Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Kadınlar kulübü elektrik süpürgesi tavsiye

2021’nin en iyi 10 elektrikli süpürgesi – karşılaştırma ve rehber Hepimiz evimizin her zaman hazır olmasını seviyoruz . Sağlıklı bir ortamda yaşadığımız duygusu ve konforla yalın ayak yürüyebileceğimiz bir zemin. kadınlar kulübü elektrik süpürgesi tavsiye,elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü, kadınlar kulübü elektrik süpürgesi tavsiye , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü, En iyi süpürge markası Kadinlar Kulübü , Hangi elektrik […]

03 Ocak 2021 - 14:13 'de eklendi ve 862 kez görüntülendi. A+A-

Kadınlar kulübü elektrik süpürgesi tavsiye

2021’nin en iyi 10 elektrikli süpürgesi – karşılaştırma ve rehber

Hepimiz evimizin her zaman hazır olmasını seviyoruz . Sağlıklı bir ortamda yaşadığımız duygusu ve konforla yalın ayak yürüyebileceğimiz bir zemin. kadınlar kulübü elektrik süpürgesi tavsiye
,elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü,

kadınlar kulübü elektrik süpürgesi tavsiye , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü, En iyi süpürge markası Kadinlar Kulübü , Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz , Elektrikli süpürge tavsiye 2020 , En iyi elektrik süpürgesi markası 2020 , Dikey süpürge tavsiye 2020 Kadinlar Kulübü , En iyi dikey süpürge Kadinlar Kulübü , En çok satılan elektrik süpürgesi , En iyi şarjlı süpürge Kadinlar Kulübü,

Katılıyoruz değil mi?

Ama sonra acı gerçek geliyor: Zaman eksikliği sizi bunaltıyor ve görevler birikiyor. Toplam, bu her zaman değil (neredeyse hiçbir zaman) istediğiniz gibi her şeydir.

Panik yapma! Hayatında bir elektrikli süpürgeye ihtiyacın var .

Elektrikli süpürgenin size verdiği temizlik kalitesine başka hiçbir şekilde ulaşılmayacaktır. Süpürge ile süpürmek tozun yarısının toplanmasına ve diğer yarısının yayılmasına hizmet eder, bu nedenle alerjiniz varsa veya evde bebeğiniz varsa unutun. Bir elektrikli süpürge bunu çözer. Sadece piyasadaki farklı tipler arasında karar vermelisiniz : kızak, kablosuz , akıllı robot ve ıslak / kuru vakum.

Merak etmeyin, karar vermenize yardımcı oluruz. Farklı tip ve modelleri karşılaştırdık ve 2020’de size en başarılı olanları gösterdik. Mevcut elektrikli süpürgelerin size neler sunduğunu öğrendikten sonra, evinizi süpürme hakkında bir daha asla duymak istemeyeceksiniz!

2020’nin En İyi 10 Vakumu

İşte aradığınız liste: teknik özellikleri ve paranın karşılığını dikkate alarak mevcut tüm tipler arasından seçilen , analiz edilen ve seçilen en iyi elektrikli süpürgeler .

Tüm bu modeller, bu ilk 10’da yer almaya değer. Artılarını ve eksilerini tarttıktan sonra karar vermek ve karşılaştırmamıza bir göz atmak size kalmış .

10. Kärcher WD3

Sıvılara uygun ve büyük bir hazneye sahip güçlü bir elektrikli süpürge: dış mekanlarda veya evcil hayvan tüylerini süpürmek için mükemmel.

Tür: kızak

Güç: 1.000 W

Gürültü: 73 dB

Özerklik: kablo

Model basittir, ancak 1000 W, 17 litrelik devasa bir depo ve A + verimliliği sağlayan harika bir emiş gücüne sahiptir. İşte tam da bu nedenle , evcil hayvanı olan ve evi tüylerden uzak tutmak isteyenler için çok değerli bir elektrikli süpürge .

Büyük emiş kapasitesi her şeyi bir adım öteye taşır, işte bu nedenle depo odası veya garaj gibi olağanüstü temizlik için sahip olmak isteyeceğiniz elektrikli süpürgedir . Ayrıca bahçe alanlarında veya benzeri bazı dış mekan çalışmaları için de faydalı olacaktır .

Bu, ev tipi bir elektrikli süpürge olmadığı anlamına mı geliyor? Hayır! Evde size hizmet eder. Diğer modellere göre daha hantal olmasına rağmen taşıma kolu ve dört tekerleği hareket etmeyi çok daha kolay hale getiriyor . Ayrıca, aşağı eğilmek ve ardından çalışmaya devam etmek zorunda kalmadan tüpü anlık olarak desteklemek için bir “park” konumuna sahiptir.

Elektrikli süpürge ile birlikte gelen aksesuarların dışında markanın kataloğunda çeşitli temizlik kitleri de sunulduğu unutulmamalıdır . Özel bir filtre ile şöminelerdeki veya mangallardaki külleri ve kaba kirleri temizleyebiliriz. Ayrıca, örneğin çakıl gibi vakumlanamayan zeminleri temizlemek için çok kullanışlı olan bir üfleme işlevine sahiptir.

Bu Kärcher WD3’ten gelişmişlik beklemeyin, ancak hem iç hem de dış mekanlarda iyi bir işlevsellik düzeyi beklemeyin .Artıları

 • Çok ucuz
 • Güçlü
 • Sıvı karşılığı nakit
 • Büyük kapasiteli tank

Eksileri

 • Hacmi
 • Sarf malzemeleri kullanın: filtre ve kağıt torbalar

9. Rowenta Kompakt Güç Siklonik

Güçlü, sessiz ve kullanışlı: Evde bulunabilecek basit kızaklı elektrikli süpürge.

Tür: kızak

Güç: 750W

Gürültü: 79 dB

Özerklik: kablo

Bu yıl kızak elektrikli süpürgelerinde en başarılı olan Rowenta ev önerisi , Rowenta Compact Power Cyclonic: basit bir model ama bu , ev tipi bir elektrikli süpürgeden istediğimizi fazlasıyla karşılıyor .

