Kahve köpüğü üzerine resim nasıl çizilir?

Geçen gün kafeteryada size ikram ettikleri kahveyi hala hatırlıyorsunuz. Yoğun aroması nedeniyle ucundaki köpük, ona eşlik eden çikolata ve köpük üzerindeki çizim ile şaşırdın. Hepimize bir sanat eserine benzeyen ve giderek artan bir şekilde tekniğimiz olan bir kahve ikram edildi. art-latteoluşan kahve köpüğüne resim çizin, daha popüler hale geliyor.

Çizim ile kahve

Art latte tekniği ile kahveye resim çizmeyi öğrenin.

Fikri beğendiyseniz ve kahvaltı kahvenizle veya evinizdeki misafirlerinizle herkesi şaşırtmak istiyorsanız, size adım adım anlatacağız. kafede resim nasıl çizilir.

1.Kahveyi kahve makinesinde yapın en çok sevdiğin gibi.

Onun için en iyisi art-latte sütlü kahveler mi cappuccino ya da kahveli süt çünkü büyük kaplarda servis edilirler ve bol süt köpüğü içerirler.

Köpük kahve

2. Süt köpüğünü hazırlayın.

İle kahve yaptıysanız süper otomatik kahve makinesi, seçeneği seçin süt köpüğü sütü kremsi, parlak ve kadifemsi yapmak için.

Süper otomatik kahve makinesi ile süt köpüğü yapın.

Diğer tüm durumlarda, yapmanız gereken sütü 140ºC’ye ısıtın ve yardımıyla köpüğü oluşturun süt köpürtücü ya da içine koy hava geçirmez cam sürahi ve sallayın. Beklenen sonuca ulaşmak için köpüğün kalın olması önemlidir.

3. Çizime başlayın!

En iyi kontrol ettiğiniz elinizle sürahiyi sütün olduğu yerde tutun ve diğer elinizle hafifçe eğeceğiniz kahve fincanı. Sonra sütü zikzak bir hareketle dökün, sürahiyi ve bardağı, sütü bardağın ortasına boşaltana kadar yaklaştırın. Bu olarak bilinir “Serbest dökme”.

Resmi yapmak için süt köpüğünü zikzak yaparak kahveye dökün.

Elinizde, orantısız hareketlerle, çizmek istediğiniz şeyin taslağını oluşturun: bir çiçek, bir kalp, soyut bir figür, bir hayvan … seçenekler sonsuzdur!

Kafede istediğiniz tüm çizimleri yapabilirsiniz.

Tekniği ile “Gravür”, Kekleri delmek için tahta kürdan veya kürdan gibi sivri uçlu bir aletten oluşan, süt köpüğünde ince çizgiler çizerek çizimi ana hatlarıyla çizmeye bakın.

Kahvenin üzerindeki çizimler kürdan ile yapılmıştır.

4. Keyfini çıkarın ve sessizce kahvenizi alın.

Kahvenin kremsi bir dokusu ve eşsiz bir aroması olacaktır.

Bu, tarafından kullanılan tekniktir en iyi baristalar ve bazen onu kendi gözlerinizle görmek, adım adım okumaktan daha kolay olduğu için, sizi bir video evde pratik yapmanıza yardımcı olmak için.

Bu fikri beğendin mi ama o kadar zamanın yok mu? Hiçbir şey olmuyor! İki seçeneğiniz var: kullanma kahvede çizim yapmak için şurup, bunda gördüğümüz gibi bir kürdan yardımıyla yaratılışınızın ana hatlarını çizmek video.

Şuruplu kahve resimleri çizin.

Ayrıca, özel sitelerde satılan şablonları kullanabilir ve kahve üzerine çizim yapmadan kakaoyu serpebilirsiniz..

Kahve çizmek için şablonlar.

Bunu evde yaparsanız, kreasyonlarınızı görmeyi çok seveceğiz. Fotoğrafınızı bizimle paylaşın Facebook Ö Twitter!

Yazar hakkında

'src =