Küçük Daire İçin 51 Akıllı Fikirler

Bu stüdyo daire ne kadar küçük olursa olsun, hiçbir şey kendi alanınıza sahip olamaz. İşte yeniden modelleme veya tamamen gerçekçi olmayan bir depo loftu içermeyen bazı uygulanabilir fikirler. Bu, küçük daireyi daha yaşanabilir hale getirmek için 51 Parlak yol. 1. Yatağın çevresine bir perde yerleştirin. uyku alanınıza biraz huzur ve kuytu benzeri bir his verecektir. 2. Çalışma alanınız yalnızca bir dizüstü bilgisayar asusundan oluşuyorsa, yer kaplamak yerine kitaplık kullanın

köy evi iç dekorasyon modelleri,
salon duvarında ayna dekorasyonu,
tadilat dekorasyon işleri,
english home tarzı ev dekorasyonu,
palet ev dekorasyonu,
duvara çerçeve dizaynı,
bahçe duvarı dekorları,
güzellik salon dekorasyonları,
köy evi iç dekorasyon modelleri,
salon duvarında ayna dekorasyonu,
tadilat dekorasyon işleri,
english home tarzı ev dekorasyonu,
palet ev dekorasyonu,
duvara çerçeve dizaynı,
bahçe duvarı dekorları,
güzellik salon dekorasyonları,

1. Yatağın çevresine bir perde yerleştirin. uyku alanınıza biraz huzur ve kuytu benzeri bir his verecektir. 2. Çalışma alanınız yalnızca bir dizüstü bilgisayardan oluşuyorsa, yer kaplamak yerine kitaplık kullanın

2. Çalışma alanınız yalnızca bir dizüstü bilgisayardan oluşuyorsa, masa üzerinde yer açmak yerine kitaplık kullanın.

3. Perde ayırıcı bir mutfak için de çalışır.

4. Bir masa yerleştirebileceğiniz geçici bir duvar inşa etmek için bir kontrplak parçası kullanın.

5. Veya açılan bir ekran. Filmleri yansıtmak için bir yüzey olarak iki katına çıkar!

6. Yatak odasını devasa bir gölgelik altına yerleştirin. Özel bir kale yanılsaması verecektir.

7. Uyku alanınızı zihinsel olarak eğlence alanınızdan ayırmak için TV’nizi kullanın. Ayrıca, “yatak odasındaki” vurgu duvarını sevin.

8. Dolaplar ve banyolar için sürgülü kapıları tercih edin. Açılır kapılardan daha az alana ihtiyaç duyarlar.

9. Mutfak ayırma için eski bir pencereyi yeniden kullanın Ayrıca, tekerlekli sandalyeler üzerinde bir mutfak adası çok ihtiyaç duyulan sayaç ve depolama alanı sağlayabilir.

10. Göğüs sehpa ve depo olarak ikiye katlanır.

11.Yataklarınızı bir duvara yaslayın, böylece bir kanepe olarak kullanmanız gerektiğinde yastıkları kaldırabilirsiniz. Ya da yeni bir eğlence için asmak. DIYers için yeniden yaratmak çok zor değil. videoyu bitirdikten sonra daha sonra ziyaret edebileceğiniz videonun bağlantısına sahipsiniz.

12. Yatağa döner bir kanepe yapın. Küçük bir dairede nasıl yaşıyorsunuz ve hala bir yatak, güzel bir büyük kanepe ve hatta arkadaş edinme şansınız var mı? Gece boyunca hepsini bir arada tutmak için bacakları kancalarla yataklara koyun. Ve kanepe / yatağın yanındaki bir sepet içinde çarşaflar var. Üst şilteler ince tiptir ve onlar için örtü yapmıştır, bu nedenle akşamları yatak yapmak kolaydır. Daha fazla bilgi: Arka yastıklar 90 cm X 90 cm boyutlarında bir köpük şilte içerir. 9 cm kalınlığında. Katlanır ve bir kayışla birlikte tutulur. Katta bunlardan ikisinin üzerinde bir arkadaşınız olduğunda bunu bir yatak için yapar. Köpük çeşit şilte zemine yapışır, böylece gece boyunca kaymaz.

