Kuraklığa Dayanıklı Bitki Peyzaj Fikirleri

Açıkçası, etli bitkilerin kuraklık koşullarında beslenmesi kolaydır. Çim çiminizi suladığınızda, akış ve buharlaşma nedeniyle çok fazla su kullanılmaz. Minimum toprak ile kayalık çıkıntılarda büyüyebildiğinden, hayatta kalan olarak adlandırılabilir.

Neyse ki, Kuraklığa dayanıklı bitkiler, eviniz için çeşitli Kuraklığa dayanıklı bitkiler, yerli ve çöl seven bitkileri seçerseniz, çok az suya ihtiyaç duyan ve geleceğe muhteşem görünecek kuraklığa dayanıklı bir bahçeniz olabilir. Peyzaj, çiminizin boyutuna veya kullanım şeklinize bakılmaksızın tüm mülkünüzü birbirine bağlar. Çevre dostu evler, tipik evlere kıyasla daha güçlüdür.Sıcak ve kurak bölgelerde büyüyen bitkilerin özellikleri

Çöl bahçeciliği ile ilgili sadece kaktüs ve diğer sulu meyvelerin ekilmesi sorunu halletmeyecek. Farklı kök derinliklerindeki bitkiler en iyi stabilizasyonu sağlar. Suni çim de neon yeşili bir uzman futbol sahası gibi görünmek zorunda değildir.

Kuraklığa dayanıklı bitkiler, yıllardır muazzam bir kuraklık altında acı çekiyor ve ne zaman biteceğini söylemek mümkün değil. Ağaçların çoğunluğu daha uzun bir ömre sahiptir ve yüz yıl boyunca hayatta kalabilirler. Manzanitalar ülkenin bu bölgesine özgüdür, bu yüzden son derece kuraklığa toleranslıdır ve minimum özenle gelişir.

Ardından, verandayı dinlenmek için konum olarak ekleyebilirsiniz. Kuraklığa yatkın bir bölgede yaşıyorsanız, geniş bahçe yatakları sizin için bir alternatif olmayabilir. Evden veya arka bahçeden önce bir avluya sahip olmak, çocukların çimde oynamasını mümkün kılar.

Bu çalı birçok çeşitte bulunur, yıl boyunca ilgi sağlar ve bakımı kolaydır. Birçok bitki nedeniyle satın almanız ve dikmeniz gerekmeyecek. Bu bitkinin saksıda yetiştirilmesi de kolaydır.

Kuraklığa dayanıklı bitkiler,her takvim yılında sürekli yağış alan bir yer değil, bu yüzden Direct su bazlı peyzaj hizmetleri sunmaya adamıştır. Peyzaj ve çevre düzenlemesi çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizdeki fotoğraflara göz atabilir ve tamamen ücretsiz bir peyzaj danışmanlığı planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bölgeyle en iyi nasıl başa çıkılacağına dair bir plan yaparak başlamak istiyorsunuz.

Ayrıca bahçe tasarımındaki en yeni trendler hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Planlamaya başlamadan önce, hangi bitkilerin ve öğelerin, belirli koşullara dayalı olarak her noktada mutlak en mantıklı hale geleceği konusunda kristal berraklığında bir fikre sahip olmanız gerekir. Tüm bu seçimlerle, bunalmış hissetmek zor değil.

Yerli bir tür olarak, yetiştirilmesi ve bakımı son derece kolaydır. Kuraklığa toleransın düzenlenmesini kavramak için birçok moleküler çalışma Yaz kuraklığı isteyen bitkiler yapıldı ve aşağıdaki temel süreçlerin aydınlatılmasına yardımcı oldu. Bitkiler görürseniz, bunları kesinlikle her yerinde gözlemleyeceksiniz.

Bir cevap yazın