Üretici tarafından açıklanan 750W güç , sert zeminlerde çok iyi bir performansla iyi kullanılıyor .

Bu sahiptir iyi emme kapasitesini biz kilim vakum, özellikle o kadar ki hatta bazı “emme etkisi” neden olabilir. Dengeyi sağlamak için tutacağın üzerindeki tırnağı açmalı ve biraz güç kaybetmesine izin vermeliyiz. Çalışıyor, ancak belki de bir güç regülatörü bu yönü iyileştirmek için takdir edilecektir.

Piyasadaki en sessiz modellerden biri olmasa da (79 dB), siz de çalışırken özellikle can sıkıcı değil. Buna ek olarak, onun filtre tozunun 99.98 kadar% tutabilmekte .

Cihaz siklonik teknolojiye ilavedir ve bu nedenle torbasızdır . Deposu çok büyük değildir (1,5 litre), ancak günlük temizliğe mükemmel yanıt verir. 5 kg ağırlığına rağmen diğer benzer modellere göre daha kompakt bir görünüme sahiptir ve iki büyük arka tekerleği sayesinde kullanımı kolaydır .

Her tür zemin için çalışan bir fırça ile donatılmıştır ve döşeme için kısa bir fırça ve oluklar için başka bir fırça içerir . Temel temizlik için yeterli.

Sonuç olarak, Rowenta Compact Power Cyclonic, makul bir fiyata evde bulundurmak için iyi bir kızaklı elektrikli süpürgedir .Artıları

 • İyi fiyat
 • Güçlü vakum
 • Oldukça uzun kablo

Eksileri

 • Aspirasyon o kadar güçlü ki bir “emme etkisi” oluşturabilir
 • Tek bir güce sahiptir

8. Taurus Ultimate Lityum

Çok yönlü, kablosuz, torbasız bir elektrikli süpürge. Fazla çaba harcamadan hızlı temizlik için idealdir.

Tür: süpürge

Güç: 22V

Gürültü: 78 dB

Özerklik: 30 dakika

Bu Boğa , her alanda iyi bir iş çıkarır ve hiçbirinde mükemmelliğe ulaşmasa da, sahip olduğu fiyat için fazlasıyla kabul edilebilir.

Şüphesiz, güçlü yanlarından biri ağırlıktır: Taurus Ultimate Lithium’u piyasadaki en hafif elektrikli süpürgelerden biri yapan ve tek elle kullanımı kolay hale getiren sadece 2 kilodur .

Aynı zamanda çok pratik bir ekstra içerir: motorlu fırçada aydınlatması vardır, böylece karanlık alanlara , örneğin mobilyaların altına koyabilir ve süpürmek istediğimiz kiri iyi görebiliriz.

Bir başka ilginç nokta: tüp çıkarılırsa , örneğin araba koltukları için kullanmak üzere rahat bir el tipi elektrikli süpürgeye sahip olacağız ; diğer süpürge süpürgelerinde bulunmayan bir işlevsellik.

Güç (22,2 V) daha fazlası olmadan yeterlidir. Belki de çok zorlu temizlik için kullanacaksak biraz kısa olacak ama bir evin günlük bakımı için yeterli . Evcil hayvanınız varsa, daha yüksek bir güç bulmak isteyebilirsiniz.

Elbette, Taurus Ultimate Lithium’un bir çantası yok , ancak Taurus’un siklon vakumları dediği bir Siklon Sistemi var. Tank kolaylıkla boşaltılır ve HEPA filtreleme sistemine sahiptir .Artıları

 • Çok hafif
 • Elde taşınabilir vakuma dönüşür
 • Karanlık alanlar için hafif fırça

Eksileri

 • Sadece iyice temizlemek için bir şeye güç verin

7. Bosch Atlet

Mobilyaların altını temizlemek için pratik ve kapasitesi iyi olan mafsallı kablosuz elektrikli süpürge.

Tür: süpürge

Güç: 25.2V

Gürültü: 83 dB

Özerklik: 60 dakika

Bosch Athlet, yelpazesindeki en büyük kapasiteye (0,9 L) sahip olanlardan biridir . Kablo olmadan çalışır ve 25,5 V değeri, minimum güçte emilerek yerine getirilen 60 dakikaya kadar kullanım otonomi sağlar ; orta güçte yaklaşık 40 dakika olabilir.

Emme tepkisi çok doğrudur ve hatta belirli bir boyuttaki pisliği iyi bir şekilde toplar. Ayrıca , son teknoloji ürünü olmayan bir vakumun sınırlamaları dahilinde de olsa , evcil hayvan tüylerini de süpürür .

4,2 kg olmasına rağmen tek elle çok iyi işler. Depozitonuz, birden fazla temizlik günü için yeterlidir . Çok rahat olan bir ayrıntı , elektrikli süpürgeyi mobilyaların altına kaydırmamıza ve eğilmeden neredeyse yatay hale getirmemize olanak tanıyan mafsallı fırçadır .

Mekanizmanın temizlenmesini kolaylaştırmak için fırça silindirleri çıkarılabilir . Pratiktir, ancak fırçanın yuvarlak şekli tüylerin kıvrılmasına neden olur ve özellikle evde evcil hayvanlarınız varsa, onları çıkarmak biraz külfetli olabilir.

Filtrenin içindeki kirden dolayı havanın gücü azaldığında bizi uyarmak için çok pratik bir sensöre sahiptir .

Bosch Athlet ayrıca dik bir pozisyonda park eder , bu nedenle az depolama alanı olan evler için mükemmeldir.Artıları

 • Alçak alanlar için mafsallı fırça
 • İyi güç
 • Büyük kapasiteli tank

Eksileri

 • Vaat ettiğinden daha az özerklik
 • Oldukça yüksek sesle

6. Rowenta Air Force Serenity

Kablosuz süpürme, üçgen fırçası sayesinde çok verimli, tüm köşeler için mükemmel.

