Mükemmel fırınınızı nasıl seçersiniz?

Fırın çeşitleri

Bulabileceğiniz 3 tip fırın şunlardır:

% 100 buharlı fırınlar. Sebzeleri, balıkları ve hatta etleri hazırlamak için ideal olan özel bir buhar ortamında yemek pişirmenize izin verir. Tüm lezzetini ve özelliklerini korur, yağ eklemez. Ama hepsi bu değil çünkü bizim Seri 8 buharlı fırınlar Ayrıca herhangi bir çok işlevli fırının tüm işlevlerine sahiptirler: düşük ve / veya daha yüksek ısı, sıcak hava, ızgara … Ayrıca, dışı gevrek ve içi sulu yemekler elde etmek için geleneksel pişirme ile buhar ilavesini birleştirmenize olanak tanırlar.

İlave buhar içeren fırınlar. Bu fırınlardan birine sahipseniz çok işlevli bir fırının ısıtma modları ile yemek pişirebilir, aynı zamanda bunları buharın katkısıyla birleştirebilirsiniz. 3 yoğunlukta düzenleyebileceğiniz ek nem katkısı sayesinde yemekleriniz orijinal dokusunu koruyarak daha yumuşak ve lezzetli olacaktır.

Çok işlevli fırınlar. Üst ve alt rezistansları ve vantilatörü sayesinde onlarla binlerce farklı şekilde yemek pişirebilirsiniz. 4D Profesyonel ısıtma sistemi Seri 8 fırınlar tepsiyi nereye koyarsanız koyun, fırının her seviyesinde mükemmel sonuçlar sağlar. Ayrıca aynı anda 4 kademeye kadar yemek pişirebilirsiniz.

Bosch buharlı fırın

Sağlıklı bir diyet yemek ister misin? Bu durumda, seçilecek en iyi fırın% 100 buharlı olandır. buharlı pişirme Asya’dan eski bir tekniktir, çok sağlıklıdır çünkü gıdalardaki tüm besin maddelerini korur. Özgün dokusunu, rengini ve aromasını bozulmadan koruyan, ayrıca yağ eklemeyen tek yöntemdir.

Popüler inanışın aksine, buharlı pişirme çok yönlüdür: sadece sebzeleri değil aynı zamanda et, balık, deniz ürünleri, pirinç de pişirebilirsiniz … Sağlıklı ve çeşitli beslenme için mükemmel!

Fırınınızın sıcaklığını ölçün

Her zaman mükemmel sonuçlar mı istiyorsunuz? Yemek pişirme sürelerini kontrol etmeme konusunda endişeleriniz varsa, fırınlarımız bunu sizin için yapacaktır. Elde etmek üzere her zaman noktaya kadar kavrulurile birini seçin PerfectRoast termostatı. Bu termometre, yiyeceğin 3 noktasındaki sıcaklığı hassas bir şekilde ölçer, böylece doğru pişme derecesine ulaştığında fırın kapanır.

Sizinki hamur işleri ise, sensör PerfectBake senin müttefikin. Hamurun sulu ve mükemmel şekilde pişmesini sağlamak için fırın içindeki nem derecesini ölçmeye özen gösterir. Merak etmeyin, bu sensörle fırınınız doğru zamanda kapanacaktır!

Mikrodalga fırınlar

Zamanın az mı? Fırında pişirmeyi seviyorsanız ama fazla zamanınız yoksa, mikrodalga fırınlar. Mikrodalga fırın ile çok işlevli bir fırında pişiriyormuşsunuz gibi aynı sonuçları alırsınız, ancak bu yarı zamanda. Ek olarak, mikrodalga fırınlarımızın bazılarında ayrıca bir PerfectRoast Thermoprobe, PerfectBake sensörü ve hatta ilave buhar bulunur.

Temizlemeye gelince, bir çok zaman kazanacaksınız. horno pirolítico. Birkaç ayda bir piroliz yapmanız yeterlidir, böylece yüksek sıcaklıklar tüm kiri çözer ve sadece bir bezle silmeniz gerekir. Ayrıca, bir piroliz işleminin maliyeti 50 sentten daha azdır *.

45 cm kompakt fırın

Küçük bir mutfağınız var mı? Yeriniz azsa en iyi fırın hangisidir? Mutfağınızı bir 45 cm yüksekliğinde kompakt fırın ve 60 cm’lik bir fırının aynı özelliklerinin daha az alanda keyfini çıkarın. Kompakt fırınlarımız, geleneksel bir fırında olduğu kadar büyük tepsilerle yemek pişirmenize izin verir, 4 yerine sadece tepsileri yerleştirmek için 3 seviyeye kadar sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre mikrodalgalı veya mikrodalgasız küçük fırınları seçebilirsiniz.

Şef Boscj

Fırınınızın size yemek pişirmesini ister misiniz? 8 Serisi fırınlarımızdaki Assist pişirme asistanı, pişirme hakkında hiçbir şey bilmeseniz bile sizin için her şeyi yapar. Ekran, yiyecek ve ağırlığı seçmeniz için size rehberlik edecek ve fırın tüm ayarları otomatik olarak yapacak. Ek olarak, en iyi sonuçlar için tepsiyi nereye yerleştireceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır. Her çeşit kümes hayvanı, et ve balık, ekmek, kek, graten arasından seçim yapın … Her şeyi ve mükemmel sonuçlarla pişiriyor.

Seri 8 Bosch fırınları

Ayrıca Seri 8 fırınlarımızla şunları yapabilirsiniz: yiyecekleri kurutmak70ºC’nin altında düşük sıcaklıklarda pişirmeye izin verdikleri için meyve ve sebzeler gibi. Susuz meyvelerin nasıl alınacağını biliyor musunuz? Daha fazlasını bul buraya .

% 100 buharda veya eklenen buharlı fırınlarda şunları yapabilirsiniz: ekmek için mayalı hamur, pizza ve hamur işlerini daha kısa sürede ve elastik hale getirmek için gerekli nem girişi ile.

Buhar ayrıca pişirilmiş yemekleri tazelemenize de yardımcı olacaktır. Sadece çizim yapmalısın buzdolabı Bir gün önce hazırladığınız şeyleri ve Tazeleme fonksiyonu ile fırına koyun: yiyecekler taze yapılmış olacak.

Hangi fırını alacağınızı biliyor musunuz? Kendiniz için en iyisini seçtiniz mi? İçinde #cookingwithBosch Umarız size yardımcı olmuşuzdur. Herhangi bir sorunuz varsa, yorum veya sosyal medya üzerinden bizimle iletişime geçin.

* Kaynak: 0,22 € / kWh. Ulusal Enerji Komisyonu. Elektrik fiyatı hesaplayıcı. 4 kW sözleşmeli güç ve 3.487 kWh yıllık tüketim ile ev varsayılmıştır.

Yazar hakkında

'src =