Karışık, modüler veya Domino plakalar. Onları biliyor musun?

Duydun mu cam seramik İndüksiyon plak ve gazlı ocak. Ama nedir domino tabağı? Dikkat edin çünkü basitçe, harika bir fikir.

Domino plakalarının temel özelliği genişlikleridir, yani geleneksel plakalara göre daha dar olmalarıdır. Ek olarak, birbirleriyle veya Premium kaplamalı herhangi bir standart plaka ile birleştirilebilirler. Sadece bunda kalmakla kalmıyor, farklılıklar da var teknoloji türleri. Bütün bunlar için, çok farklı özelliklere sahip olsalar da birçok insanın ihtiyacını karşılıyorlar.

Mutfağımda bir Domino tabağına ihtiyacım olup olmadığını nasıl anlarım

Mutfağınızda bilmeden bir Domino ocağa ihtiyacınız olabilir. Onu keşfetmenize yardım etmemizi ister misiniz? Bu gruplardan herhangi birinde kendinizi tanıyıp tanımadığınıza bakın:

  • Küçük mutfaklı evler: Bunlar için mükemmel bir cihazdır. küçük mutfak çünkü genişliği 30 ile 40 cm arası. Arasında seçim yapabilirsiniz Normal indüksiyon domino plakası, bir Domino FlexInduction kartı, azaltılmış bir alanda Bosch teknolojisine tam özgürlüğe ve erişime sahip olmak için ya da teknolojili plakalar Gaz teknolojisinde en yüksek hassasiyetle harika pişirme sonuçları sunan FlameSelect.
  • Kararsız aşçılar: Hangi tip plakayı tercih ettiğinizden emin değilseniz, neden birkaç tane seçmiyorsunuz? Emin değilseniz, her zaman farklı domino tabak modellerini birleştirebilir ve böylece hiçbir şeyden vazgeçmezsiniz. Bir gün gaza dokunur; başka, indüksiyon; başka, ızgara …
  • Deneyimli aşçılar: Mutfaktaki ilhamınızın sınırı yok ve yemeklerde farklı teknikleri karıştırmayı seviyorsunuz. Domino plakalarımızda sınır yoktur.

Piyasada hangi domino plaka modelleri var?

bosch-plaka modelleri

Sonra, hepsini görelim Modeller mevcut olan:

  • Izgara mutfağı ve doğu gastronomisini sever misiniz? Nasıl bir Teppan Yaki. Japon mutfak geleneğini 40 cm genişliğinde yoğunlaştırır. Tüm yüzeyi veya sadece ön yarı. 160ºC ile 240ºC arasında hassas bir sıcaklık kontrolüne sahipsiniz ve bunu ayrıca yemeği sıcak tut 70º C’de, yemek servisi için ideal sıcaklık. % 100 sağlıklı beslenme,% 100 demir için mükemmel bir elementtir.

Ve temizlenmesi gerektiğinde, daha kolay olamazdı: temizleme fonksiyonu. Plakanın 40 ° C’si ile kalıntıları çıkarmak için bir süngeri geçmek zorunda kalmazsınız. Temizlemeniz gereken başka bir seçenek de, pişirmeyi bitirdiğinizde ve kalan ısıdan yararlanarak, yüzeyi buz ve birkaç damla limonla temizlemektir. Kalıntıların yapışmaması için plaka sıcakken yapılması önemlidir.

  • Eğer istediğin bir gazlı ocak, pişirme sonucuna göre zaten buldunuz. Yine, küçük bir alanda harika teknoloji. Zevk almak dokuz güç seviyesi fonksiyon sayesinde tam hassasiyetle FlameSelect. LED ekran sayesinde hangi gücü seçtiğinizi ve yangında artık ısı olup olmadığını açıkça göreceksiniz. Ayrıca kullanabileceğinizi biliyor musunuz? wok oryantal bir dokunuşla süper sağlıklı yemekler pişirmek için? Gücü mükemmel sonuçlar sağlar. Ve temizliğe geri dönüyoruz. Gazlı ocağın temizlenmesinin çok zor olduğuna inananlardan mısınız? Bir şey değil! Ve bir Domino modeliyle daha fazlası. Dökme demir ızgara çok kullanışlı olduğu için bulaşık makinesine sorunsuz bir şekilde konulabilir.
  • Doğru musun İndüksiyon plak mı? Sayesinde ekstra güç 25 Baskı işleviDirectSelect kontrolü 17 pişirme seviyesi ve çift bölge FlexInducción. Ablalarını kıskanacak hiçbir şeyi yok!

Mutfakta bulacağınız en çok yönlü tabaklardan birini almak için neyi bekliyorsunuz? Hakkında herhangi bir sorunuz var mı domino tabağı nedir? Öyleyse, yorumlarda bırakın, çözmenize yardımcı olacağız.

Yazar hakkında

'src =