Tür: süpürge

Güç: 25.2V

Gürültü: 72 dB

Özerklik: 70 dakika

Bu elektrikli süpürge, kendisinden beklenene mükemmel bir şekilde yanıt verir: temizliğe başlamak için tembelleşmemek için çok rahat bir kullanım ile doğru güce sahip bir cihaz .

25,2 V ile bakımı 70 dakika otonomiyi aşmayan mekanlar için iyi bir seçimdir.Yaklaşık 6 saatlik bir şarj süresi en hızlı değildir , ancak biraz çözülemeyen hiçbir şey yoktur. planlama.

Diğer benzer elektrikli süpürgeler gibi, torba kullanmaz . Buna karşılık, 600 ml orta kapasiteli, kolaylıkla boşaltılabilen bir depoya sahiptir .

3,02 kg’lık ağırlığı, temizlik biraz daha uzun sürerse biraz yorucu olabilir. Buna karşılık marka, her köşeye giren üçgen şekilli fırça sayesinde süpürmeyi kolaylaştırıyor ve harika olan tamamen dikey ve sabit bir park pozisyonumuz var.

Bir süpürge süpürgesi olduğu düşünüldüğünde 72 dB’si oldukça “sessiz” görünüyor.

Genel olarak, bu Rowenta Air Force Serenity rahat ve fiyatına göre ayarlanmış özellikler .Artıları

 • İyi fiyat
 • İyi özerklik zamanı
 • Üçgen köşe fırçası

Eksileri

 • Uzun süre kullanırsanız 3,02 kg ağırlaşabilir

5. iRobot Roomba 605

Günlük bakım için teknolojik komplikasyonlar içermeyen sağlam, verimli bir robot elektrikli süpürge.

Tür: robot

Güç: 33V

Gürültü: 68 dB

Özerklik: 120 dakika

Roomba zaten bir robot elektrikli süpürge klasiğidir . Uzun yıllardır piyasada bulunan ve güvenilir, verimli ve dayanıklı cihazlar sunduğu için tüketicilerin güvenini kazanmıştır.

En çok satan modellerden biri, her türlü yüzeyde çalışabilen, çok sağlam ve dayanıklı bir cihaz olarak sunulan bir temel olan 605’tir.

İki fırça ile donatılmış olarak gelir : birincisi kiri alır, ikincisi onu alır . Kenarları temizlemek için üçüncü bir fırça kullanılır . Halılar dahil her türlü zemine otomatik olarak uyum sağlar. Ve evcil hayvan tüyleriyle iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor . İşi bittiğinde üsse döner ve yeniden şarj olur.

Operasyon çok sezgisel . Programlanmasına gerek yoktur, sensör sistemi sayesinde mobilya ve düzensizliklerden (merdiven gibi) kaçınarak evin içinde dolaşmaya başlamak için sadece “temizle” düğmesine basın.

Bu model evin haritasını çıkarmaz , yani rastgele hareket eder, bu nedenle aynı yerden birden fazla kez geçtiğini veya vakumlama yapmadan küçük bir alanı terk ettiğini görebilirsiniz. Bu, basitçe daha uzun süre çalışmasına izin verilerek çözülür. Temizlik alanını sınırlamakla ilgileniyorsak , robotun ilerlemesini engelleyen görünmez (kızılötesi) bir duvar olan sanal bir duvar satın alabiliriz .Artıları

 • Teknolojik olarak basit
 • İyi emme kapasitesi
 • Uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır

Eksileri

 • Programlanabilir değil
 • Evin haritasını çıkarmaz

4. Bosch Relaxx’x

Piyasadaki en sessiz elektrikli süpürgelerden biri.

Tür: kızak

Güç: 700W

Gürültü: 66 dB

Özerklik: kablo

Eğer siz elektrikli süpürge karakteristik gürültü ile rahatsız bir bebek varsa, rahatsız ettiğim ya da ürkek hayvan istemiyorum, sen ne vaat yaptığı bir seçenek karşı karşıya.

66 dB ile Bosch Relaxx’x, piyasadaki en gizli modellerden biridir . Kapıyı kapatırsanız, yan oda çalıştığını zar zor anlayacaktır.

Filtreleme başka bir güçlü noktadır. Birincisi,% 100 yıkanabilir bir HEPA filtreye sahiptir, bu yüzden bize yedek parça tasarrufu sağlar. Öte yandan, Torbasız sensör, toz hava akışını azalttığında ve filtreleme sistemini kendi kendini temizlemeye başladığında devreye girer .

700 W’lık gücü, evcil hayvan tüylerini süpürürken bile oldukça etkili olan 100 V’luk emiş gücüyle iyidir . Kilim durumunda biraz kısa olabilir , bu nedenle eviniz halı kaplıysa daha spesifik bir elektrikli süpürge ilginizi çekebilir.

3 litrelik büyük bir deposu vardır ve bu nedenle , depolamak için büyük bir yere ihtiyaç duyacak belirli bir hacimde elektrikli süpürgedir . Fırçalar da diğer modellerden biraz daha büyüktür ve birlikte 7 kilo ağırlığındadır, bu nedenle alana ihtiyacınız vardır.

Buna karşılık, içerdiği tekerlekler hareketliliği büyük ölçüde kolaylaştırıyor . Ekstra uzun kablo (11 metre) zaten cihazı hareket ettirmeden eylem mümkün olan en büyük yarıçapına sahip üzere tasarlanmış gibi.

Alanınız varsa ve büyük bir boşluğa aldırış etmiyorsanız, bu Bosch Relaxx’x sizin modeliniz olabilir.Artıları

 • Çok sessiz
 • Temizlemesi kolay
 • Mükemmel filtre sistemi

Eksileri

 • Yeterince işgal ediyor

3. Kärcher SE 4002

Her şey için çalışan ancak bir ekstra olan bir elektrikli süpürge: döşeme temizliğinde inanılmaz sonuçlar.