  • köy evi iç dekorasyon modelleri,
  • salon duvarında ayna dekorasyonu,
  • tadilat dekorasyon işleri,
  • english home tarzı ev dekorasyonu,
  • palet ev dekorasyonu,
  • duvara çerçeve dizaynı,
  • bahçe duvarı dekorları,
  • güzellik salon dekorasyonları,

Ve kanepe / yatağın yanındaki bir sepet içinde çarşaflar var. Üst şilteler ince tiptir ve onlar için örtü yapmıştır, bu nedenle akşamları yatak yapmak kolaydır. Daha fazla bilgi: Arka yastıklar 90 cm X 90 cm boyutlarında bir köpük şilte içerir. 9 cm kalınlığında. Katlanır ve bir kayışla birlikte tutulur. Katta bunlardan ikisinin üzerinde bir arkadaşınız olduğunda bunu bir yatak için yapar. Köpük çeşit şilte zemine yapışır, böylece gece boyunca kaymaz. Biraz gizlilik için ekstra odada yatak yapabilirsiniz. Son olarak, her zaman istediğiniz rüya gibi kesitleri alabilirsiniz.

13. Oturma alanını olabildiğince fazla eşya saklama fırsatı olarak kullanın. Sade eski sandalyeler yerine, depolama osmanlıları ve depolama kanepeleri gibi çift görev yapan koltukları tercih edin. 14. Kapının arkasındaki ölü alanda bir merdiven kullanın. Atmak veya kışlık ceket gibi şeyleri asabilirsiniz. 15. Pencerenizi bir projektör ekranı olarak kullanın. Televizyon izleme türü değilseniz, ancak yine de dairenizde film izleme seçeneğini istiyorsanız, pencereleriniz için kör olarak ikiye katlanan beyaz bir ekran satın alın. 16. Kanepenizi yatağa yerleştirin. 17. Şezlonglar, normal büyüklükteki kanepelere iyi bir alternatiftir. Genellikle tam boy kanepelerden daha kısa ve bir aşk yatağından daha çok yönlüdürler.

14. Kapının arkasındaki ölü alanda bir merdiven kullanın. Atmak veya kışlık ceket gibi şeyleri asabilirsiniz. 15. Pencerenizi bir projektör ekranı olarak kullanın. Televizyon izleme türü değilseniz, ancak yine de dairenizde film izleme seçeneğini istiyorsanız, pencereleriniz için kör olarak ikiye katlanan beyaz bir ekran satın alın. 16. Kanepenizi yatağa yerleştirin. 17. Şezlonglar, normal büyüklükteki kanepelere iyi bir alternatiftir. Genellikle tam boy kanepelerden daha kısa ve bir aşk yatağından daha çok yönlüdürler.

15. Pencerenizi bir projektör ekranı olarak kullanın. Televizyon izleme türü değilseniz, ancak yine de dairenizde film izleme seçeneğini istiyorsanız, pencereleriniz için kör olarak ikiye katlanan beyaz bir ekran satın alın. 16. Kanepenizi yatağa yerleştirin. 17. Şezlonglar, normal büyüklükteki kanepelere iyi bir alternatiftir. Genellikle tam boy kanepelerden daha kısa ve bir aşk yatağından daha çok yönlüdürler.

16. Kanepenizi yatağa yerleştirin. 17. Şezlonglar, normal büyüklükteki kanepelere iyi bir alternatiftir. Genellikle tam boy kanepelerden daha kısa ve bir aşk yatağından daha çok yönlüdürler.

17. Şezlonglar, normal büyüklükteki kanepelere iyi bir alternatiftir. Genellikle tam boy kanepelerden daha kısa ve bir aşk yatağından daha çok yönlüdürler.

