Kıvırcık saçlar nasıl kurutulur?

Kıvırcık veya dalgalı saçlarınız varsa, kesinlikle birden fazla kez kendinize sordunuz: Kıvırcık saçlar nasıl kurutulur? Tekrar tekrar denedikten sonra buklelerinizi hala evcilleştiremiyorsanız ve sevdiğiniz stili bulamıyorsanız, aşağıdaki ipuçlarını not edin. kuru kıvırcık saç ve beğendiğin saç stilini al.

Kıvırcık saçları kurutmak için ipuçları

Saçı besler

Kıvırcık saçlar kuruma ve parlaklığını kaybetme eğilimindedir. Bu gerekli hidratlar saçınızı her yıkadığınızda maske ve saç kremi gibi kıvırcık saçlar için özel ürünler kullanın. Sadece daha beslenmiş saçlara sahip olmayacaksınız, aynı zamanda kıvrılma daha elastik olacak, şekillendirilebilir ve güçlü.

Saçları dikkatlice tarayın

Kıvırcık saçların çözülmesi zor olma eğilimindedir. Saçınızı tararken geniş kıllı bir fırça ile veya parmaklarınızla uçlarından köklerine kadar yapın.

Saçınızı kurutun

İçin curl tanımlaÖnemli olan bir difüzör ile kurutun daha kolay şekillendirebildiğiniz için. İki tip difüzör vardır, profesyonel difüzörler daha fazla ses için daha uzun parmakları olan ve kompakt difüzörler tüm bukleler için.

Saçını kuruturken kullan profesyonel bir kurutucu saçınızı kuaförde gibi tarayacağınız için saçınıza iyi bakacaktır.

Kıvırcık saçları kurutmak için Bosch profesyonel saç kurutma makinesi

Seçmeniz tercih edilir bir soğuk hava seviyesi için saça zarar verme ve difüzörü, zarar görmesini önlemek için kafa derisinden yaklaşık 20 santimetre uzağa yerleştirin. Bu şekilde nemi gideren soğuk hava ile kıvrılmayı tanımlayacaksınız.

Başlıyor kıvrılmayı uçlarda tanımlama daha fazla hacim ve esneklik elde etmek için başınızı eğmek ve saçları parmaklarınızla karıştırmak. Saç uçlarınız kuruduğunda saç şeklinizi köklere doğru şekillendirmeye devam edin. Kıvrımı şekillendirmeye başlamak ve saç stilinizi difüzör ile bitirmek için her zaman parmaklarınızla kendinize yardımcı olabilirsiniz.

Kıvırcık saç kurutma makinesi kullanın

İle profesyonel bir kurutucu ek olarak % 20’ye kadar daha hızlı kuru saç Diğerlerinden daha sessiz olduğundan saçınızı kurutmak can sıkıcı olmayacaktır. Bununla birlikte, tüm gün sevdiğiniz saç stilini de giyeceksiniz, çünkü ona sahip olduğunuzda onu düzeltebilirsiniz. Soğuk havanın soğuk konumu.

Kıvırcık kıllar eğilimli olduğundan ekstra bir artı mürekkepsiz İyon teknolojisi ile alacaksınız buklelerinizde daha fazla hareket, ve kıvrılma yok.

Biraz giyin bukleler elastik, hacim ve hareket ile.

Yazar hakkında

'src =