Tür: kızak

Güç: 1.400 W

Gürültü: 73 dB

Özerklik: kablo

Kärcher SE 4002, ıslak ve kuru elektrikli süpürgelerin tüm avantajlarına çok ilginç bir işlevsellik katar: her türden tekstili temizlemek için idealdir : halılar, kilimler, şilteler, kanepeler …

Bunun için tankta biri kirli su diğeri temiz olmak üzere iki adet 4 + 4 litrelik tank bulunmaktadır. Kapasite fazla değildir, temizlik uzun sürerse çalışmaya devam etmek için boşaltmanız ve / veya yeniden doldurmanız gerekecektir. Suyu ısıtma seçeneğiniz yok ancak zaten sıcak olarak dökmeye çalışmanızı ve etkinliğinin nasıl arttığını görmenizi tavsiye ederiz.

Döşeme için çok pratiktir . Nozulu değiştirmeden aynı hareketle püskürtmenizi ve vakumlamanızı sağlayan 2’si 1 arada sisteme sahiptir . 1400W’tan az olmamak üzere çok fazla güce sahip olduğu için nemin büyük bir bölümünü giderebildiğini vurgulamak önemlidir Kumaşları yüzde yüz kuru bırakmaz, ancak kurutma kesinlikle uzun bir yol kat eder.

Bu işlevin dışında, hem kuru çalışmak (bunun için filtre ve torba kullanmak zorundayız) hem de ıslak, hem evin içinde hem de dışında, garajda veya garajda kullanım için pratik, yüksek performanslı, çok amaçlı bir elektrikli süpürgedir. Bahçe.

Bu tip elektrikli süpürge, endüstriyel olmamakla birlikte, gücü iyi bir boyutla birleştirir ve çok sağlam olduğu ve ağa bağlı çalıştığı için yoğun temizlik için şiddetle tavsiye edilir .

Bu Kärcher SE 4002, önüne koyduğunuz her şeye dayanmaya hazırdır .Artıları

 • Tekstil için mükemmel
 • İyi kurutma işlevi
 • Kuru elektrikli süpürge olarak da güçlü

Eksileri

 • Sadece elektrikli süpürge arıyorsanız, daha ucuz seçenekler de var

2. Xiaomi MI Vakum V1

Akıllı elektrikli süpürge: Akıllı telefonunuzdan programlayın ve temizliği unutun.

Tür: robot

Güç: 55V

Gürültü: 66 dB

Özerklik: 120 dakika

En çok cep telefonlarıyla tanınan Xiaomi, bir süre önce diğer akıllı cihaz türlerini pazara sunmaya başladı. Elektrikli süpürgeler alanındaki atılımları doğrudan robot elektrikli süpürgeler ile başladı ve evin markası olan minimalist bir tasarımla çok rekabetçi fiyatlarla üst düzey teknoloji sunuyorlar .

Xiaomi MI verimli ve sessizdir . İyi emiş gücü ile 250 metrekareye kadar zeminleri vakumlama kapasitesine sahiptir. Filtre ve 0,42 litrelik toz haznesi üstte bulunur ve bu da cihazın temizliğini kolaylaştırır .

Bağlandıktan sonra odalar haritalanabilir ve cihaz organize bir şekilde çalışarak vakumlama olmadan köşe bırakmaz. Ayrıca sensör harika çalışıyor ve mobilyaların üzerine takılmıyor . Çok düzgün hareket ediyor.

İnternet bağlantısı olmadan temizlik yapılabilir , ancak bundan daha fazlasını elde etmek için yapmak ilginçtir. Marka, İspanyol pazarına biraz daha fazla uyum sağlamayacaktı: talimatlar yalnızca Çince geliyor ve başlatmanıza yardımcı olacak bir eğitim almak için internette arama yapmanız gerekiyor.

Söylediğimiz gibi, bununla kafanızı kırmanız şart değil çünkü elektrikli süpürge aynı şekilde çalışıyor, ancak bunu yapmamak, bu Xiaomi MI Vakum V1’in bize sunduğu, az olmayan tüm teknolojik olanakları boşa harcıyor.

Ancak yine de daha fazlasını istiyorsanız, vakumlama ve fırçalama işlevlerine sahip 2’si 1 arada bir robot olan Xiaomi MI Vacuum 2’ye (Roborock S50) göz atabilirsiniz .Artıları

 • Etkili vakumlama
 • Bağlantı
 • Uygulamadan Yönetim (İngilizce ve İspanyolca)

Eksileri

 • Talimatlar Çince

1. Dyson Big Ball Multifloor 2

İyi hareket kabiliyetine ve siklonik vakumun büyüsüne sahip bir kızak.

Tür: kızak

Güç: 170W

Gürültü: 80 dB

Özerklik: kablo

Dyson kızakları arasında Big Ball Multifloor 2 öne çıkıyor : “sadece” 170 W güce sahip bir model. Başka herhangi bir markada yetersiz kalacak olan bu, markanın kendi çift ​​siklonik vakum sistemi sayesinde etkili bir elektrikli süpürgeye dönüşüyor .

Pnömatik bir fırçayla birleştirilen güç , tüm zemin türlerine uyum sağlar ve mikroskobik parçacıkları bile yıkamak için bir “vantuz” etkisine sahiptir.

Bununla birlikte, bu boş etkinin üstesinden gelmek, halınız veya çok sayıda kiliminiz varsa rahatsız edici olabilir çünkü çok fazla güce ihtiyacınız vardır. Kutu ayrıca çok işlevli bir aksesuar ve köşeler ve merdivenler için başka bir aksesuar içerir .  

Kızak süpürgelerinde bakılması gereken bir şey olan hareketlilik sorun değildir. “Top” modelleri, merkezi bir bilye sayesinde makine kendi üzerinde döndüğü için kullanımı büyük ölçüde kolaylaştıran bir tasarıma sahiptir . Çok sağlamdır, engelleri aşar ve hareket ettirmek fazladan çaba gerektirmez.