Ve eğer ikisini alırsanız, onları derme çatma bir yatağa sandviç edebilirsiniz. 18. Yatağınızı ağır bir şifoniyer veya konsolla bir film çukuruna dönüştürün. Bunu hayal edin. İçeri giriyorsunuz, ceketinizi çıkarıyorsunuz, çantanızı sandalyeye bırakıyorsunuz ve çekmeceye doğru ilerliyorsunuz. Telefonunuzu çıkarın, takın

18. Yatağınızı ağır bir şifoniyer veya konsolla bir film çukuruna dönüştürün. Bunu hayal edin. İçeri giriyorsunuz, ceketinizi çıkarıyorsunuz, çantanızı sandalyeye bırakıyorsunuz ve çekmeceye doğru ilerliyorsunuz. Telefonunuzu çıkarır, hoparlörlere takarsınız ve en sevdiğiniz müzik çalmaya başlar. Devam edersiniz: yemek pişirmek, egzersiz yapmak, ders çalışmak ve gece aradığında – pijamalarınızı değiştirir ve yatak alanına gider ve uyuyabilir veya rahatlayabilir veya bir film izleyebilirsiniz.

19. Tavana asılı giysi rafı dikey alanınızdan yararlanır. Burada gösterilen hantal veya korkunç görünmüyor ve altındaki ayakkabı veya kitap gibi şeyleri biriktirmek için yeterli dikey alanınız var.

20. Kanepeniz için yer yok mu? Misafirleriniz olduğunda yerde dev yastıklar döşenebilir. Ve sonra yere ihtiyacınız olduğunda uzağa koyun. ÇOK RAHAT.

21. Duvara monte edilmiş süper basit bir katlanır masa oluşturun. Temel marangozluk becerileriniz varsa, biraz ahşap ve bazı menteşelerle bir duvara geri katlanan inanılmaz derecede basit bir mutfak masası yapabilirsiniz. Tavana gidin. Ve ışık ve aydınlatma sisteminizi bu şekilde sıfırlayın. 22. Yatağınızı kilitlenebilir tekerleklere yerleştirin. Bu şekilde, oturma odasında ekstra oturma olarak kullanılmak üzere kolayca tekerlek veya yatak olmadan doğaçlama bir yoga rutini veya jimnastik çevirme yapmak için biraz yere ihtiyaç duyduğunuzda bir duvara karşı kullanabilirsiniz. oda.

22. Yatağınızı kilitlenebilir tekerleklere yerleştirin. Bu şekilde, oturma odasında ekstra oturma olarak kullanılmak üzere kolayca tekerlek veya yatak olmadan doğaçlama bir yoga rutini veya jimnastik çevirme yapmak için biraz yere ihtiyaç duyduğunuzda bir duvara karşı kullanabilirsiniz. oda.

23. Hasarsız Katlanabilir Çamaşır Sepeti. Hiçbir şeyden yoksun olarak katlanır. Sadece eğlence amaçlıdır. Amazon’da stokta yok. 24. Sürgülü Baharatlık alın. Mercanköşkünüzü yiyip yiyebilirsiniz. Veya DIY yolunu yapın: Bu parlak dolap içi baharat rafını kendiniz yapın. Malzemeler size 10 dolardan daha az mal olacak. ve işi tamamlamak için sadece 2 adıma ihtiyacınız var. 25. Buzdolabı Üstü Atıştırmalık Caddy hazırlayın. PBteen’i arayabilir ve bu ürünü tekrar piyasaya sürmek için yalvarırsınız veya kolayca bir tane dikebilir veya bir ayakkabı düzenleyicisi keserek bir tane oluşturabilirsiniz. 26. Kravatlar ve Kemerler için Grundtal Havluluk. Ya da yarının kıyafetini bir araya getirmek için kullanın. Kullanılmadığında, yerden tasarruf etmek için duvara yaslanır.

24. Sürgülü Baharatlık alın. Mercanköşkünüzü yiyip yiyebilirsiniz. Veya DIY yolunu yapın: Bu parlak dolap içi baharat rafını kendiniz yapın. Malzemeler size 10 dolardan daha az mal olacak. ve işi tamamlamak için sadece 2 adıma ihtiyacınız var. 25. Buzdolabı Üstü Atıştırmalık Caddy hazırlayın. PBteen’i arayabilir ve bu ürünü tekrar piyasaya sürmek için yalvarırsınız veya kolayca bir tane dikebilir veya bir ayakkabı düzenleyicisi keserek bir tane oluşturabilirsiniz. 26. Kravatlar ve Kemerler için Grundtal Havluluk. Ya da yarının kıyafetini bir araya getirmek için kullanın. Kullanılmadığında, yerden tasarruf etmek için duvara yaslanır.

