Lekelere karşı hileler – Hayatınız için yenilik.

Bir su birikintisi, kuru yapraklar yığını veya bataklık görebilirsiniz. Ama çocuklarınız nehirleri, kaleleri, bataklıkları görüyor … sonbahar çocukların hayal güçlerini harekete geçirmek için mükemmel ortamlar sunar. Ve annelerinin! Onlarca yıllarını, ortadan kaldırmak için çareler icat eden kir itibaren Giyim ve temizle noktalar daha orijinal. İşte bazıları:

Amonyak:
Su ile rahatça karıştırılarak cilde veya kumaşlara zarar vermemek için özellikle hassas kumaşlarda çamur, yağ ve hardal lekelerinin yeni görünümlü bırakılması çok faydalıdır.

Peroksit:
Ahşap üzerindeki mürekkep lekelerinde çok etkilidir, kan ve sıcak suyla karıştırılarak domates lekelerinin yok olmasına yardımcı olur.

Sirke:
En eksiksiz ürünlerden biridir ve yeşili metallerden çıkarmaktan kumaşların rengini canlandırmaya, ter lekelerini temizlemeye ve giysilerin solmasını önlemeye kadar birçok görevde bize yardımcı olur.

Perborato:
Çikolata olanlar için, bir kova sıcak suya yaklaşık üç yemek kaşığı dökün. En önemli şey, yağ yayıldıkça giysiyi ovalamamaktır.

Limon:
Bikarbonat tuzu ile karıştırın, elde edilen macun giysiler üzerinde işaretlenmiş teri ve tuz, gümüş objelerle temizlemek için çok kullanışlıdır.

Bugün teknolojik bir dokunuşla tamamlamak istediğimiz ev ilaçları. Çünkü içinde Bosch Sonbahar lekelerinden verimli ve çok hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olacak kendi gizli formülümüz var.

Elimizden gelen çamaşır makineleri Önceki işlemlere gerek kalmadan 6 farklı tipte lekeyi çıkaran otomatik bir leke seçici içerirler. Pamuklu programları, dayanıklı renkler ve sentetikler için çamaşır makinesi programın mekaniğini ve sıcaklık sürecini seçilen leke tipine otomatik olarak uyarlayarak orta yoğunluktaki lekelerde mükemmel sonuçlar elde eder.
Dayanacak leke yok! Çamaşır makinelerimizin Anti-Leke teknolojisi sayesinde dökülen lekeler kırmızı şarap, kahve, ter, domates, kan ve çimen Bosch.

XXI yüzyılın püf noktaları Giyim yeni olarak. Tekrar lekelenmeye hazır!

Yazar hakkında

'src =