Ek olarak, Dyson Big Ball Multifloor 2 , yuvarlak şekli sayesinde yalnızca düştüğünde düzleşmesini sağlayan devrilme önleyici bir sistem ekler .

Toplamda ağırdır, 10 kg’ın biraz üzerindedir. Açıkça zeminde sürüklemek için tasarlanmıştır, ancak daha yüksek yerlere ulaşmak için elinizle tutarsanız, fark edeceksiniz. Buradaki fikir, bunu yapmamanızdır: çünkü 1.250 cm’ye kadar uzatılabilen ekstra uzun sapa sahiptir .

Genel olarak, mükemmel bir sonuç verir ve 1,8 litrelik tankı , herhangi bir zamanda toza dokunmanıza gerek kalmadan, tek bir hareketle kolayca boşaltılabilir.

Belki de 80 dB’si istediğimizden biraz daha yüksek ses çıkarıyor , ancak Dyson Ball Multifloor 2 bu küçük fazlalığı verimlilik ve işlevsellikle telafi ediyor.Artıları

 • Tüm Dyson’lar gibi harika emiş gücü
 • 360 ° mafsallı kol
 • Devrilme önleyici sistem

Eksileri

 • Fiyat: marka ödenir
 • Ağır ve çok yer kaplıyor

Önerilerimiz

En eksiksiz elektrikli süpürge: Kärcher SE 4002

Bu Kärcher bizi tek bir nedenden dolayı kazandı: hemen hemen her şeyin üstesinden gelebilir . Yani, gerçekten çok yönlü bir elektrikli süpürge istiyorsanız, bu modele dikkat etmeniz gerekiyor.

Aynı şey bir matkaptan gelen tozu kaba kir veya garajdaki su sızıntısı olarak emer . Ayrıca şömine veya barbeküdeki külleri toplayabilir ve üfleme işlevini terasları veya bahçeyi temizlemek için kullanabilirsiniz .

Ancak farkı yaratan, döşemeleri, halıları ve yatakları derinlemesine temizlememizi sağlayan püskürtme işlevidir . Sadece süpürmek değil, sabunlu bir temizlik yapmak ve kumaşları pratik olarak kuru bırakmak.

Bu modelin “ama” nedir? Saklamak için alana ihtiyacınız var , bu yüzden bir apartman dairesinde yaşıyorsanız, onu düşünmeyin bile. Büyük evler için bir elektrikli süpürgedir ve dış mekanlarda daha iyidir, çünkü bundan en iyi şekilde yararlanacağınız yer burasıdır.

Şimdi eğer alan bir sorun değilse, bu boşluk harika bir satın alma – hepsini yapıyor .

En ucuz elektrikli süpürge: Rowenta Compact Power Cyclonic

Rowenta evinden gelen bu kızak, bir elektrikli süpürgeden isteyebileceğimiz her şeyi karşılıyor ve ürünün kalitesinden ödün vermeden piyasada bulabileceğimiz en ucuzudur.

Öyle yüzeylerde her türlü çalışma için bize izin verir oldukça güçlü elektrik süpürgesi hatta halı üzerinde, iyi bir performans ile. Sonucu hassas şekilde ayarlamak için bir dizi değiştirilebilir fırça ile birlikte gelir .

Diğer benzer modellere göre biraz daha ağır olmasına rağmen bunu oldukça iyi telafi ediyor, tamamen dönen ön tekerlek sayesinde hareket kabiliyetini artırıyor ve biz hareket ederken elektrikli süpürgenin bize eşlik etmesini sağlıyor . Ağırlığı telafi etmek için , işi çok daha kolay hale getiren ekstra uzun bir kabloyla birlikte geldiğini varsayıyoruz .

Siklonik teknoloji de sebebidir. Ve toz haznesinin temizlenmesi çok kolaydır.

Gerçek şu ki, Rowenta Compact Power Cyclonic bir elektrikli süpürgeden isteyebileceğimiz tüm temel özelliklere sahip ve bu özelliklerin fiyatı oldukça düşük.

Para için en iyi değer elektrikli süpürge: Rowenta Air Force Serenity

Bu Rowenta süpürge süpürgesine karar verdik çünkü bir servet harcamak zorunda kalmadan her şeyden biraz var . Air Force Serenity, süpürmeyi sevmeyenler için bir elektrik süpürgesidir , çünkü sizi mazeretsiz bırakacaktır.

Kullanım gerçekten rahat: üç katlı bir dağ evinde yaşamadığınız sürece tüm evi temizlemek için yeterli özerkliğe sahip kablo yok, çanta yok. Emme doğru.

Elbette daha büyük güce sahip cihazlar olacaktır, ancak normal bir vakum için bu yeterlidir . Ve üçgen şekilli fırça kafası küçük boşluklar ulaşmasını sağlar.

Onu bıraktığınızda ayakta kalması çok takdir edilmektedir , çünkü görevi kolaylaştırır ve sürekli olarak eğilmek zorunda kalmaz .

Kısacası, en ucuz değil ama aşırı bir harcama anlamına gelmeyen bir elektrikli süpürge. Ev bakımı sorununu mümkün olan en basit şekilde çözecek mükemmel bir para değeri .

En iyi elektrikli süpürge: Dyson Big Ball Multifloor 2

Dyson’ın zarafetine ve etkinliğine bu sefer bizi çok ikna eden kızaklı bir elektrikli süpürge ile teslim olmamız gerekiyor çünkü markanın kalitesi diğer modellere göre farklılıklarında göze çarpıyor .

