Modern siyah ve gri yemek masası fikirleri

Yani, evde yemek odasını yapmayı veya yenilemeyi planlıyorsunuz. Sık sık olduğu gibi, dekorasyon ve renk toplama konusunda birçok fikir vardı, ancak gerçek dünya yemek odasında emin olabilirsiniz. Muhtemelen parlak renkli kaplama ve dekorasyondan bıktınız ve yeni bir şey denemek istiyorsunuz. Öte yandan, zaten gri monokrom iç mekan integralinizi korumanız için birçok neden olabilir. Her ne ise, siyah ve gri yemek setinin en şık ve uygulaması kolay tasarım fikirlerinin derlenmesi, dairenizde bir tane olma arzunuzu artırabilir.

Zamanın Hızını Elinizde Tutacak Modern Tasarım

Birçok insan zamana ayak uydurmayı tercih eder, böylece evleri için çağdaş mobilya ve dekorasyon seçer. Gerçekten de, inşaat endüstrisinin olasılıklarının sürekli büyümesi, yepyeni malzemelerin ortaya çıkması, mobilya biçimleri vb. İle yemek odanızı şık bir şekilde dekore etmek zor değildir. Dahası, bu her zaman büyük maliyet anlamına gelmez.

Odalarınızın geri kalanına bağlı olarak, stilin kontrast veya mantıksal devamı olsun. Kullanabileceğiniz olası stil seçeneklerinden oluşan büyük bir palet var: Günlük, Çağdaş, Minimalizm, Modernite ve diğer birçok stil. Ayrıca, alışılmadık çözümler elde etmek için bunları birleştirebilirsiniz.

Yaygın soru:

  • Küçük bir yemek odasını nasıl dekore edersiniz?
  • Yemek odamı nasıl rahat ettirebilirim?
  • Odamı nasıl dekore edebilirim?
  • Yemek odasında ne var?
  • Küçük bir alan için hangi şekil tablosu en iyisidir?
  • Küçük bir yemek odasının daha büyük görünmesini nasıl sağlayabilirim?
  • Oturma odanız ve yemek odanız uyuşmalı mı?
  • Yemek odası masanızı hazır tutmalı mısınız?
  • hangi şekil yemek masası en iyisidir?

Ahşap zeminli hafif oda arasında funky tasarlanmış metal ayaklar üzerinde modern plastik tepeli masa, modern plastik tabureler ve kapitone gri masa ile birlikte Casual iç mekan için mükemmel bir odak noktasıdır. Topluluk neredeyse evrenseldir ve herhangi bir stile bağlı değildir. Böyle bir yemek setini neredeyse her bölgeye yerleştirebilirsiniz.

Siyah ve gri renk kombinasyonu, siyah ve beyazdan çok daha az popüler değildir, bu nedenle bu moda paleti, birçok modern daire ve eve başarılı bir şekilde eklenmiştir. Muazzam miktarda doğal ışığa izin verebilen panoramik pencereler doğal olarak siyah renkte boyanacaktır. Bu pencere panosunda bir vurgu yapacak ve duvarların sürekli beyazlığını canlandıracaktır. Sandalye veya masa şeklindeki gri aksan, böyle bir şirket için çok önemlidir.

 

Yuvarlak akan çizgilerde sıra dışı modern gelenekler uzanıyor. Paspartulu cam ve çelik iç kısım varsayılan olarak moderndir. Ve muhteşem metal tüp çerçeveli sandalyelerle desteklenmiş, daha da fütüristik görünüyor.

Sonsuz Klasik ve Yemek Takımı

Klasik tarzdaki iç mekanların, herhangi bir oda için mobilya kompozisyonlarını barındırabilecek kadar çok yönlülüğe sahip olduğunu söylesek kimse şaşırmayacaktır. Yemek takımları da bir istisna değildir. Dahası, klasik ve geçişli iç mekanların gri ve beyaz bir yemek takımı ile mükemmel bir çift olduğunu söyleyebiliriz.

… Ve biraz Steampunk aşırı olmayacak.

Klasik iç mekanlar farklıdır ve karanlıklarıyla bile göze çarpmaktadır. Örnekleri, karanlık serigrafi duvar kağıdı veya tamamen siyah boyalı duvar veya gri odada tamamen siyah yemek grubu ile karşılayabilirsiniz.

 

Yuvarlak ve Oval, Klasik Yemek Takımı Masası için en Sık Kullanılan Formlardır

İfade gerçekten doğrudur. Klasik dekore edilmiş alanların çoğu geniş alanlarla övünemez. Böylece, fazladan alan kazanmak için yuvarlak formlar asla daha iyi seçenek değildir.

Gri ahşap yuvarlak masa da klasik yemek odasının kendine has bir özelliğidir. Odaya organik olarak ne kadar uyduğuna bir bakın. Ve özel bir oda, birleşik alan veya küçük bir köşe olsa da.

Bir cevap yazın