Kompakt fırınlar, imkanlarınız nelerdir?

En iyi esansların küçük şişelerde saklandığına dair çok iyi bilinen bir söz vardır ve bunun çoğu zaman doğru olduğu doğrudur. İyi bir örnek bizim kompakt fırınlar. Kompakt fırınlar, küçük veya pişirme alanı az olan mutfaklar için harika bir çözümdür. Bir tane almayı düşünüyorsanız, onlar hakkında size söyleyebileceğimiz her şeyi kaçırmayın. Kompakt mikrodalga fırınlar, kompakt buharlı fırınlar veya çok işlevli fırınlar… Önünüzde bir olasılıklar dünyası var!

Kompakt fırınların avantajları ve dezavantajları

Kompakt fırınların en büyük avantajı açıktır. Mutfakta çok fazla yer kaplamadan önemli bir cihazın keyfini çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, başka bir büyük avantajları daha var. mikrodalga fonksiyonu. Bu özellik bazılarında mevcuttur Bosch’tan kompakt fırınlar sıvıları veya yiyecekleri hızlı bir şekilde ısıtmak için mükemmeldir. Bu şekilde, iki cihazı tek bir alanda azaltılmış önlemlerle birleştirebilirsiniz. Sadece 45 cm’ye ihtiyacınız var. Böylelikle diğer cihazlar için kalan alanı bir yemekleri ısıtmak veya bir tam entegre kahve makinesi.

Ayrıca mikrodalga fonksiyonu, geleneksel bir fırının fonksiyonlarıyla birlikte yemek pişirmek için de kullanılabilir, böylece pişirme süresini% 50’ye kadar azaltır. Görüyorsunuz … tüm avantajları!

kompakt buharlı fırın

Kompakt bir fırının ölçüleri

Fırının yeni mutfağınıza sığmayacağından mı endişeleniyorsunuz? Endişelenmeyin, kompakt bir fırının tadını çıkarmak için, sadece 45 cm yüksekliğinde bir deliğe ihtiyacınız var. Bununla, farklı kompakt fırınların bir dizi olasılığına erişebileceksiniz. Kompakt fırınların boyutları ve ağırlıkları hakkında daha fazla ayrıntıya erişmek isterseniz, bunu şu adresten yapabilirsiniz: İnternet sayfası.

kompakt fırınlar

Kompakt fırınların karşılaştırmaları

Artık kompakt fırınların size sunduğu avantajları bildiğinize göre, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmeniz yeterli. Kompakt fırınlar arasında bulacaksınız buhar girişli kompakt fırınlar ve % 100 buharlı kompakt fırınlar, hem lezzetli hem de çok sağlıklı sonuçlar için mükemmel. İşte buharlı pişirmenin yiyeceklerin özelliklerini ve lezzetini çok daha iyi korumasını sağladığı kanıtlanmıştır. Denemek için ne bekliyorsunuz!

Ayrıca bir mikrodalga fonksiyonlu kompakt fırın, yiyecekleri hızla ısıtmak ve hatta pişirmek için mükemmeldir. Veya bir seçin kompakt çok fonksiyonlu fırın, mutfağınızda çok az yer olsa bile yemek pişirmenin tadını çıkarmak ve en iyi pişirme sonuçlarını elde etmek için.

Pek çok kompakt fırın modelinde şu işlevlere sahip olduğundan, temizleme konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacaktır. piroliz. Bununla birlikte fırınınızı hiç çaba harcamadan pırıl pırıl bırakacaksınız, çünkü yüksek sıcaklıkları tüm yağ ve yemek kalıntılarını yok edecektir.

Hangi kompakt fırına karar vereceğinizi zaten biliyor musunuz? Sizler için hazırlanmış birçok tarifimiz var. #CocinaLikeABosch’u ziyaret edin ve… önlüğünüzü giyin!

Yazar hakkında

'src =