin veya pişirme süresinin oranıdır. Ama mutfak makineleri sayesinde, her seferinde aynı olacak, bu yüzden artık yemekleriniz çiğ veya fazla pişmiş olmayacak.

Çok sayıda lokanta? Sıfır sorun

Bir mutfak robotunun en önemli araçlarından biri paslanmaz çelik kasesidir.tava, tencere ve hatta fırının işlevlerini yerine getiren. AutoCook ve AutoCook içeren 5 litre gibi en büyüğüOptimum, aynı anda birçok porsiyon pişirmenize izin verirYani evde çok sayıda misafiriniz varsa, sırayla yemek yemeye gerek kalmadan taze pişmiş yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

İstediğin zaman pişir, telaş bitti

Başka bir avantajı Otomatik pişirme bu mu İhtiyaç duyduğunuzda pişirmeye başlayacak veya yiyecekleri sıcak tutacak şekilde programlayabilirsiniz. Böylelikle her yemek bir lokantadaymış gibi masaya oturduğunuzda mükemmel bir noktada olacak!

Daha az temizlik, sizin için daha fazla zaman

Bir iyi mutfak robotu Sadece yemek pişirirken değil, temizlik yaparken de zaman kazandırır, çünkü daha az alet kullanırsınız. Ek olarak, kase, sepet ve AutoCook’un aksesuarları ve OptiMUM veya MUM5’in tüm aksesuarları bulaşık makinesine koyulabilir.

Parmaklarınızın ucunda sonsuz tarifler

Yemek yemek hep aynı can sıkıntısı mıdır? Artık bitti. AutoCook mutfak molaları bir tarif kitabı ve bir düzinelerce farklı hazırlığa erişmenizi sağlayacak özel uygulama. Ayrıca tarifleri şu adresten görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz: Senin internet siten. Ve ne kadar zor olurlarsa olsunlar, mutfağınızdaki bu yardımcıyla çok karmaşık bir hazırlık yoktur, çünkü size adım adım yol gösterecektir. Sadece #cocinaconBosch!

Mutfak robotunuzu seçin

Elbette bir mutfak robotunun yararlılığını öğrendikten sonra, bunun eviniz için vazgeçilmez bir unsur olduğu konusunda bizimle hemfikir olursunuz. Şimdi Sadece tercih ettiğinizi seçmek zorundasınız, elbette Bosch’ta ihtiyacınız olan model bizde.

Her şeyle ilgilenmek için bir yardımcıya ihtiyacınız var mı? Tereddüt etmeyin, seçiminiz Optimum, bir Modeline bağlı olarak entegre bir ölçek, 1.500W güç ve çok çeşitli aksesuarlar içeren profesyonel mutfak robotu her türlü yiyecek hazırlamak için.

Eğer aradığın şey vermekse mutfağınızı renklendirinTüm modellere göz atın MUM5, MasterChef programında görünen. Tarifler konusunda size yardımcı olmanın yanı sıra, evinize o özel dokunuşu verecekler..

İle Otomatik pişirme yapabilirsin buharda pişirme, buharda pişirme, kızartma … hepsi indüksiyonun faydalarıyla ve uygulamasında 100’den fazla farklı tarif bulacaksınız.

Ve eğer istediğin şeyse sizi en sıkıcı yemek pişirme görevlerinden kurtaran bir pinchebırak bizim Gıda işlemcileri dikkat et herhangi bir yiyeceği rendeleyin, doğrayın veya doğrayın.

Anlıyorsun, Bosch olarak, en iyi yemeklerin tadını çıkarmaya odaklanabilmeniz için mutfakta ihtiyacınız olan tüm yardımı sunuyoruz.. Hala tüm robotlarımız arasında karar veremiyorsanız, yorumlarda bize bildirin, size yardımcı olalım. Ve sosyal medyadaki tüm yemeklerinizi #cocinaconBosch hashtag’iyle etiketlemeyi unutmayın! Kreasyonlarınızı görmek istiyoruz!

Yazar hakkında

'src =