Kahve öğütmek: evde kendi tarifinizi nasıl hazırlarsınız

Kahveyi sevenlerden biriyseniz, farklı çeşitleri, hatta farklı kavurma türlerini bile ayırt edebilecek bir damak geliştirmişsinizdir. İleri düzey bir öğrencisiniz ve orada bir kahve içmeyi sevseniz de, evde lezzetli bir fincan içmek de istiyorsunuz. Hiç kendi kahvenizi yapmayı düşündünüz mü? Kahve öğütmek bunu başaracak ve nüanslarla dolu taze bir kahvenin tadını çıkaracaksınız.

Paketlenmiş kahveyi unutup çekirdekli satın alabilirsiniz. Bunun için sadece basit bir enstrümana ihtiyacınız var: a kahve öğütücü Bosch’ta sunduklarımız gibi. Onlardan biriyle öğütebilirsin 75 grama kadar kahve tahılda. Sadece gerekli miktarı tanka koymanız yeterlidir ve öğütücü onu öğütülmüş kahveye dönüştürmekle ilgilenecektir. Bu onun sayesinde mümkündür paslanmaz çelik bıçaklar, kahveyi hassas ve hızlı bir şekilde öğütmeyi başarır. Yerleştirdikten sonra, onu kahve makinesi.

Bosch kahve değirmeni

Evde kahveyi öğütmek ve mükemmel fincanı almak için adımlar.

İyi bir fincan kahvenin tadını çıkarmak bir lüks olmak zorunda değil. Ayrıca, evde hazırlarsanız yapabilirsiniz beğeninize ve ne zaman istersen. İçinde #cookingwithBosch Bu içeceği hazırlamak için size bazı basit adımlar sunuyoruz:

● Taze kavrulmuş kahve çekirdekleri satın alın.

Böylece satın aldığınız kahve çekirdekleri mallarını kaybetme çok yakında olanı seçmelisin taze kavrulmuş. Uzmanlara göre kahve kavurulduktan on gün sonra lezzetini kaybetmeye başlıyor.

● Kahveyi hazırlarken öğütün.

Tahılları öğütücüye koymalısınız ve hazırlamaya gittiğinde kahveyi öğütün tazeliğini ve kokusunu kaybetmemek için. Bu cihaz, iyi bir doku elde etmek için sürekli olarak taşlamaktan sorumludur.

● Kahve makinenize ekleyin.

Sahip olduğunuzda kahve, bunu sizin cihazınıza eklemeniz için hazır olacaktır. kahve makinesi. Olabilir damlamamodel gibi CompactClass Extra Bosch’tan. Kahvenizi hazırlamak için harika bir seçenek çünkü uygulama. Kahveyi rahatça yerleştirmek ve demlendikten sonra çıkarmak için çıkarılabilir bir filtre tutucusuna sahiptir.

Başka bir seçenek de tam entegre kahve makinesi, profesyonel bir kahve makinesine benzer özelliklere sahip.

Not aldın mı Bu ipuçlarını aklınızda bulundurursanız evde kendi kahvenizi yapabilirsiniz. Bol aromalı aromatik bir bardağın tadını çıkaracaksınız ve mutfağınızda yapmanın kolaylığı ile. Denemeye cesaretin var mı?

Yazar hakkında

'src =