Masa örtülerindeki kırışıklıkları gidermek için nihai numara

Misafirler eve geldiğinde, her zaman her şeyin mükemmel olmasını isteriz. Son ayrıntısına kadar! Buna elbette masa örtüsü de dahildir. İpek ol Lino veya pamuk, dikkatlice bir masanın üzerine yerleştirilmiş bir masadan daha iyi bir şey yoktur. leke ve kırışıksız masa örtüsü. Bugün bu ikinci noktaya odaklanıyoruz. Masa örtülerinizin üzerindeki kırışıklıklardan nasıl kurtulacağınızı hala bilmiyorsanız, mükemmel görünmelerini sağlamak için ipuçlarımızı izleyin.

çamaşır makinesi programları

Masa örtülerinizi doğru şekilde yıkayın

Masa örtüsünüzün iyi bir şekilde ütülenmesinin doğru yıkanması ve kurutulmasıyla başladığını görünce şaşıracaksınız. Masa örtüsünü çamaşır makinesi, seçin en uygun yıkama programı kumaş türü için. Hassas programlarda çamaşırların bir kez ve düşük hızda sıkıldığını unutmayın. Bu sayede kırışıklıkların görünümü azalır.

Bosch çamaşır makinesi satın al

Ayrıca, çamaşır makinesinde masa örtülerinizi yıkarken birkaç damla yumuşatıcı eklemeyi unutmayın. Bunun nedeni, yumuşatıcının ütülemeyi kolaylaştırmasıdır. Eğer varsa i-DOS çamaşır makinesi bunun için endişelenmenize gerek kalmayacak. Çamaşır makineniz uygun miktarda sabun ve yumuşatıcı seçecektir!

En iyi kurutma programını seçin

kurutma makinesi Çamaşırlarınızı rekor sürede hazır hale getirmek söz konusu olduğunda çok yardımcı olduğu için, evdeki önemli bir ev cihazıdır. Bosch çamaşır kurutma makinesi kullanmanın da ek bir faydası vardır. Ve bu kurutucularda daha az demir işlevi. Bu program, kırışmayı azaltmak için motor devrini ayarlar. Bu sayede ütü yapmak çok daha kolay olacak.

Bosch ütü merkezi

Ütülemek için en iyi püf noktaları

Artık masa örtüsünüzü yıkayıp ütülemeye hazır olduğunuza göre, en iyi sonuçları elde etmek için bu püf noktaları uygulamaya koymanın zamanı geldi:

  • Kullanın buharlı ütü veya ütü merkezi. MotorSteam sayesinde ütünüz, buharın kumaşa derinlemesine nüfuz etmesini ve olağanüstü ütüleme sonuçlarını garanti ederek doğrudan kumaşlara buhar enjekte eder.
  • Masa örtüsünü nemlendirin. Ütü kurutma programını kullanıyorsanız kurutma makinesi, masa örtüsü biraz nemli olacak ve ütünüzle en iyi sonucu almanız için mükemmel olacaktır. Tamamen kuruysa, üstüne birkaç damla su serpin Ütülemeden önce. Kırışıklıklardan kurtulmak çok daha kolay olacak!
  • Ütünün tabanını temizleyin böylece kolayca kayar ve buhar tam güçte çıkar.
  • Uygun ütü programını seçin. Ütü merkezleri ve ütüler VarioComfort Pamuk veya ipek gibi kumaşlar için özel programları vardır. Seçin PulseSteam işlevi buhar miktarını artırmak ve kırışıklıkları hızla gidermek için.
  • Ütü veya ütü merkeziniz varsa EasyComfort belirli bir program seçme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bir tek sıcaklık masa örtülerinizden herhangi birini ütüleyerek kırışıklıkları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Masa örtünüzü zaten hazırladınız mı? Ardından #LikeABosch pişirmeye başlayabilirsiniz. Bir göz atın tarifler blogumuzdan.

Yazar hakkında

'src =