Mikserler, mutfakta müttefikleriniz

Dedikleri gibi, kimse tatlı konusunda acı çekmez. Ve kendiniz pişirdiyseniz daha da az! İster pişirme konusunda uzman olduğunuz için ister tatlı yapmak için ilk adımlarınızı atıyor olun, mikser mutfağınızda sahip olabileceğiniz en iyi yardımcılardan biridir. Pratiktir, kullanımı kolaydır ve tariflerinize mükemmel bir dokunuş sağlar. Hangisinin sizin için en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olacağız.

Bilmeniz gereken ilk şey, iki tür karıştırıcı olduğudur: mutfak robotları ve çubuk karıştırıcılar (“pasta” olarak da adlandırılır). İlki, tıpkı gama MUM de Bosch, size garanti ediyorlar bir düğmeye dokunarak mükemmel yoğurma, size başka birçok işlev sunmanın yanı sıra. Hamur işi karıştırıcılar söz konusu olduğunda, örneğin Styline Renkli pasta karıştırıcısı kremleri, beyazları çırpabilir ve malzemeleri çok kolay bir şekilde karıştırabilirsiniz. Ayrıca mutfakta çok az yer kaplarlar ve depolanmaları çok uygundur.

Güç, hangi miksere ihtiyacınız olduğuna karar verirken anahtar

Güç, tatlılarınızın dokusuna ve topaksız homojen hamurlar elde etmenize bağlı olacaktır. Bu kategorideki “ağır vurucular” şüphesiz mutfak makineleridir. MUM serimiz 600 ila 1.500 watt arasında değişen motorlar, en yoğun hamurlarda bile mükemmel sonuçları garanti eder.

Özellikle, OptiMUM modeli sensör gibi otomatik programlara sahiptir SensorControl Pluskrema, çırpılmış yumurta beyazı ve hatta mayalı hamur için mükemmel bir kıvam sağlayan; ve onun gibi Sensör Teknolojisiüretim süreci boyunca sabit bir hız sağlayan, sadece bir düğmeye bas. sadece bir düğmeye basarak. Zamanınızın önemli olduğunu bildiğimiz için, Zamanlayıcı işlevi ile ona sadece ne kadar yoğurmasını, karıştırmasını veya karıştırmasını istediğinizi söylemeniz gerekir. Diğer her şeyle o ilgilenecek!

Ayrıca malzemeleri karıştırma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü karıştırma sistemi 3D Gezegen Karıştırma üç yönde eliptik hareketler üretir. karışımın mükemmel ve homojen olmasını garanti ederve kabın kenarına hiçbir şeyin yapışmaması. Bırakın işi sizin için robotunuz yapsın!

Öte yandan, çubuk karıştırıcılar, homojen bir dokuya sahip ve topaksız, lezzetli bir tatlı yapmak için fazlasıyla yeterli olan 500 W gücüne sahiptir. Küçük boyutları ve düşük güçleri onları aynı zamanda daha sessiz. Ek olarak, birden fazla aksesuarı karıştırmanıza, dövmenize izin verir … size karşı koyabilecek hiçbir tarif olmayacak! Örneğin, yenilikçi FineCreamer çubuklar Hamura daha fazla hava girebilmesi için küçük küreler içerirler ve örneğin yumurta beyazı yetiştirmek çok daha kolaydır. Bu şekilde, daha yumuşak hamurların ve kremlerin ve daha kısa sürede kar veya krema noktasına kadar daha fazla beyazın tadını çıkaracaksınız.

Farklı hamurlar, farklı tatlılar, farklı hızlar

Pasta, muhallebi ile aynı şey değildir. Tüm tatlılar aynı şekilde pişmez, bu nedenle mikserinizin farklı hızlara sahip olması önemlidir. Böylece her türlü tatlıyı yapabilirsiniz ve hepsi mükemmel olacak.

Bosch modellerinde yedi farklı hıza kadar, böylece hafif tarifler için yavaş oranları veya krema veya beyazları çırpmanız gerektiğinde daha hızlı kullanabilirsiniz.

Bu aksesuarlarla tariflerinizin sınırı olmayacak

Yeni pasta yardımcınız için mükemmel tamamlayıcılar. Temeller şunlardır: karıştırma çubukları ve yoğurma çeneleriBosch’ta mikserlerimizle birlikte sunduğumuz aksesuarlar. Ancak gerçek bir aşçı iseniz, kesinlikle paslanmaz çelik kase, mikser ayağı veya karıştırma bardağı gibi diğerlerine ihtiyacınız vardır. Ayrıca pasta çubuklarının renk çeşitliliği ve estetik çizgileri ve MUM5 robotlarımız mutfağınızı en çok istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak sağlayacaktır.

Elbette bu tatlı ipuçları sayesinde mutfağınızda hangi miksere ihtiyacınız olduğunu nasıl seçeceğinizi zaten biliyorsunuz, ancak yine de sorularınız varsa, burada ne olduğunu bilmenize yardımcı oluyoruz. mutfak robotu Ö çubuk karıştırıcı Seç.

Yazar hakkında

'src =