Her şeyden önce yuvarlatılmış tasarımda, devrilme önleyici sistem ve her türlü zeminde yumuşak bir sürüş . Ayrıca:

 • Yalnızca 170 W tüketimle mükemmel emiş gücü !
 • Bileğinizi hiçbir zaman zorlamamanız için 360 derecelik mafsallı tutma yeri
 • Üç adet değiştirilebilir fırça. Esas olan, tüm tozu hapseden bir “emme etkisi” yaratır.
 • Elbette çantaya ihtiyacın yok. Deposu ekstra büyüktür ve boşaltması kolaydır

Biraz pahalı mı? Diyelim ki Dyson Big Ball Multifloor 2 en ucuz değil, ancak kullanıcı deneyimi de diğer modellerin ötesine geçiyor . Parası yeten, bundan zevk alacak.

En iyi elektrikli süpürgelerin karşılaştırılması

İşte bir bakışta karşılaştırabilmeniz için piyasadaki en iyi elektrikli süpürgelerle bir karşılaştırma tablosu.

Not: Cep telefonunuzda görüyorsanız, tüm sütunları görmek için tabloyu parmağınızla hareket ettirin

Hayır.ModeliTürGüçgürültü, sesSırt çantasıKabloÖzerklikFiyat
10
Kärcher WD3
Kuru ıslak1.000 W73 dBEvetEvetFiyatı gör
9
Rowenta Kompakt Güç
Kızak750 W79 dBHayırEvetFiyatı gör
8
Taurus Ultimate Lityum
Süpürge22 V78 dBHayırHayır30 ‘Fiyatı gör
7
Bosch Atlet
Süpürge25,2V83 dBHayırHayır60 ‘Fiyatı gör
6
Rowenta Air Force Serenity
Süpürge25,2V72 dBHayırHayır70 ‘Fiyatı gör
5
iRobot Roomba 605
Robot33 V68 dBHayırHayır120 ‘Fiyatı gör
4
Bosch Relaxxx
Kızak700 W66 dBHayırEvetFiyatı gör
3
Kärcher SE 4002
Kuru ıslak1.400 W73 dBEvetEvetFiyatı gör
2
Xiaomi MI Vakum V1
Robot55 V66 dBHayırHayır120 ‘Fiyatı gör
1
Dyson Big Ball Çok Katlı 2
Kızak170 W80HayırEvetFiyatı gör

En iyi elektrikli süpürgeyi satın alma rehberi

Gerçeği söyleyin: Evinizi her gün temiz tutmayı çok isterdiniz, ancak aynı zamanda, boş zamanınızı süpürmek gibi faydasız ev işlerine harcamak istemezsiniz .

Güncelleme! Bugünün elektrikli süpürgeleri gerçek bir devrimdir . Bugün piyasada bulabileceklerinize hayran kalacaksınız: hafiflik, güç, özerklik, bağlantı …

Elektrikli süpürgelerin yeni dünyasına hoş geldiniz.https://www.youtube.com/embed/nIJwlt9nUtQ

Elektrikli süpürge çeşitleri. Seninki hangisi?

Ne tür bir vakum seçeceğinizi nasıl biliyorsunuz? Güzel soru, çünkü analiz etmeniz gereken bir dizi özelliğe sahip çok sayıda model değil, çok farklı modeller var.

Endişelenmeyin, sizin için en iyi elektrikli süpürgeyi bulmanız için size bazı yararlı ipuçları vereceğiz.

Başlamak için , bulabileceğiniz, her biri belirli avantajlara sahip dört tür temel elektrikli süpürgeyi bilmeniz gerekir. Onları size tanıtacağız:

1. Kızaklı elektrikli süpürge: klasik, güçlü ve her şey için

Şekli en tanıdık olduğu için klasik olduğunu söylüyoruz ama yenilenmesi “geleneksel” elektrikli süpürgelerde de göze çarpıyor .

Modeller farklılık gösterse de , kızaklı elektrikli süpürge, esnek bir tüp, başka bir teleskopik ve son olarak değiştirilebilir bir fırça ile donanmış tekerlekli bir cihazdır (genellikle birkaç tane getirir).

Motor, depo, filtre… Her şey elektrikli süpürgenin en ağır kısmı olan ve süpürürken yanımızda hareket etmemiz gereken “gövdesi” içindedir.

Önceden herkesin depozito olarak, dolduğu anda çıkarılan bir kese kağıdı vardı . Bugün bu seçenek hala mevcut ancak yeni özelliklerimiz var: emilen havadan kiri çıkarabilen ve bir tankta biriktirebilen siklon elektrikli süpürgeler .

Genel olarak, kızakların temel avantajı, kablosuz modellere göre daha fazla güce ve daha fazla kullanım çeşitliliğine sahip olmalarıdır . Uzun temizlik günlerine dayanabilen güçlü bir elektrikli süpürgedir.

Madalyonun diğer tarafında , daha ağırdırlar ve daha kötüdürler . Tekerlekleri olmasına rağmen , kablo bazen bir rahatsızlıktır ve tüm evi süpürdüğümüzde onu çekip fişi değiştirerek yürümek zorunda kalırsınız. Ayrıca , özellikle küçük dairelerde önemli olan daha fazla depolama alanı kaplarlar.

2. Süpürge elektrik süpürgesi: önünüzdeki konfor

Dik elektrikli süpürge olarak da adlandırılırlar . Onları tanırsınız çünkü şekilleri bir süpürgeyi taklit eder . Toz haznesi ve motor genellikle orta kısımdadır, ancak bazı modellerde onu el yüksekliğinde üst kısımda barındırır.

Rahatlar çünkü vakumladığımız pozisyon çok daha dik ve dolayısıyla daha doğal. Makine hafifse tek elle bile halledebiliriz.

Ayrıca kablolarının olmamasını da seviyoruz . Bu, evin içinde özgürce dolaşmamızı sağlar. Daha yüksek alanlara daha iyi ulaşabilir ve elektrikli süpürgeyi yatak ve koltuk altına daha rahat yerleştirebiliriz.

Daha havalı şeyler: Bazı modeller, araba koltuklarını süpürmek için çok kullanışlı olan kısa, el tipi bir elektrikli süpürgeye kolayca dönüştürülebilir .

