Kahvaltı Takımı Oluşturma

Bir projeyi yönetmenin zorluklarından biri, bir grup insanın bir ekibe nasıl dönüştürüleceği, aynı konuda farklı görevlerde ayrı ayrı çalışan ve farklı rolleri olan bireylerin bir koleksiyonundan, her biri ile işbirliği yapan üyelerin oluşturduğu bir ekibe nasıl ulaşılacağıdır. diğeri, ortak bir bağlılık duygusuyla ve aynı amaca yönelik tek bir varlık olarak sinerjik olarak hareket ederek. Kulağa neredeyse imkansız ve şiirsel geliyor, değil mi?

Emsan,karaca red rose,cemile,linens,hello kitty, lovely,blau,perla,mavi,beyaz,32,lavender,kare,üçgen,seti,sofra,sade,6,12,porselen,42,parça,hello kitty ,fiyatları,en ucuz,inci,24,alice,madre,stoneware,sufi,bambu,navy,27,neva,spring,taşpınar,blau,spring,kahvaltı takımı,modelleri

Emsan,karaca red rose,cemile,linens,hello kitty, lovely,blau,perla,mavi,beyaz,32,lavender,kare,üçgen,seti,sofra,sade,6,12,porselen,42,parça,hello kitty ,fiyatları,en ucuz,inci,24,alice,madre,stoneware,sufi,bambu,navy,27,neva,spring,taşpınar,blau,spring,kahvaltı takımı,modelleri

Benim açımdan, bu ideal duruma ulaşmak çok çaba ve zaman alabilir, çünkü sonunda bir grup insanın kültürünü ve değerlerini değiştirmeye çalışıyorsunuz, ancak herkesin almak için yapabileceği birkaç şey var daha yakın. Adım adım atın ve hedeflerinizi açıkça aklınızda bulundurun.

Hedefiniz, ekip içi kişilerarası ilişkileri ve arkadaşlığı teşvik etmek mi? Bu bazen büyük takımlar için özel olarak zor bir görev olabilir, ancak bunu etkilemek için kesinlikle yapabileceğiniz bir şey vardır. Neden “basit” bir Takım Kahvaltısı ile başlamıyorsunuz?

Size bir Takım Kahvaltısı yapmanın iyi nedenlerini göstereyim.

Günün en önemli yemeği nedir?

Evet, kahvaltı. Sabaha iyi bir kahvaltı ile başlamak, iş günü için daha zihinsel ve fiziksel olarak hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Takım çalışması

Takım kahvaltınızı işbirliğini artıracak şekilde düzenleyebilirsiniz, örneğin onlardan farklı şeyler paylaşmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca zamanı, alanı, masayı vb. Organize etmek için yardım isteyebilirsiniz.

Kültürler arası alışveriş

Ekibinizden ülkelerinden tipik bir şey hazırlamasını veya satın almasını isteyin. İnsanlar egzotik tatları tatmayı sevecekler ve aynı zamanda köklerinin bir kısmını gururla paylaşma fırsatına sahip olacaklar.

İletişim

İnsanlara herhangi bir konuda samimi bir ortamda özgürce konuşma şansı vermek, yüksek performanslı bir ekip olmak istiyorsanız hayati olan sözlü ve sözsüz iletişimi geliştirebilir.

Liderlik ve güven

Evet, kahvaltı ile ilgisi yok gibi gelebilir. Ancak, diğer herhangi bir takım etkinliğinde olduğu gibi, tehdit edici olmayan, rahat ve dostane bir durumda olmak insanların doğal davranmalarına ve güven geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Davranışlarını gözlemleyin ve büyümelerine yardımcı olmaya çalışırken bu bilgiyi akıllıca kullanın.

Eğlence!

Eğlence ve mutluluk, mutluluk ve eğlence… ve yaratıcılık, motivasyon, daha yüksek moral ve rahatlama… Eğer ortak bir kahvaltıdan daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız, örneğin bazı komik kısa videolar oynatabilirsiniz. Gülmek hayattır.

Bir sonraki seviyeye taşımak ister misin? “Kahvaltı gerçeğini veya cesaretini” deneyin:

Talimatlar:

1. Ekibe sert haşlanmış yumurta getirmesi için bir kişi atayın. Bir tane çiğ bırakın.

2. Çiğ yumurtayı kim alırsa, gerçeği ya da cesaretini oynamak zorundadır.

3. “Kurban” bir dahaki sefere yumurtaları getirir. ”

Takımınızın davranışına ve takdir ettiklerine bağlı olarak, takım kahvaltınıza ekleyebileceğiniz birçok aktivite vardır.

Sağlığın ve sağlığın teşviki

İnsanların meyve, sebze, smoothies getirerek sağlıklı uygulamalar yapmasını seviyorum… Yaratıcılaşıp daha ayrıntılı bir tarif hazırlarlarsa daha iyi olur, sağlıklı beslenmenin sadece bir seçim olduğunu gösterir.

Bağ kurma ve güven oluşturma

Kendisi için konuşur. Bu birbirini öğrenmek, saygıyı artırmak ve güven inşa etmek için harika bir fırsat.

Kültür

Bir takımın kültürünü değiştirmek zor bir iştir. Değerler ve vizyon hakkında konuşuyoruz ve ekip kahvaltısı onları güçlendirebilir. Bu nedenleri denemek için yeterince iyi bulduysanız, herkesin aynı heyecan seviyesini paylaşmamasını bekleyin. Benim tavsiyem: 3 veya 20 olsanız bile, katılmaya devam edin, katılanlar deneyimin tadını çıkaracak ve heyecanı yaymada müttefikiniz olacaklar. Herhangi bir kültürel değişikliğin çok zaman ve çaba gerektirdiğini unutmayın, pes etmeyin.

Gördüğünüz gibi, takım arkadaşlarınızla birlikte kahvaltı yapmanın veya başka bir öğün yemenin birçok nedeni var.

Takım Kahvaltımız düzenli bir program oluşturmak için sistemik bir konsensüsle başladı (bu başka bir yazı için olabilir), ayda bir kez yapıyoruz, ki bu iyi bir başlangıç ​​noktası olduğuna inanıyorum. Bu süre zarfında, daha önce bahsedilen şeylerin çoğunun doğal olarak gerçekleştiğini, bazılarının zamana ihtiyacı olduğunu gözlemledim, ancak her şeyden önce bunu düzenlemek için azim gerektiriyor. İnsanlar bir rutin oluşturmalı ve buna alışmalıdırlar, zamanla o anı geri kalanıyla paylaşmaktan daha rahat hissedeceklerdir, sonuçlar uzun vadede görülecektir.

Birçoğunu yapmadığımızdan, hala harika yapma sürecindeyiz, bir sonraki adım: gerçeği veya cesaret oyununu denemek. Sevip sevmeyeceklerini kim bilebilir? Ama denemezsen asla bilemezsin, değil mi?

Umarım bu yazı size kendi Takım Kahvaltısını organize etme isteğini vermiştir. Bunu zaten yapanlar için deneyimlerinizi paylaşın!

Kahvaltı ve insanların bir sevgilisi olarak sadece söylemek istiyorum: Eğer iyi bir şirket tarafından çevrili gıda her zaman daha iyi tadı ve şirket gıda çevresinde çok daha iyi zevk olacaktır.

Bir cevap yazın