25. Buzdolabı Üstü Atıştırmalık Caddy hazırlayın. PBteen’i arayabilir ve bu ürünü tekrar piyasaya sürmek için yalvarırsınız veya kolayca bir tane dikebilir veya bir ayakkabı düzenleyicisi keserek bir tane oluşturabilirsiniz. 26. Kravatlar ve Kemerler için Grundtal Havluluk. Ya da yarının kıyafetini bir araya getirmek için kullanın. Kullanılmadığında, yerden tasarruf etmek için duvara yaslanır.

26. Kravatlar ve Kemerler için Grundtal Havlu Tutucuyu takın. Ya da yarının kıyafetini bir araya getirmek için kullanın. Kullanılmadığında, yerden tasarruf etmek için duvara yaslanır.

27. Döndürülebilir Hepsi Bir Arada Kabin kurun. Bir ayna! Bu bir bülten tahtası! Bu bir portmanto! Son olarak, tüm insanlar için her şey olan bir mobilya parçası. Solutions’dan 249 $ karşılığında satın alınabilir. Çok sayıda işlevsel yerleşik ile, bu yakışıklı döner dolap mutfak, ev ofisi, TV odası, çamaşır odası ve el sanatları odasında dağınıklığı düzenler. Her yerde düzenli depolama gerekir. Detay: – Yerden tasarruf sağlayan kitaplık, depolama kutusu, portmanto, fotoğraf görüntüleme, mesaj merkezi ve daha fazlası bir eğirme kabininde. – 10 saklama küveti / raf, 3 kanca, ayna, kara tahta, kuru silme tahtası ve 6 fotoğraf yuvası – Pek çok işlevsel yerleşik ile mutfakta, ev ofisinde, TV odasında, çamaşır odasında ve zanaat Odası. Düzenli depolamayı kullanabileceğiniz her yerde.

28. Dolap Altı Bıçak Çekmecesini Ayarlayın. Bu çekmeceler buradan her mutfakla standart olarak gelebilir mi? Bu yerden tasarruf sağlayan çekmecenin nasıl yapılacağına dair bilgi içindeki bağlantıyı kontrol edin. 29. Sıcak Demir Kılıf Alın. Kaide lavabosu olan herkes için% 100 gereklidir. $ 34.99 karşılığında alın. Uygun fiyatlı, alan güvenli, sizi güvende

29. Sıcak Demir Kılıf Alın. Kaide lavabosu olan herkes için% 100 gereklidir. $ 34.99 karşılığında alın. Uygun fiyatlı, alan güvenli, sizi istenmeyen bir kazadan korur ve 10 renkte mevcuttur. 30. Kanepe Kol Sargısı ekleyin. Bitiş tablonuz için END yazıyor. (Mevcut) Etsy’den. Metal donanım yok – sadece profesyonel ve güçlü dolap üreticisi – sınıf doğrama teknikleri, formaldehit içermeyen yapıştırıcılar ve dokunuşa ipeksi ve% 100 gıda güvenliğini önleyen sıfır VOC kaplama. Çocuklar için de güvenlidir. 31.Köşe Bulaşıklık. Ağlayan değerli sayaç gayrimenkul olanlar için. 32. Katlanabilir Osmanlı Yatağı Tutun. Bu Osmanlı görev çağrısının çok ötesine geçiyor. Gündüz, ayak desteği, ekstra oturma veya hatta bir sehpa olarak işlev görür. Sonra, aile veya arkadaşlar geceyi geçirdiğinde, anında bir yatak haline gelir! Üç kalın köpük minder rahat bir uyku desteği sağlar 33. Dolaplar için Kayar Rafları takın. Hoş değiller, ama bu garip alanlardan çok daha fazla yararlanacaksınız 34. Kordon Topları veya Büyük tel topları alın. Medya merkezlerinizi ve ofis alanlarınızı karmaşadan uzak tutmak için beş feet’e kadar kabloyu yiyecek küçük aç munchkins gibidirler.