Farklı yüzeylere uyum sağlayabilmek için tamamlayıcı fırçalara da sahiptirler. Ve en iyi yanı: süpürgeler gibi dikey olarak depolarlar ve diğer modellerden çok daha az yer kaplarlar. Çok az yerimiz varsa, ihtiyacımız olan şey budur.

“Ama” nerede? Genellikle tüm bu avantajlar, güç ve emme kapasitesinden ödün vermek karşılığında elde edilir . Modeller hızla gelişip iyi performans sunsa da, bir batarya ile vakumlama, doğrudan elektrik şebekesinden vakumlamaktan daha az enerjiktir.

3. Islak / kuru elektrikli süpürge: sınırlama yok.

Onları , tekerlekli küçük bir kova gibi özel şekilleriyle ayırt edeceksiniz . Kablo ile çalışırlar , şebekeye takılırlar ve esnek bir boruları ve kızak elektrikli süpürgelerine benzer şekilde fırçayla bitmiş sert bir boruları vardır .

Ana avantajı nedir? Önlerine ne koyduğunuz önemli değil. Bu elektrikli süpürgeler hepsini alır ve bu nedenle son derece pratiktir. İnce tozdan kaba tortuya, kuru veya ıslak kire. Ayrıca sıvıları doğrudan sararlar .

Bu nedenle, bir yandan günlük elektrik süpürgelerinde kullanılmak üzere ev tipi elektrikli süpürge olarak hizmet ediyorlar . Öte yandan, garajlar, bodrumlar veya çıkarılması gereken daha kalın kir , dökülme veya sıvı birikintilerinin yaygın olduğu yerlerde elektrikli süpürge olarak.

Aynı zamanda geniş bir çok yönlülüğe sahip elektrikli süpürgelerdir . Şilteler, kanepeler, araba döşemeleri, halılar gibi her türlü tekstil malzemesinin temizliği için su püskürtme seçeneği olan modeller vardır …

Çok ilginç olabilecek bir başka işlev de üflemektir, yani havayı emmek yerine dışarı atarlar . Mesela terasımız varsa ve düşen yaprakları çıkarmak istiyorsak faydalı olacaktır.

Külleri süpüren modeller de vardır . İşlevsellikleri genişletebildiğimiz için ayrı olarak satın alınabilecek aksesuarların listesini incelemek uygundur.

En büyük dezavantajı, hantal olmalarıdır , ancak çok çeşitli seçeneklere ihtiyacınız varsa, onu saklamak için yeriniz varsa ve kabloyla çalışmayı önemsemiyorsanız, ihtiyacınız olan şey ıslak / kuru elektrikli süpürge olabilir.

4. Robot elektrikli süpürge: aileden biri daha.

Evet, evin yüzeyinde tek başlarına yürüyen mercimek şeklindeki kişiler yollarında bulduklarını “süpürerek”. Sizinki vakumlama sorununu kesinlikle unutacaksanız , yapmanız gereken şey bu işlevi bir robota devretmektir.

Öyle görünmese de neredeyse yirmi yıldır piyasadalar . Olan şu ki, onların birleşmeleri özlem kavramında radikal bir değişikliği temsil ettiğinden (ve söylenmelidir ki, teknolojik gelişme marjına ve daha düşük fiyatlara ihtiyaçları vardı), kalmaya geldiklerini özümsemek için zaman ayırmak zorunda kaldık. .

Genel hatlarda bu şekilde çalışırlar: bir tabana yüklenirler ve bunu belirttiğinizde , vakumlanırken tahsis edilen boşlukta dolaşmaya başlarlar . Engellerden kaçınmak ve merdivenlerden düşmemek için sistemleri vardır. Halıları süpürmek için halıların üzerine tırmanırlar. İşlerini yapıyorlar ve yeniden şarj olmak için üsse dönüyorlar.

Buna kim direnebilir?

Bazı modellerle diğerleri arasındaki fark, tüm bu görevleri, yani uyguladıkları teknolojiyi gerçekleştirme hassasiyetinde yatmaktadır. Uygulamaları aracılığıyla programlama, bağlantı, navigasyon desenler, yönetimin ihtimali … Bu alanda modeller arasındaki en önemli farklılıklar işaretlenir ve en ilginç gelişmeler geliştirilecek nerede olduğudur.

Genel olarak, bir robottan derinlemesine temizlik beklemeyin , ancak muhtemelen evinizin zemini her zamankinden daha temiz olacaktır çünkü günlük ve metodik bakım gerçekleştirecektir . Hadi, unutacaksın.

Kendime elektrikli süpürge alıyorum. Nelere dikkat etmeliyim?

Hangisini satın almak istediğinize bağlı olarak tüm modellerde ve sizi ilgilendiren diğerlerinde ortak sorular vardır . Seçim yaparken önünüzde olması için en önemlilerini gözden geçireceğiz.

1. Güç

Size emme kapasitesinin ölçüsünü verecektir. Prensip olarak, daha fazla watt olan bir elektrikli süpürge daha yüksek bir verime sahip olacaktır . Seni ilgilendiren bu, değil mi?

Değişir.

Güç, prensipte bize elektrikli süpürgenin “dayanıklılığı” olup olmayacağını söyleyen şeydir. Bununla birlikte, üreticinin emiş kapasitesinin ne olduğunu belirtip belirtmediğini görmek uygundur . Markaya bağlı olarak, güç daha iyi veya daha kötü kullanılabilir. Ve elektrik tüketimini etkilediğine dikkat edin .

Başka bir nüans: Yüksek emiş gücünün hangi koşullarda kullanılmasının zor olabileceğini unutmayın. Bu durumlarda , biraz havanın kaçmasına izin vermek ve basıncı serbest bırakmak için, bazılarının tüpe getirdiği çıkıntının ötesinde iyi bir regülatöre sahip olmaları önemlidir .

2. Boyut, ağırlık, hareketlilik

Elektrikli süpürgenizi evde saklamanız gereken alan, seçeneklerinizi zaten sınırlayacak belirleyici bir faktördür. Çok az yeriniz varsa, dik süpürgeler ve robotlar en iyi seçenektir .

