Mutfak renkleri: 5 şaşırtıcı kombinasyon

Süsleyin mutfak bu gerçek bir yaratıcı zorluk olabilir. Ve artık tariflerimizi ortaya çıkarmamıza yardımcı olan evin bu yerinde genellikle çok zaman geçirdiğimize göre, bir masaüstü veya keyifli bir okuma zamanı için, vermek için iyi bir zaman olabilir. yüz germe.

Bosch olarak biz sizin için çok kolaylaştırıyoruz VarioStyle renkli buzdolaplarıile bir kataloğu olan 18 renk buzdolabı ve dondurucu kapıları için farklıdır. Buzdolabınızın beraberinde geldiği kapıların yanı sıra, ne kadar hafif olmaları ve mıknatıslarla tutturulmuş olmaları sayesinde diğer renkleri ayrı ayrı satın alıp kendiniz takabilirsiniz. Hatta kombi buzdolabınızın her kapısı için farklı bir rengi kombine edebilirsiniz! Bu şekilde verebileceksiniz mutfağınıza tamamen farklı bir hava, buzdolabının standartları belirlediği yer. İdeal renginizi bulamazsanız, bizi takip edin çünkü yakında pek çok renk olacak
artı!

İşe başladığınızda, internete dönebilir ve bir mutfaktan mutfak almaya gelince ilham almak için dekorasyon bloglarına göz atabilirsiniz. kombine renkler. Ancak, aradığınız şey tamamen yeni bir şeyse, #cookingwithBosch sizin için bazı önerilerimiz var.

Mavi ve sarı, moralinizi parlatmak için.

buzdolabı-varioustyle-bosch

Çok sık birlikte kullanılmasalar da, mavi ve sarı renk çarkında pratik olarak birbirinin karşısındadır ve birbirini mükemmel bir şekilde tamamlar. Parlak sarı anında moralinizi yükseltirken, açık mavi sakin bir atmosfer yaratır. Mutluluk ve sakinlikBir mutfakta daha ne isteyebilirsin? Papatyalar ve kristal bir vazo ile tamamlayın, akuamarin perdeler ve paçavralarla mavinin detaylarını ekleyin ve aynı tonda kapıları seçin sarı VarioStyle buzdolabınız için.

Sakin bir atmosfer için pembe ve sarı.

buzdolabı renkleri satın al

Hiçbir şey daha fazla katkıda bulunmaz tatlılık mutfağınıza sarı ve pembe renklerde bazı güzel detaylar. Kumaşlardaki (minder, masa örtüsü, halı…) pembe pırıltılar, çiçekler ve tabaklardaki sarı dokunuşlarla odanın rengini canlandırın. Ayrıca, şu şekilde değiştirin: patlıcan rengi VarioStyle buzdolabınızın kapıları, böylece bu koyu pembe tonu bu mutfağın görünümünü iki renkle pekiştiriyor.

Akuamarin ve kırmızı, enerji vericiler.

buzdolabı-bosch-varioustyle

Mutfağınız için daha güzel renklerle devam ediyoruz. Şimdi doldurma zamanı Enerji beklenmedik bir renk kombinasyonu ile. Akuamarin ve kırmızı birlikte, yemek pişirirken yaratıcılığa ve tazeliğe ilham verebilecek bir neşe hissi yaratır. Kırmızı kumaşlar ve aksesuarlar, gelincikler veya başka bir kırmızı çiçek ve kırmızı çini duvarlar kullanarak başlayabilirsiniz. Ardından bulaşıklara ve cihazlara akuamarin dokunuşları ekleyin. puerta VarioStyle, bu renkte mevcuttur veya bizim mutfak robotu MUM5. Bu turkuaz mutfak dekorasyonunu beğendin mi?

Pembe ve turuncu, neşeli denge.

bosch-buzdolabı seçin

Mutfağınızı yapmanın bir yolunu bulamıyorum eğlence? Renk gamında zıt renkler aramak yerine, renk çarkında yan yana olan pembe ve turuncuyu deneyin. Bu kombinasyon ilk bakışta garip görünse de pembe ve turuncu fırça darbelerinin karıştırılması bir his verir. ilkbahar ve mutfağı ışıkla doldurur. Çiçeklerle pembe ve turuncu tonlarının yanı sıra minderler, bir lamba veya sofra takımı kullanın. Bej gibi diğer nötr ve parlak tonlarla bu ikiliyi daha da vurgulayabilirsiniz. Dekorasyonu şununla bitirin: Turuncu gölgede VarioStyle.

Kireç, kahverengi ve mavi: çarpıcı ve şaşırtıcı bir üçlü.

buzdolabı-renkler-bosch

Mavi ve kahverengi, kontrastlarından dolayı muhtemelen bir arada görmeyi beklemediğiniz iki renktir. Ancak ikisi de pürüzsüz ve sofistike. Karışıma limon ekleyerek dekora enerji veren detaylar katarken onları tamamlıyorsunuz. Kahverengi perde, minder ve diğer kumaşları seçerek mutfağınızda bu üçlü rengi deneyebilirsiniz. Daha sonra bulaşıklar ve süslemeler mavi olabilir. Pastanın üzerine krema gibi, kapılar VarioStyle’ınız için kireç rengi. Şüphesiz modern bir mutfağın renkleri. Bu karışımın ne kadar iyi uyduğuna şaşıracaksınız!

Bunlar hakkında ne düşünüyorsun iki renkte birleştirilmiş mutfaklar? Cesaretin var mı? VarioStyle ile mutfağınızın bir fotoğrafında Bosch’u etiketleyerek sonucu bize sosyal medyada gösterin. Sonucu ve yeni fikirlerinizi görmek isteriz!

Yazar hakkında

'src =