Köfte hazırlamak için 7 numara

Köfte çeşitleri ve sosları, nesilden nesile aktarılan tariflerden biridir. Tarif çok önemlidir, ancak aynı zamanda köfteleri mükemmel yapan püf noktaları.

1. Domuz eti gibi yağlı et ve dana etinin daha yumuşak kısımlarını kullanın. Evde al, ancak bir kez olsun, köftenin dokusu sulu olsun ve pişirmesi daha kolay olsun.

2.Hamur için kullanın galeta unu parçalara ayır ve sütle ıslanmış. Ekmeğe doku katacak ve eti içi sulu olacak şekilde yumuşatacaktır.

3. Bir avuç ekleyin Fındık kıyma, galeta unu ve yumurta karışımına.

4. Unutma maydanoz! Ete lezzet katar.

5. Topları bitirdiğinde, rendelenmiş peynir serpin. Bu numarayı biliyor muydunuz? Onları yediğinizde, peynir sizi damakta şaşırtacak çünkü beklemiyorsunuz.

6. Toplarda bu tarifin zarafetinin bir parçası. Bir yandan köfteleri yoğurmayı ve şekillendirmeyi kolaylaştırmak için bir yumurta ile kendinize yardımcı olabilirsiniz. Bunları takip ederek de yapabilirsiniz bu basit numara keşfettik.

Köfte yapmayı Webosfritos'un bize gösterdiği basit bir numara ile öğreniyoruz.

Köfte yapmayı Webosfritos’un bize gösterdiği basit bir numara ile öğreniyoruz.

7. Kızartma Önceden unla kaplanmış topların% 50’si çabuk ve yağ ile bir tencere veya tavada olmalıdır. Daha az yağlı pişirmeyi tercih ederseniz, Hornéalas düşük sıcaklıkta yaklaşık 20 dakika.

Onları genellikle nasıl pişirirsin? Bizim tavsiyemiz şudur: yeni tarifler dene gibi pepitoria’da köfte. Bıldırcın yumurtası pişirip köftenin etiyle bir topa sarmak kadar basit. Havuç ve doğranmış soğan bazlı sebze sosu ile kısık ateşte pişiriyoruz. Badem ve beyaz şarap ekleyebilirsiniz. Biraz pişirmeye cesaret et erikli köfte Yukarıdaki aynı tekniği takip ederek. Biraz ister misin hake köfte? Balıkları parçalayın ve kıyma gibi doğrayın. Maydanoz, sarımsak, galeta unu ve yumurta ile karıştırın ve düzgün bir hamur yapın. Oradan onları toplara yuvarlayın ve tavada yuvarlayın. Yeşil bir sos hazırlayın ve topları yaklaşık 15 dakika pişirin.

Tekliflerinizi görmek isteriz #cookingwithBosch. En iyi tariflerinizin bir fotoğrafını bizimle paylaşın.

Yazar hakkında

'src =