Küçük Çocuğunuzla Büyüyen 13+ Şık Kız Bebek Odası Fikirleri

Kız Bebek Odası Fikirleri – Bir yatak odasını bir kız kreşine yeniden düzenlemek daha fazla çaba gerektirir. Ebeveynler en iyi kız bebek odası fikirlerine karar vermelidir . Oda rengi, temel mobilyalar, depolama yerleşimi, vb. İle ilgilenenler. Oda, rahat bir kreş sağlamak için kişiselleştirilmeli ve tasarlanmalıdır.

Kız gibi bir bebek odası tasarlamak için pembenin klasik yumuşak tonlarından daha fazlası var. Bu makalede, muhteşem bebek kız odası fikirleri bir ürün yelpazesi sunulmaktadır . Onları birleştirmek için yaratıcı olun!

Bebek Kız Odası Fikirleri Mor

Morun çeşitli tonları telif ve zarafeti sembolize eder. Mor, kreş için en iyi renklerden biridir. Bu sakinleştirici renk tonu hayvan temalı detaylarla birleştirilmiştir.

Yumuşak mor yatak örtüleri ve yorganlar hayvan baskılı bir tasarıma sahiptir. Hareketli hayvan asılı mor da geliyor. Beyaz yatağı tamamen süslüyorlar. Mor ve beyaz duvarlar hayvan resim çerçeveleri ve duvar çıkartmaları ile dekore edilmiştir.

Bebek Kız Odası Fikirleri Pembe

Bu kız için geleneksel bir kreş. Sessiz pembe tonlar kreş ürünlerine hakim. Soluk pembe perdeler, nevresim takımı ve halı tamamen beyaz mobilyalarla eşleştirilmiştir. Modern bir dokunuş lekeli ve şeritlerin birleşimiyle gelir.

Artıları:

 • Empati duygusunu teşvik edin.
 • Bebekleri daha fazla özen göstermeye yönlendirin.

Eksileri:

 • Karşılama, diğer renklerden daha hızlıdır.
 • Çok fazla pembe maruz kalmak sinirlenmeye neden olur.

Bebek Kız Odası Fikirleri Pembe Ve Gri

Pembe ve griyi vurgu renkleri olarak birleştirmek harika olacaktır. Pembe ve gri bir duvar boyamak için bu talimatları takip edebilirsiniz.

Malzemeler:

 • Yumuşak pembe ve gri boyalar
 • Boya fırçası ve rulo
 • Ressamın mavi bandı
 • Ölçüm bandı
 • Düz kenar
 • Kalem

Talimatlar:

 • Duvarı temizleyin ve boyanmayan alana mavi bant yerleştirin.
 • Çizgilerin boyutunu ölçün ve çizgileri bir kalemle işaretleyin.
 • Mavi bandı tekrar kalem çizgileri boyunca yerleştirin.
 • Mavi banda keskin bir düz kenar yerleştirin ve çizgileri boyayın.
 • Bandı çıkarın ve bir bölümü pembe, diğerini gri renklerle boyayın.

Bebek Kız Odası Fikirleri Pembe Ve Altın

Pembe ve altın lüks bir kız bebek odası yaratacak. Duvarı pembe bir renk tonuyla boyayın. Altın kaplamalı mobilyaları seçin. Beşik gibi bazı öğelere kız gibi bir dokunuş ekleyin.

Bu altın beşik pembe bir gölgelik var. Pembe fırfırlarla süslenmiştir. Raylara bazı pembe şeritler eklenir. Tüm süslemeler pembe nevresim takımı için uygundur. Bu beşik odaya tamamen kadınsı bir hava uyandırıyor.

Bebek Kız Odası Fikirleri Pembe Ve Mor

Walt Disney karakterleri pembe ve mor fidanlıkta eğlenceli bir ruh tutuyor. Duvar bir odak noktası haline gelir. Sadece Disney çıkartmaları ile değil, aynı zamanda pembe ve mor çiçek çıkartmaları ile de dekore edilmiştir.

Sıcak pembe Minnie Mouse yatağı ve yumuşak pembe sepetler de temayla eşleşir. Bu dekorasyon uzun ömürlü gibi görünüyor. Büyüyen kızınız renk seçimini ve temasını sürekli sevecek.

Bebek Kız Odası Fikirleri, Pembe Değil

Bu kız bebek odasında sergilenen, beyaz mobilyalar ve koyu desenli duvar arasında şık bir kontrast. Kız kreşinin her zaman pembe olmadığını gösterir. Doğa temalı duvar odayı canlandırıyor.