30. Kanepe Kol Sargısı ekleyin. Bitiş tablonuz için END yazıyor. (Mevcut) Etsy’den. Metal donanım yok – sadece profesyonel ve güçlü dolap üreticisi – sınıf doğrama teknikleri, formaldehit içermeyen yapıştırıcılar ve dokunuşa ipeksi ve% 100 gıda güvenliğini önleyen sıfır VOC kaplama. Çocuklar için de güvenlidir. 31.Köşe Bulaşıklık. Ağlayan değerli sayaç gayrimenkul olanlar için. 32. Katlanabilir Osmanlı Yatağı Tutun. Bu Osmanlı görev çağrısının çok ötesine geçiyor. Gündüz, ayak desteği, ekstra oturma veya hatta bir sehpa olarak işlev görür. Sonra, aile veya arkadaşlar geceyi geçirdiğinde, anında bir yatak haline gelir! Üç kalın köpük minder rahat bir uyku desteği sağlar 33. Dolaplar için Kayar Raflar takın. Hoş değiller, ama bu garip alanlardan çok daha fazla yararlanacaksınız 34. Kordon Topları veya Büyük tel topları alın.

31.Köşe Bulaşıklık. Ağlayan değerli sayaç gayrimenkul olanlar için. 32. Katlanabilir Osmanlı Yatağı Tutun. Bu Osmanlı görev çağrısının çok ötesine geçiyor. Gündüz, ayak desteği, ekstra oturma veya hatta bir sehpa olarak işlev görür. Sonra, aile veya arkadaşlar geceyi geçirdiğinde, anında bir yatak haline gelir! Üç kalın köpük minder rahat bir uyku desteği sağlar 33. Dolaplar için Kayar Raflar takın. Hoş değiller, ama bu garip alanlardan çok daha fazla yararlanacaksınız 34. Kordon Topları veya Büyük tel topları alın. Medya merkezlerinizi ve ofis alanlarınızı karmaşadan uzak tutmak için beş feet’e kadar kabloyu yiyecek küçük aç munchkins gibidirler.

32. Katlanabilir Osmanlı Yatağı Tutun. Bu Osmanlı görev çağrısının çok ötesine geçiyor. Gündüz, ayak desteği, ekstra oturma veya hatta bir sehpa olarak işlev görür. Sonra, aile veya arkadaşlar geceyi geçirdiğinde, anında bir yatak haline gelir! Üç kalın köpük minder rahat bir uyku desteği sağlar 33. Dolaplar için Kayar Raflar takın. Hoş değiller, ama bu garip alanlardan çok daha fazla yararlanacaksınız 34. Kordon Topları veya Büyük tel topları alın. Medya merkezlerinizi ve ofis alanlarınızı karmaşadan uzak tutmak için beş feet’e kadar kabloyu yiyecek küçük aç munchkins gibidirler.

33. Dolaplar için Kayar Raflar takın. Hoş değiller, ama bu garip alanlardan çok daha fazla yararlanacaksınız 34. Kordon Topları veya Büyük tel topları alın. Medya merkezlerinizi ve ofis alanlarınızı karmaşadan uzak tutmak için beş feet’e kadar kabloyu yiyecek küçük aç munchkins gibidirler.

34. Kordon Topları veya Büyük tel topları alın. Medya merkezlerinizi ve ofis alanlarınızı karmaşadan uzak tutmak için beş feet’e kadar kabloyu yiyecek küçük aç munchkins gibidirler.

35. Banyo Malzemeleri için Musluk Üstü Raf Takın. Küçük lavabonuz sana bakacak ve bunu daha önce nasıl düşünmediğini merak edecek. $ Wallmart’tan. 36. IKEA-Hacked Asma Lamba. Kablolu bir lamba ve IKEA’dan bir duvar rafı braketi kullanarak, herhangi bir zemin veya masa alanı kaplamayan duvara asılı bir lamba yapabilirsiniz. 37. 6 ”boşluğa sürgülü bir kiler ekleyin. Eğer banliyö evlerinin geniş kilerlerini özlediyseniz, sonunda bu rüyadan küçük bir şeride sahip olabilirsiniz. 10 adım talimatı

36. IKEA-Hacked Asma Lamba. Kablolu bir lamba ve IKEA’dan bir duvar rafı braketi kullanarak, herhangi bir zemin veya masa alanı kaplamayan duvara asılı bir lamba yapabilirsiniz.

