Mikser ile yapabileceğiniz 5 çeşit sos

Bir düşünün, yemeklerinize eşlik eden o harika sos olmadan tarifleriniz aynı olur muydu? Gerçek şu ki tat, doku veya sululuktan yoksun olurlar. Seninki ile el blenderi İstediğiniz tüm sosları hazırlayabilirsiniz, böylece yemeklerinize her zaman ekmek daldırabilirsiniz veya atıştırmalıkların en orijinal olması için. Size nasıl hazırlanacağınızı gösteriyoruz yemeklerinizi zenginleştirmek için beş mükemmel sos.

Vinaigrette sos tarifi

Biri et, salata veya makarna için en iyi soslar. En popüler ve hazırlaması kolay soslardan biri olmasının yanı sıra salata sosu da çok yönlüdür. Salata sosu için bu temel tarifi hazırlamak için el mikserinizi kullanmanızı öneririz. MaxoMixx. 1.000 W’a kadar gücü sayesinde profesyonel sonuçlar elde edeceksiniz.

  • Mükemmel salata sosu hazırlamak için kullanmanız gerekecek Her 100 ml sızma zeytinyağı için 20 ml sirke.
  • Salatayı emülsifiye etmek içinKarıştırıcıyı içeren çırpıcı çubuğu aksesuarını kullanmaktan daha iyi bir şey yoktur.
  • Tam hızda karıştırın ve varsa MaxoMixx karıştırıcı, en iyi sonuçlar için Turbo işlevini seçin. Mükemmel bir doku elde edeceksiniz.

Pesto sos tarifi

Mikseriniz varsa bu sos neredeyse kendi kendine yapar. Nasıl? Aşağıdaki basit adımları uygulamanız yeterlidir:

  • Biraz fesleğen yaprağını ezin, bir avuç çam fıstığı doğrayın ve Parmesan peyniri rendeleyin. Tüm bunları, el mikserinin sahip olduğu aksesuarları kullanarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. MaxoMixx.
  • Önceden hazırlanmış malzemeleri yavaş yavaş sarımsak ve yağ ile birleştirmek için karıştırma bıçağını kullanın.

Spreadler

Evde atıştırmalık hazırlıyorsanız, blenderinizle bu hızlı soslardan birini hazırlamaktan daha iyi bir şey olamaz. Peynir Guacamole, ile mango ve köri Ö acı sos. Daldırma olmadan gagalama yok ve Bosch olarak bizde en iyi spreadleri yaptı Kesilmiş sebzelerle veya krutonlarla eşlik edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir sonraki akşam yemeğinde hangi sosu hazırlayacağınızı siz seçersiniz.

Her biri farklı olduğu için bu soslar için en iyi dokuyu nasıl elde edeceğinizi merak edeceksiniz. Çok kolay! MaxoMixx mikserinizin 12 hızını kullanma. Ayrıca, Turbo işlevi Blenderin kubbe tasarımı sıçramayı önlediği için lekelenme korkusu yok, dört kenarlı bıçak ise daha iyi taşlama için olağanüstü bir kesim sağlıyor.

Et sosları

Ete genellikle pişirildiği sosla eşlik edenlerden misiniz? Bu, kullanım pişirme olarak bilinir ve eğer o anda tüketmeyecekseniz eti sulu tutar.
Lezzetli bir et sosu hazırlamak için yapmanız gereken tek şey et suyunu ve pişmiş sebzeleri MaxoMixx’inizin bardağına koyun. Sosunuzun tabanını ezin ve kuru meyve veya kuru meyve gibi ekstra bir malzeme ekleyin. Çabuk ve kolay!

Mayonez yap

Mayonez, en popüler soslardan biridir. Çok sayıda yemeğe eşlik etmek mükemmeldir. Salatalardan meyve patateslerine. Böylece her zaman mükemmel olur, Yağ ve yumurtanın emülsiyon olması için bıçakların hareketinin mükemmel olması önemlidir.. MaxoMixx karıştırıcının mükemmel olmasının nedeni budur:

  • Bir profesyonel kubbe bıçakların gıdayla teması artırarak yapışmaması ve mükemmel bir ezilme için tekrar düşmemesi.
  • Var mango SoftTouch güvenli kullanımla karıştırıcı üzerinde iyi bir tutuşu kolaylaştırır. Mayonez hazırlamak, hareketleri rahatça yapabilmek için konsantrasyon ve mikser üzerinde iyi bir kavrama gerektirir.
  • Bir sarmal kablo bu size sosu mutfağınızdaki herhangi bir çalışma alanında hazırlama özgürlüğü ve esnekliği verir.

Mayonezinizin mükemmel çıkması için şu adımları izleyin:

Küçük gruplar halinde sosu hazırlayın

MaxoMixx’iniz yoksa veya küçük miktarlarda sos hazırlamak ve mümkün olduğunca az boyama yapmak istiyorsanız, Mixx2Go. Pratik, hafif ve kompakt olan bu karıştırıcılar sos yapmak için mükemmeldir. Sıcak sosları hazırlamanıza ve saniyeler içinde tadını çıkarmanıza olanak tanıyan, sıcaklık değişimlerine dayanıklı 600 ml ThermoSafe cam bardağa sahiptir. Ek olarak, soslarınızı hazırladıktan sonra blenderinizin tüm aksesuarlarını bulaşık makinesinde hızlıca yıkayabilirsiniz. Görüldü ve görülmedi!

Yazar hakkında

'src =