Serin bir nane tonu ile yatak takımı bebeğin daha iyi uyumasına yardımcı olacaktır. Bakım koltuğunun yanında büyük bir pencere gün boyunca odayı aydınlatır. Oda renginin cesur tonundan karanlığı önler.

2 Yaşındaki Kız Bebek Odası Fikirleri

Daha uzun süre dayanan bir kreş tercih ediyorsanız, nötr oda renklerini ve dönüştürülebilir mobilyaları seçin. Bu gri ve beyaz yeni doğan kreş, 2 yaşında bir bebek odasına dönüşüyor. Beşik bir yatağa dönüştürülebilir.

Sadece bir yürümeye başlayan çocuk için alan hoş hale getirmek için bazı ayrıntılar ekleyin. Yatağın altına büyük bir kare halı koyun. Güvenli bir zemin oyun alanı sağlar. Eğlenmek için bazı doldurulmuş hayvanlar ve kitaplar verin.

Şirin Bebek Kız Odası Fikirleri

Yumuşak pembe bir kız bebek odası harika, ancak canlı renklerin pop’larını eklemek daha çekici olacak. Bazı Hello Kitty çıkartmaları bu soluk pembe duvarı vurgular. Boşluğa sevimli bir görünüm katar.

Temayı eşleştirmek için, Hello Kitty çıkartmaları da kavisli başlığa yapıştırılmıştır. Sıcak pembe battaniye ve yastıklar odayı daha parlak hale getiriyor.

İkiz Kız Bebek Odası Fikirleri

İkizler aynı görünümleri için sevimli. Ancak, bunların birbirine benzememesi gerekir. Bir odayı paylaşmak zorunda kaldıklarında, kişisel bir dokunuş vermeye çalışın.

Bu ikiz kız kreş üzerinde monogrammed duvar ile iki beşik vardır. Bu, ikizlerinizi kişiselleştirmenin basit bir yoludur. Çeşitli duvar aksan desenleri yumuşak gri duvara parlak özellikler kazandırır.

Küçük Bebek Kız Odası Fikirleri

Küçük kız bebek odanızda çok amaçlı bir mobilya kullanın. Bu çok yönlü beşik, çekmecelere ve açık raflara sahiptir. Çekmeceler bebeğin kıyafetlerini ve diğer eşyalarını saklar. Bebekleri ve diğer oyuncakları raflarda gösterin. Yığılmış ahşap kutular masa ve depolama işlevi görür.

Artıları:

 • Yerden tasarruf edin.
 • Sorunsuz bir tasarım sunun.

Eksileri:

 • Oldukça hantal olabilir.
 • Maliyet daha pahalı.

Rustik Kız Bebek Odası Fikirleri

Kız bebek odanız için rustik tarz mı hayal ediyorsunuz? Kadınsı bir rustik fidanlığı basit yollarla tasarlayabilirsiniz. Aşağıdaki ipuçlarını okuyun:

 • Beşik üzerine özel bir ahşap adı ekleyin.
 • Pembe boyalı ahşap plakalar duvarda fon olarak ekleyin.
 • Aydınlatma olarak boynuz avize kullanın.
 • Beşik altına sevimli bir ayı şeklinde halı yerleştirin.
 • Hemşirelik alanınızda eski bir sallanan sandalye seçin.

Country Kız Bebek Odası Fikirleri

Herhangi bir oda rengi bir ülke görünümünde tasarlanabilir. Bu pembe ve gri fidanlık şık bir kır odasına ayrılabilir. Duvarı odak noktası olacak şekilde büyütün.

Sadece ülke kreş sanatlarını duvara ekleyin. Kişisel bir işaret eklemek için bir vintage adı duvar sanatı asın. Bir duvar fotoğraf galerisi oluşturmak için rustik ahşap çerçeveler seçin.

Sarı Bebek Kız Odası Fikirleri

Tamamen beyaz mobilyalarla sarı arka planın parlak bir tonu ayarlanır. Taze ve güneşli bir etki yaratır. Daha fazla doku eklemek için puantiyeli ve chevron desenleri uygulayın ve daha cesur renkler açın.

Şık bebek kız odası fikirlerimizden ilham alabilirsiniz . Hangisini tercih edersin? Küçük kızınız için güzel bir kreş tasarlamak için bazı fikirler getirin.

Bir cevap yazın