37. 6 ”boşluğa sürgülü bir kiler ekleyin. Eğer banliyö evlerinin geniş kilerlerini özlediyseniz, sonunda bu rüyadan küçük bir şeride sahip olabilirsiniz.

38. Duvarınızı pikselleştirin. Duvarınıza yeni bir başyapıt ekleyin. Eğer resim tüm zamanların en sevdiğiniz şeylerinden biri ise. Bu fikir yaratıcılığınızı sınırınıza kadar zorlayacaktır. şüphesiz zaman alıcıdır ve size yardımcı olmak için, işi zaten yapan kızlara yönlendirecek bir bağlantı yayınladık.

39. Dolap Kapısı Çöp Sepeti Alın. Kendinize minimalist diyemez ve çöplerinizi PLAIN SIGHT’da tutamazsınız. 13 dolar al. 40. Tavana Asılı Giysi Rafı takın. Bu dik duran giysi raflarından birinden çok daha iyi. 41. Duş Çubuğu Kancaları satın alın. Bu neredeyse aptalca basit bir konsept, 42’den önce bunu nasıl düşünmediğinizi merak etmenizi sağlayacaktır. Bunu 13 farklı şampuanı küvetin çevresinde tutan oda arkadaşınıza karşı pasif agresif bir jest olarak satın alın. Casa 43’den 14 $. Döşemeli Depolama Başlığı takın. Eğer bir yetişkinseniz, o yatağı yerden kaldırmanın ve harika bir başlığa yatırım yapmanın zamanı geldi. 44. Bir Resmin Arkasına Gizli Bir Takı Tutacağı Yapın Menteşelerin büyülü gücü. Eğer varsa

40. Tavana Asılı Giysi Rafı takın. Bu dik duran giysi raflarından birinden çok daha iyi. 41. Duş Çubuğu Kancaları satın alın. Bu neredeyse aptalca basit bir konsept, 42’den önce bunu nasıl düşünmediğinizi merak etmenizi sağlayacaktır. Bunu 13 farklı şampuanı küvetin çevresinde tutan oda arkadaşınıza karşı pasif agresif bir jest olarak satın alın. Casa 43’den 14 $. Döşemeli Depolama Başlığı takın. Eğer bir yetişkinseniz, o yatağı yerden kaldırmanın ve harika bir başlığa yatırım yapmanın zamanı geldi. 44. Bir Resmin Arkasına Gizli Bir Takı Tutacağı Yapın Menteşelerin büyülü gücü. Eğer varsa

41. Duş Çubuğu Kancaları satın alın. Neredeyse aptalca basit olan bu konsept, bunu daha önce hiç düşünmediğinizi merak etmenizi sağlayacaktır. 42. CEPLİ Duş Perdesi ekleyin. Bunu 13 farklı şampuanı küvetin çevresinde tutan oda arkadaşınıza karşı pasif agresif bir jest olarak satın alın. Casa.43’den 14 dolar. Döşemeli Depolama Başlığı takın. Eğer bir yetişkinseniz, o yatağı yerden kaldırmanın ve harika bir başlığa yatırım yapmanın zamanı geldi. 44. Bir Resmin Arkasına Gizli Bir Takı Tutacağı Yapın Menteşelerin büyülü gücü. Eğer varsa

43. Döşemeli Depolama Başlığı takın. Eğer bir yetişkinseniz, o yatağı yerden kaldırmanın ve harika bir başlığa yatırım yapmanın zamanı geldi. 44. Bir Resmin Arkasına Gizli Bir Takı Tutacağı Yapın Menteşelerin büyülü gücü. Eğer varsa

44. Bir Resmin Arkasına Gizli Bir Takı Tutacağı Yapın Menteşelerin büyülü gücü. Şifoniyer alanınız, mücevherlerinizin fazlalığı ve alanınızın aynı anda şık ve düzenli görünmesini sağlama arzunuz varsa, bunu deneyin. Bu gizli ahşap tutucu, bu taslaktan ve bilginin içine gönderdiğimiz bir bağlantıdan başladı. Malzeme, Donanım, toplam maliyet ve tamamlanan talimatlar kapsanmaktadır. 45. Çamaşır Bölmesini eve getirin. ~ 100 $ ‘da, bu küçük iş atı bir çamaşır makinesinden çok daha ucuzdur ve bir kerede 5-10 giysiye sığabilir.