Depolama sorunu olmayan büyük bir ev için daha büyük modelleri düşünebilirsiniz.

Ve ağırlığı ne kadar olmalı? Her şey gibi, değişir. Evin ne kadar büyük? Birden fazla katınız veya eğiminiz mi var? Unutmayın elektrik süpürgesi hareketli iş ve ağırlık sayar olduğunu . Ağır bir elektrikli süpürge ile merdivenleri inip çıkmanız gerekiyorsa, onu bir dolabın içinde saklayabilirsiniz, böylece ne kadar harika olursa olsun artık kullanmazsınız.

Her durumda:

 • Kablo ile satın alırsanız, size kaç metre sunduğunu görün, çünkü bu, evin etrafında fiş aramaya gerek kalmadan hareket alanını işaretler.
 • Tekerlekleri varsa, boyutu ve dönüş açılarını kontrol edin. Ne kadar büyükse, kaydırma o kadar kolay olacaktır.
 • Sapın ölçülerini kontrol edin. Uzun boyluysan özellikle ilgileniyorsun. Çok küçük bir cihaz arkanızı bükerek çalışmanızı sağlar ve bize güvenin, bu iyi bir fikir değildir.

3. Çantalı veya çantasız

Elektrikli süpürgeniz tozu nerede toplayacak ? Emilen kir için birkaç tank sistemi vardır.

 • Çanta: en geleneksel yol . Kir, dolduğu anda çıkarılması ve bir başkasıyla değiştirilmesi gereken bir kağıt torba içinde birikir. Genellikle uzun süre dayanırlar, ancak zorlamanız tavsiye edilmez, çünkü dolduruldukları anda hava geçişini engellemeye başlarlar. Çalışma sırasında toz bırakmamak için dikkatlice değiştirilmelidirler.
 • Siklonik: en yeni sistemdir. Emilen hava, kir parçacıklarını ayıran ve küçük bir kapta biriktiren bir girdap oluşturur . Diğer taraftan temiz hava dışarı atılır. Kapasiteleri çok büyük değil, öte yandan çok kolay boşalıyorlar ve yeniden hazırlar.
 • Su: Her kullanımda doldurmamız gereken bir iç tankları var. Avantajı, sadece tankı değiştirerek uzun süre çalışabilmemiz ve satın alınacak yedek parça olmamasıdır . Bunun karşılığında, saklamadan önce cihazı temiz ve kuru bırakmalısınız.

4. Filtrele

İyi bir filtre olmadan, emdiğimiz tozun bir kısmı depoda bitmeyecek, odadaki havaya geri dönecek ve böylece vakumlama işlemimizi daha az verimli hale getirecektir .

Bazı cihazların HEPA filtrelerine (Yüksek Verimli Partikül Tutucu) sahip olduğunu bilmelisiniz. Tüm toz mikro partiküllerinin yakalanması için daha büyük bir kapasite sağlayan bir hava filtreleme sistemidir. Ve odaya geri döndürdüğümüz havanın temiz olmasını sağlar, bu da alerji sorunları olan insanlar için çok önemlidir. 

5. Gürültü

Özellikle küçük bir apartman dairesinde yaşıyorsanız, çalışan bir elektrikli süpürgenin sesi işkence olabilir, bu nedenle üreticinin işaretlediği desibel sayısı önemli bir referanstır.

Bu noktaya özel önem veren ve sessiz modeller çıkaran markalar var . Sesleri olmadığından değil, ama en azından bir jet uçağına benzemiyorlar. Büyük olasılıkla, kapıyı kapattığınızda, çalıştığını bile bilmiyorsunuz.

6. Batarya ve özerklik

Akülü elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda, bakmanız gereken bir gerçektir . Özerklik büyük, yüksek voltaj . Bulacağınız modellerin çoğu 20 V’un üzerinde olsa da, aynı şeyi unutmayın. Bunun altında satın almanızı önermiyoruz.

Üretici size çalışma süresinin bir tahminini verecektir. Her zaman iyimser bir figür olacağını, yani cihazı düşük güçte ve mümkün olan en iyi koşullarda kullanacağını unutmayın. Gücü artırırsanız, özerklik süresini azaltacağınızı hesaplayın.

Önemli: yarısı emilmiş halde bırakılmaması için bir şarj göstergesine sahip olması.

7. Rahatlık

Bu kelime, aramanızın sonunda olmalıdır çünkü çok önemlidir. Yapmalisin sen rahat bir elektrik süpürgesi bulabilirsiniz.

Çalışması gereken kolların ergonomik olması, cihazın kolay hareket etmesi, her vakumlamanız gerektiğinde belinizi kırmaması, taşınması için rahat bir tutamağa sahip olması, onu dolaptan çıkarmak için tembel olmamanız … Bu tip detaylar hayatınızı kolaylaştıracaklar.

İhtiyacınız olan her şeyden biraz içeren, rahat ve kullanımı kolay dengeli bir makine satın alırsanız … 10 koyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz hemen köşede. Balkon tasarım Ve hala evde olduğumuz için balkonda, verandada ...

Klima aylık ne kadar yakar Klima aylık ne kadar yakar

Klima tüketimi Klima bana aylık ne kadara mal olur? Klimam ayda ne kadar tüketiyor? modeli enerji sınıfı soğuk tüketim ısı tüketimi Güç...

İç mekandaki aynalar, fikirler ve yerleşim kompozisyonları İç mekandaki aynalar, fikirler ve yerleş...

Farklı fonksiyonel alanların özelliklerini dikkate alarak konut içlerinde aynalar ve kullanımları. Ayna, içinde bulunduğu odanın ışığı,...

Hostelworld nasıl çalışır? Hostelworld nasıl çalışır?

Seyahat etmek hayatın önemli bir parçasıdır. İşleri ve diğer işleri ile aşırı yükü olan insanlar her zaman bir mola vermek için bir fır...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