MasterChef 6 başlıyor: Mutfaklara adaylar!

Baharın gelişi sadece güzel hava ve ışık getirmekle kalmaz. Altı yıldır, aynı zamanda MasterChefHer sayısında izleyiciyi fethetmeye devam eden televizyondaki en popüler mutfak yeteneği. Tutkulu bir program gastronomi içinde Bosch mutfaklar.

Bu yıl 15 yeni başvuru birincilik ödülü için yarışacak ve böylece profesyonel bir aşçı olmaya daha yakın olacak. Geçen yıl, beşinci yıldönümünde, -10ºC’de kaydedilen test gibi testlerin nasıl daha zor hale geldiğini görebilirdik. MasterChef 6 haberler de var. Başvuranlar daha eğitimli, bu yüzden daha karmaşık zorluklar göreceğiz. Ek olarak, yeni mekanikler ve zaman zaman takım kaptanları olarak müdahale etmek zorunda kalacak hakimlerden daha fazla katılım olacak.

Bir diğer önemli nokta ise sömürüevde yapmak ve artıkları atmak için mükemmel olan ve Akademi’nin yeni bir üyesinin tanıtımını yapacağı: danışman Baş Bosquet.

Mutfağın kahramanları, Bosch cihazları, inovasyonları testleri geçmek için mükemmel bir yardımcıdır:

  • İle Seri 8 buharlı fırınlaryarışmacılar üç farklı şekilde yemek pişirebilirler: geleneksel, ilave buharla veya% 100 buharla. Otantik MasterChef olmak için mükemmel müttefiklerdir çünkü gıdanın tüm minerallerini ve vitaminlerini korurlar ve ayrıca lezzetini ve dokusunu güçlendirirler.

Bosch 8 Serisi Buharlı Fırınlar

  • Mutlak özgürlük. Bu ne Flex İndüksiyonlu plakalar MasterChef yarışmacılarına. Onlarla birlikte farklı şekil ve büyüklükteki kapları kullanabilir ve tabağa rahatça taşıyabilirler, böylece tariflerini hazırlarken jüri önünde zafer kazanmalarını sağlayacak yıldız yemeği hazırladıklarını hissederler.

Flex İndüksiyonlu Ocaklar Bosch

  • Ayrıca tezgahlarında en iyi şekerlemelere sahipler. mutfak robotlarıkremayı, homojen hamurları çırpmak ve yiyecekleri hızlı, kolay ve tek bir cihazla işlemek için. Başvuru sahipleri, MasterChef’te zaman çok önemlidir! Gibi diğer cihazlara ek olarak el mikserleri, cam karıştırıcılar ya da yavaş meyve sıkacağı.

Yavaş meyve sıkacağı Bosch

Ayrıca, kaçırmayın yeni promosyon başlattığımız. Promosyona konu ürünlerde minimum 120 € tutarında satın almak için, 2 kişiye gastronomik deneyim hediye etmek.

Ve adaylar? Her zaman olduğu gibi, çok çeşitli: bir Bitcoin tüccarı, ünlü bir Formula 1 pilotunun eski eşi, bir Kübalı diyetisyen, bir itfaiyeci, bir hizmetçi ve diğer MasterChef oyuncu kadrosuna zaten katılmış olan iki kişi. Setten çıktıklarında, onlarla birlikte Segovia’dan Salamanca’ya, Circo del Sol’daki yeni şovdan geçerek ülke çapında seyahat edeceğiz.

MasterChef’te görüşmek üzere 22 Nisan Pazar -de 22.05 saat. içinde TVE!

Yazar hakkında

'src =