45. Çamaşır Bölmesini eve getirin. ~ 100 $ ‘da, bu küçük iş atı bir çamaşır makinesinden çok daha ucuzdur ve bir kerede 5-10 giysiye sığabilir.

46. ​​Osmanlı ayakkabısı al ya da yap. Yardım edemeyen ancak kronik bir ayakkabı taşması vakası olanlarımız için. Bunu yapabilir veya stokta benzer bir ürün satın alabilirsiniz. 47. Mutfağınıza Ölçüm Fincanları ile İç içe Kaseler verin. Sadece süper işlevsel ve yerden tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dünyanın en güzel Gobstopper’ının bir kesitine benziyor. Fiyat 30 $. 7 adet gıda hazırlama yuvalama kase seti. Bireysel öğelerin birlikte düzgün bir şekilde istiflenmesine izin verir. Karıştırma kapları geniş kaymaz tabanlara ve geniş tutamaklara sahiptir. 48. Kancalı Balkon Masası. Patronunuza evinizden çalışacağınızı söyleyin, HAYATINIZIN DİNLENMESİ İÇİN. İçin bağlantıyı (iç bilgiler) kontrol edin

47. Mutfağınıza Ölçüm Fincanları ile İç içe Kaseler verin. Sadece süper işlevsel ve yerden tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dünyanın en güzel Gobstopper’ının bir kesitine benziyor. Fiyat 30 $. 7 adet gıda hazırlama yuvalama kase seti. Bireysel öğelerin birlikte düzgün bir şekilde istiflenmesine izin verir. Karıştırma kapları geniş kaymaz tabanlara ve geniş tutamaklara sahiptir. 48. Kancalı Balkon Masası. Patronunuza evinizden çalışacağınızı söyleyin, HAYATINIZIN DİNLENMESİ İÇİN. İçin bağlantıyı (içeriden bilgi) kontrol edin

48. Kancalı Balkon Masası. Patronunuza evinizden çalışacağınızı söyleyin, HAYATINIZIN DİNLENMESİ İÇİN. Alternatif bir fikir edinmek için bağlantıya (iç bilgi) bakın. 49. Bunu Hepsi Bir Arada Lavabo Üstü Kesme Tahtasını davet edin. Hatta iki katına çıkar

49. Bunu Hepsi Bir Arada Lavabo Üstü Kesme Tahtasını davet edin. Hatta ürün yıkama istasyonu olarak iki katına çıkar. Bir kesme tahtası asla asla aynı şekilde bakmayacaksınız Fiyat 45 $. Bu hepsi bir arada hazırlık panosu ile meyve ve sebzeleri verimli bir şekilde doğrayın ve yıkayın. Entegre oz yeşil silikon kevgir düz saklamak için çöker ve temizlik için çıkarır; 500 dereceye kadar ısıya dayanıklı.

50. Duvarınıza Manyetik Çıkartmalar ekleyin. Günlük bakım aletlerinizi kolunuzun erişebileceği bir yerde tutar. Üçlü bir set için 15 $. Mutfak, duş, çalışma veya evde veya ofiste başka bir yer için renkli manyetik çıkartmalar. Bir pakette üç çıkartma. cm çapında. 51. Bu Aynayı / Ütü Kartını takın. Muhtemelen şimdiye kadar yapılmış en iyi tasarlanmış ütü masası. Bu kadar. hala izliyorsanız, bu videonun altındaki beğen veya paylaş düğmesine basmaya devam edin. Söyleyecek bir şeyiniz varsa ve abone ol butonuna basmadan gitmiyorsanız yorum yapın. İzlediğiniz için teşekkürler, görüşürüz

51. Bu Aynayı / Ütü Kartını takın. Muhtemelen şimdiye kadar yapılmış en iyi tasarlanmış ütü masası.

Bir cevap yazın