Masa nasıl kurulur? – Hayatınız için yenilik.

infografik tablo nasıl ayarlanır

Size sık sık misafirlerinizle güzel görünmeniz için tarifler veriyoruz, peki ya gerçeği korumak istiyorsak protokol? Masanıza çok özel bir dokunuş katın. Dünyadaki tüm mantığı takip ettiğini göreceksiniz!

Bunun için bulaşıkların güzel, temiz ve parlak görünmesi şarttır. Buna ek olarak bulaşık makinesi Doğru deterjanın yanı sıra tuz ve parlatıcı kullanın, her bir aleti nasıl yerleştirdiğiniz de önemlidir. Bu sayede su her köşeye iyi ulaşacaktır. Size adım adım anlatıyoruz:

  • Koy bulaşıklar sabit bir pozisyonda, böylece devrilmemelidir. Püskürtme kollarından gelen suyun her köşeye doğru şekilde dağıtılması çok önemlidir. Bu yüzden onları jetleri engellemeyecek şekilde konumlandırın.
  • Konumu çatal bıçak takımı bulaşık makinesi modeline bağlıdır. Daha fazla esneklik için, üçüncü VarioDrawer tepsisi en iyi müttefiktir: Katlanan çıkıntılar sayesinde, içine çatal bıçak takımı, mutfak eşyaları ve hatta fincanlar yerleştirebilir, kalan bulaşıkları ve hatta büyük kapları dağıtmak için sepetlerde daha fazla alan bırakabilirsiniz. Suyun durgunlaşmaması için kaşıkları boşluk aşağı gelecek şekilde koymayı unutmayın.
  • Yerleştirin bardak ve kadehler ayrıca aşağı. İle gözlükler için özel tutucu Bosch’tan, özellikle cam hassas bir yapıdaysa, olası kırılmaları veya çizilmeleri önleyebilirsiniz. Ve tabii ki, kurutmanın mükemmel olması için, Zeolitler. Bu çirkin damla halkaları kaybolmakla kalmayacak, gözlükleriniz tamamen parlayacak.

Ah! Ve unutma yıkamak her akşam yemeğinden sonra yemek veya şarap lekelerini hızla çıkarmak için masa örtüsünü kullanın. Umarız mutlu bir akşam geçirirsiniz!

Yazar hakkında

'src =