#LikeABosch’u yenmek için en iyi el mikseri nasıl seçilir?

el blenderi mutfakta sahip olabileceğiniz en çok yönlü cihazlardan biridir. Onun mükemmel bir pislik olduğunu söylemeyi seviyoruz! Ve bu sadece en alışkın olduğunuz görevlerin üstesinden gelmekle kalmıyor: artık yiyeceklerinizi kolayca vakumlayarak paketleyebilirsiniz ve böylece çok daha sürdürülebilir bir şekilde yaşayın #LikeABosch. Ancak, kesinlikle tahmin ettiğiniz ilk adım: ihtiyaçlarınıza göre en uygun modeli seçmek. Size 6 ipucu ile yardımcı olacağız!

El mikserinizi seçmeden önce …

Piyasada pek çok seçenek olduğunu unutmayın. Ancak, gerçekten önemli olan şey, en sevdiğiniz tarifleri hazırlamak için gereken pişirme şeklini ve faydaları dikkate alarak seçim yapmaktır.

En iyi el mikseri, aynı zamanda önemli olan gücün ötesinde, kullanımı çok rahat olandır. Ayrıca, bir diğer önemli faktör de kubbesi ve kanatlarıdır. İstediğiniz sonuçları almanız büyük ölçüde her iki unsura da bağlıdır.

Yemek kitabınızı kontrol edin

Genellikle bir tarif kitabı ile mi yoksa sizinle paylaştığımız tarifleri takip ederek mi pişirirsiniz? #KitchenLikeABosch? O zaman elbette en sık hazırladığınız hazırlıkların hangileri olduğunu çok net anladınız. Bu şekilde, yeni mikserinizin karşılaması gereken ihtiyaçların neler olduğunu keşfetmek daha kolay olacaktır. Belki yiyecekleri öğütmek için çok kullanıyorsunuz ve daha fazla güce ihtiyacınız var?

Doğru gücü seçin

Mikseriniz ne kadar zor görevler gerçekleştirirse, o kadar çok güce ihtiyaç duyar. Bu nedenle, en uygun olanı seçerken, en sık ne tür tarifler hazırladığınızı değerlendirmeye değer. Örneğin mikserinizi püre veya mayonez hazırlamak için kullanacaksanız 400 ile 600 watt arasında değişen bir model yeterlidir. Öte yandan sert yiyecekleri, hatta ev buzunu doğramak için kullanırsanız, 600 ile 750 watt arası modelleri seçin.Son olarak işiniz her türlü müstahzarı hazırlamaksa, en iyisi selektörlü mikser ile yapmaktır MaxoMixx gibi hız. 12 hız seviyesi ve Turbo işlevi, onu her tür hazırlığa göre hassas bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Daha fazla güç gerektiren tabaklar yapmayı mı planlıyorsunuz? Sorun değil: Aralıklardan 1000 watt’lık modellerden birini seçebilirsiniz ErgoMixx Tarzı ve MaxoMixx.

Daha açık hale getirmek için, size sunabileceğimiz yetkilerin özeti budur:

  • ErgoMixx Tarzı: 750 ve 1000W
  • ErgoMixx: 600, 750, 800 ve 1000W

Vakum paketi #LikeABosch!


Blenderinizin aynı zamanda vakum paketlemenize de yardımcı olacağını asla düşünmemiş olabilirsiniz. Ama bu mu live #LikeABosch çok daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir bir yaşama doğru değişmek demektir! Mikserler sayesinde MaxoMixx ve ErgoMixx Artık belli bir süre tüketmeyeceğiniz yiyecekleri, hatta daha sonra tadacağınız bir tarifin artıklarını vakumlayabilirsiniz. Özel poşetlerinde veya yeterince vakum yaptığınızı bildiren valfli sert kaplarda sağlıklı ve daha az karışık beslenmek için bir tepsiye koyuyoruz. Daha birçok ayrıntıyı keşfedin Bu makale!

Kubbeye ve kanatlara bak

En iyi sonuçları elde etmek söz konusu olduğunda bu iki unsur çok önemlidir. Mükemmel bir doku elde etmek istiyorsanız, MaxoMixx de bu alanda size yardımcı olabilir. Ve bu blender, daha iyi bir kırma için olağanüstü bir kesim sağlayan QuattroBlade dört kenarlı bıçaklara ve emme ve sıçrama önleyici sisteme sahip bir kubbeye sahip olmasıdır.

Ayak ve aksesuarlar

Bu unsurlara bir göz atın. Daha temiz ve güçlü oldukları için daima çelik ayaklar seçin. Diğer yandan, blenderinizin size sunduğu tüm olasılıkların keyfini çıkarmak söz konusu olduğunda aksesuarlar çok önemlidir. Size göstermiş olduğumuz torbalara ve vakumlu ambalaj kaplarına ek olarak en ilginç olanı, miktarları ölçmenize yardımcı olacak dereceli karıştırma camlarıdır. Kıyma makinesi, et kıyma gibi zorlu görevleri yerine getirmek için blenderinizin tüm gücünden yararlanmak için. Çırpma çubuğu, bir pasta aşığıysanız çok önemlidir. Ve buz kırma bıçağı, kokteylleriniz için mükemmeldir.

Temizliği düşünün

Bir el mikserinin mükemmel olması için temizlenmesi çok kolay olmalıdır. Bu nedenle Bosch olarak, ellerinizi vücuttan ayırırken leke bırakmamak için her zaman ayağın çıkarılabileceği modelleri seçmenizi öneririz. El mikserlerimizin büyük çoğunluğu aksesuarları bulaşık makinesinde yıkamanıza izin verir, ancak örneğin doğrayıcı kapakları uygun olmadığından önce bundan emin olmanız gerekir.

Bir sonraki cam karıştırıcınızın ne olacağını zaten düşündünüz mü? Yemek yapmayı seviyorsanız, kesinlikle evet Başta söylediğimiz gibi, artık sadece dayakla sınırlı kalmadıklarını unutmayın. Haftalık menülerinizi çok daha iyi planlamanıza ve yiyecek israfını azaltmanıza yardımcı olacak vakumlu paketlemeden tam olarak yararlanmanızı öneririz. Ve bu da yaşıyor #LikeABosch!

Yazar hakkında

'src =