Küçük mutfaklar için en iyi kompakt bulaşık makinesi

Bosch olarak, her türlü duruma uyum sağlamanız gerektiğini her zaman aklımızda tutuyoruz. Çünkü çok farklı insanlar, evler ve ihtiyaçlar var. Bu nedenle tasarım ekibimizin bir cihazı tasarlarken düşündüğü bazı hususlar, onu kullanacak kişi sayısı ve sahip olacağı konumdur. Bu durumuda bulaşık makinesi Bu özelliklerin dikkate alınması özellikle önemlidir, çünkü yalnız yaşayan pek çok kişi hala çok su kullanacağını ve çok yer kaplayacağını varsaydığı için kendileri için uygun bir cihaz olmadığını düşünmektedir. Ve neyse ki öyle değil.

Kompakt bir bulaşık makinesinin avantajları

Herkesin aile olarak yaşamadığının veya geniş bir mutfağa sahip olmadığının bilincindeyiz. Bulaşık makinesinin, bulaşık makinesine kıyasla 30 litre su tasarrufu sağladığının da farkındayız. el yıkamakBu nedenle, ne kadar küçük olursa olsun herhangi bir evde bulaşık makinesi olmasını istiyoruz. Ve kompakt bulaşık makinesi aradığınız şey.

Kolay kurulum

Ev aletlerinin bazen daha karmaşık olan yönlerinden biri, Kurulum. Küçük boyutları (551 mm genişlik x 450 mm yükseklik) sayesinde mutfak tezgahında yer bulmak çok daha kolay olduğundan, kompakt bulaşık makinesinde bu sorun büyük ölçüde azalır.

Tezgahınızın temiz olmasını tercih ederseniz çözüm şudur: 45 cm bulaşık makinesiküçük boyutu sayesinde mutfağınızda yer bulmanız çok kolay olacak.

En iyi kompakt bulaşık makinesi

Faydaları

Küçültülmüş boyutları, Bosch durumunda çok olan performansına müdahale etmiyor. Size söyleriz!

Tüketim: Masrafı Su o sadece 8 litre. Sadece 1 dakika açık olan musluğa göre büyük bir tasarruf, halihazırda yaklaşık 11 litre su demektir. Ayrıca en üst düzeye çıkaran bir teknolojiye sahiptir. verimlilik ve mükemmel temizlik sonuçları sağlayan çevre dostu bir durulama garanti eder. Bu, verimli su dağıtımı, optimize edilmiş filtre teknolojisi, daha hızlı ısıtma ve su sirkülasyonunun sıklığını artıran daha yüksek güç sayesinde mümkündür. Öte yandan, bir yük sensörü Ayrıca, döngüye daha fazla veya daha az su eklemek de belirleyicidir, böylece birkaç tabak koyduğunuzda enerji ve sudan tasarruf edersiniz.

Kompakt bulaşık makinesi 45 cm

Yıkama sonuçları: Bosch kompakt bulaşık makinesinde otomatik program Sudaki kirin derecesini analiz eden sensörü etkinleştirmek istiyorsanız. Tüm bulaşıklar eşit derecede kirli olmadığından, bu program her yıkama için gereken tam su basıncı seviyesini uygular.

Hava: Aceleniz var ve mümkün olan en kısa sürede bulaşıklara mı ihtiyacınız var? İle VarioSpeed ​​işlevi basınç çoğalır. Bu şekilde yıkama normalden çok daha erken biter. Zaman şu kadar kısalır: % 66! Öte yandan döngünün belirli bir zamanda bitmesini istiyorsanız fonksiyon ile seçebilirsiniz. Ertelenen son. Herhangi birini önceden seçmediyseniz, yalnızca ekrana bakmanız gerekecektir.

Küçük mutfaklar için kompakt bulaşık makinesi

Sessizlik: Kompakt bulaşık makinesinde motor bulunur EcoSilence fırçasız. Yani sürtünme olmadan. Diğer bir deyişle, gürültü ve aşınmayı önlemek için en iyi mekanizma. Bu sayede bulaşık makinesi çok daha uzun ömürlü ve en iyi koşullarda olacaktır. Ve aktif olduğunda duymayacaksınız!

Kurulumu kolay, çok hantal değil, enerji ve su tüketiminde inanılmaz bir azalma ve hayal edebileceğiniz en iyi yıkama sonuçlarıyla. Kim daha fazlasını verir? Daha önce düşünmediyseniz, belki de kompakt bir bulaşık makinesi düşünmenin tam zamanıdır.

Yazar hakkında

'src =