Mutfağınız için üç cihaz

Aletleri çok yaşa! Onların yardımı olmadan doğramadan, kesmeden, pişirmeden veya temizlemeden ne yapardınız? Varlıklarına o kadar alıştık ki, onlarsız bir hayatı hayal etmemiz çok zor. Tabii ki, aletler ve aletler var. Bazılarımız bunları belirli durumlarda kullanıyoruz ve diğerleri… her gün! Bugün teslim oluyoruz hayatımızı kolaylaştıran bu elektrikli aletlere minik takdirimiz.

Mutfağınız için hangi cihazlar gereklidir?

Bugün neredeyse her şey için aletlerimiz var. Bize yardım ediyorlar daha hızlı pişirin, bir daha hızlı yıka, daha hızlı ütülemek. Kısacası, her şeye ulaşmak için ana yardımcımız onlar. Ancak eminiz ki onsuz yaşayamayacağınız aletler var. Mutfağımızdaki üç temel cihazın, mikser, mikrodalga ve bulaşık makinesi. Nedenini bilmek ister misin?

Bosch VitaMaxx karıştırıcı

Bir mikser

Bugün mikser olmadan yaşayabilecek kimse yok. Ve bu küçük cihaz, yiyecekleri karıştırmaktan, çok sayıda tarif hazırlamak için gerekli. Hatta onlarla birlikte vakumlayabilirsiniz! Durum böyle Bosch VitaMaxx fincan karıştırıcı. 2’si bir arada cihaz Hem çırpma hem de vakumlu paketleme için geçerlidir.. Sadece Otomatik düğmesine basarak, VitaMaxx kapta bulunan oksijenin% 75’ine kadar girmeyi başarır. Bununla müstahzarlarınızı daha iyi doku, daha fazla lezzet ve daha iyi görünümle koruyabileceksiniz. Hemen hemen hiçbir şey!

Microondas Bosch

Bir mikrodalga

Biliyor muydunuz mikrodalga sadece ısıtma için geçerli değil mi? Ayrıca bunu yapmak için de kullanabilirsiniz etten balığa veya yumurtaya kadar her türlü tarifi pişiriniz. Ek olarak, yeni Bosch mikrodalgaları şunları içerir: Hem ısıtma hem de pişirme sırasında yiyeceğin sıcaklık homojenliğini artıran InnoWave teknolojisi.

Ama sadece bu değil. Bosch mikrodalga fırınlarında ayrıca pişirme sırasında buhar girişi. Mikrodalga fırın ile geleneksel bir fırını birleştirerek pişirme süresini% 50’ye kadar azaltabileceğiniz için bulaşıklarınızı çok daha hızlı ısıtmayı vaat eden bir alternatif. Ve buharın da katkısıyla bulaşıklarınıza ekstra sululuk kazandırabilirsiniz.

Bosch Zeolitli bulaşık makinesi

Bulaşık makinesi

Ve hazırlıklarınızı bitirdiğinizde … her şeyi yıkayın! Lavavajilla mutfaklardaki yerini yavaş yavaş buluyor gerekli olmak. Ve bulaşık makinesini kullanarak elle yapmaktan çok daha az su harcayacağınızı unutmamalıyız. Ve sadece bu değil. Zeolitlerin bulaşık makinelerine dahil edilmesi Bulaşıklarınızın daha verimli, hassas ve mükemmel bir şekilde kurutulmasını sağlar. Ayrıca herhangi bir bakım gerektirmeyecektir.

Bunlar onsuz yaşayamayacağımız aletler. Ya sen? Bize hangi cihazların zayıf yönünüz olduğunu söyleyin. Bilmek için sabırsızlanıyoruz!

Yazar hakkında

'src =